ISS z playa + Orange Ekstraklasa ONLINE! :)

Rozmowy na temat gier.
JEŻELI MASZ PROBLEM Z GRAMI TO PISZ W DZIALE POMOC

Moderator: RayNor

Post Reply
weol
Oglądacz
Posts: 4
Joined: Wed 27 Dec, 2006

ISS z playa + Orange Ekstraklasa ONLINE! :)

Post by weol » Thu 24 May, 2007

Jeśli jesteś fanem wirtualnych piłek kopanych, cenisz grywalność oraz chcesz sprobować swych sił w grze z innymi osobami po sieci, nie zastanawiaj się ani na chwilę! Dołącz i poczuj moc grywalności, jakiej nie da Ci żadna piłka nożna obecnej generacji.

Ostatnią wersją tej super piłki nożnej wydaną przez Konami na Playstation była Winning Eleven 2002, wszyscy pewnie kojarzycie te czasy i nazwę ISS :) Jeżeli ktoś z Was grał kiedyś w International Superstar Soccer 98 na PlayStation to ta Gra jest dla niego! Różnice między ISS'98 a przedstawianym tutaj WE2002 są niewielkie, poza dopracowaniem licznych błędów starszego ISSa.

Obecnie jest możliwość gry ONLINE w ten znakomity tytuł który grywalnością, realizmem i smaczkiem rozgrywki ONLINE zabija takie tytuły jak PES6 i FIFA2007! :) Gra jest także atrakcyjna pod względem wymagań łącza do gry Online (wystarczy 128kb) oraz wymagań komputera ( wystarczy P600Mhz , RIVA 32MB , 64Ram). To jest propozycja dla osób, które szukają alternatywy dla najnowszych produkcji.

Gra w ostatnim czasie staje się coraz popularniejsza (w naszym kraju) przez co organizowane są różne Turnieje, Liga, Ranking, w których zawodnicy mogą spróbowac swoich sił i zmierzyć się ze sobą :) Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jest grupa osób ciągle pracująca nad uaktualnianiem gry! W ten sposób niedawno miała miejsce premiera najnowszego patcha stworzonego przez największy, polski servis - www.WEOL.go.pl
Dla polskich graczy to chyba największy smaczek :) Oto opis tej produkcji:Image


WEOL'07 1.0 World Teams + ORANGE EKSTRAKLASA by www.WEOL.go.pl

Oto co gra zawiera:
- 60 reprezentacji z całego świata
- Orange Ekstraklasę
- 12 najlepszych klubów z Europy
- aktualne stroje i statystyki wszystkich drużyn i piłkarzy
- oraz różne dodatki typu: nowa piłka, bandy, kolor siatek, logo, title itp.

Oto kilka screenów przedstawiających grę na najnowszym patchu:
Logo
Menu
Formacja
Widok meczu (daleka kamera)
Widok replayu (bliska kamera)

Dla zachęty także filmik przedstawiający najnowszego patcha:
http://www.youtube.com/watch?v=-hxyKomZbw0Serwis www.WEOL.go.pl stworzył także w pełni AUTOMATYCZNY INSTALATOR, dzięki któremu gracz uniknie żmudnych konfiguracji emulatora i innych problemowych spraw.


D O W N L O A D:

Instalka gry online na najnowszym patchu:
http://www.rapidleecher.com/?r=1eqz (21,4mb)

Co zrobić po zainstalowaniu gry? Wystarczy skonfigurować klawisze i grać! Tutaj znajdziesz więcej informacji:
http://jak-zagrac.go.pl
Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z serią Konami na Playstation to tutaj możesz zapoznać się z opisem gry i jej opcji:
http://we2002-faq.go.pl


Wyżej przedstawioną produkcję doceniły i opublikowały największe, polskie serwisy traktujące o emulacji, mianowicie: http://www.emuinfo.pl/ , http://multiemu.net/ , http://psemu.pl/ , http://emu.makii.pl/ , http://www.emusite.boo.pl/ , http://emulacja.pl/ , http://www.psxdev-pl.tk/ , http://www.konsola.pl/ , http://psxpower.rwi.pl/ .Zapraszam wszystkich graczy do brania udziału w licznych Turniejach organizowanych na WEOL oraz innych rozgrywkach. Szczególnie oblegany jest Mini Ranking dla wszystkich graczy WEOL! Każdy może dołączyć w każdej chwili. Tutaj znajduje się strona główna Rankingu -> www.MiniRank.go.plPozdrawiam i życzę przyjemnej gry!
Do zobaczenia na serverach :)

User avatar
hellcabber
Poeta
Posts: 280
Joined: Wed 17 Jan, 2007
Location: Bytom

Post by hellcabber » Fri 25 May, 2007

nie mogę pobrać instalki z tego rapidleecher, wrzuć na inny serw...
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

Nevariel
Poeta
Posts: 411
Joined: Fri 23 Dec, 2005
Location: Tarnowskie Góry

Post by Nevariel » Fri 25 May, 2007

heh jak mnie pamięć nie myli to już raz się tu reklamowaliście :smile: co od samej gry to polecam, gra się na pewno lepiej niż w najnowszą Fifę


Post Reply