Page 1 of 1

Najlepszy avatar/sygnatura

Posted: Tue 11 Dec, 2007
by plaski
Tutaj chyba wszystko jest jasne. W tej kategorii cenimy przede wszystkim oryginalność. Chcemy przede wszystkim wypromować własną twórczość forumowiczów, którzy włożyli trud w stworzenie własnych, niepowtarzalnych avatarów/sygnatur. Brane pod uwagę będą także te, które zostały wyszukane z zakamarków "globalnej pajęczyny", nie musi być własnoręcznie wykonany. Do tej kategorii zaliczyć tez można wyjątkowo wartościowe teksty z podpisów, ale takich osobiście nie pamiętam.

Posted: Wed 12 Dec, 2007
by XUL
Avatar - ciezki wybor - Qtors - jest poprostu przejchany ten avatar - nie ma mocnych na niego - uwielbiam klimaty balck i death metalowe - tzw. norwedzkich metali ,satanistow ...ale smiac sie tez w ten sposob lubie - duzy dystans poplaca naprawde mozna wiele zobaczyc o wadach wlasnych upodoban ,lepiej odrywac zbedne elemety w ten sposob :)

Posted: Wed 12 Dec, 2007
by Nosferatu
To także dobra okazja do nieśmiesznego spostrzeżenia ale o tym poźniej na końcu raczej...sprawa w moim przypadku prosta bo ja lubie to co trwałe a że plaski i ray mają swoje standardowe więc mój głos ląduje u RAYNOR-a ...A to dlatego że jego avatar simpsonów zrobiony został na modłę płaskiego aby być jak najbardziej podobnym do niego - i za to go rzesze uwielbiają w tym ja jego najwieksza fanka

Posted: Wed 12 Dec, 2007
by Sloma
Richy - za tego 2paca w podpisie

pozdro ;]

Posted: Thu 13 Dec, 2007
by Uciex
Qtors! :)

Posted: Thu 13 Dec, 2007
by dremor
Qtors - zdecydowanie, bez wahania

Posted: Sun 16 Dec, 2007
by Growlithe
Avatar - Qtors
Sygnatura - Slodki

Posted: Wed 19 Dec, 2007
by macciekk21
Awatar - Qtros
Sygna - nie wiem...

Posted: Fri 21 Dec, 2007
by Sony
Avatar - Qtros oczywiście (Avatarek powalający :D)

Sygnaturka - ...nie...mam...faworyta...w...tej...kwestii...