Najdziwniejsze gry

Rozmowy na temat gier.
JEŻELI MASZ PROBLEM Z GRAMI TO PISZ W DZIALE POMOC

Moderator: RayNor

Post Reply
Wielkie G
Oglądacz

Post by Wielkie G » Thu 27 Oct, 2005

Najdziwniejszą grą, w którą grałem była gra "Komargedon". Jedziesz Komarem (jakby ktoś nie wiedzial komar to motor) i rozjeżdzasz ludzi. :twisted:

Geho
Oglądacz

Post by Geho » Thu 27 Oct, 2005

The Partners

coś jak simsy troche lepsza grafa, akcja dzieje sie w biurze adwokackim (jestescie adwokatami) i glownym celem jest spełnienie warunków testamentu żeby odziedziczyc fabryke czekoladowych króliczków (warunki testamentu to np unikać flortu przed kamerami)

dziwne ale nawet fajne

nikt
Poeta

Post by nikt » Fri 25 Nov, 2005

Kiedys na jakiejs niemieckiej stronce natknalem sie na dwie dziwne:
- powrot do domu na cyku (bodajze "homerun") , lazlo sie w nocy pijaczyna ktorym wialo na wszystkie strony i jakby tego bylo malo to co pewien czas pociagal jeszcze z gwinta albo spiewal co wcale niepomagalo utrzymac go wpionie :D
- polowanie w parku na gejow, lazilo sie mysliwym z dwururka bodajze i copewien czas wyskakiwal jakis nagus z krzaczkow, jesli mialo sie pecha to wskakiwal na plecy...

Na pegazusie gralem tez kiedys w kilka gier sportowych napisanych przez azjatow, ostro zakrecone:
-pilka nozna - jak lal deszcz to pilkarze biegali w blocie po szyje, mozna bylo dostac tez piorunem, pilka zmieniala sie np w misia albo banana przy strzalach specjalnych
-hokej - po wygranym meczu mozna bylo zmienic stroj na ten w ktorym grala pokonana druzyna np stroj basballisty (zamiast kija do hokeja, kij do basballa), kijem mozna bylo przeciwnikow okladac do woli, schodzilo sie dopiero po uzyciu piesci :|
- koszykowka - gralo sie 2vs2 po kazdej stronie 3 kosze jeden nad drogim, czasami obrecz odpadala i mozna ja bylo przyczepic przeciwnikowi (przez im wiecej obreczy przeleciala pilka tym wiecej pktow), okladanie piachami i nogamia dozwolone + mozna bylo przylozyc kijem, lancuchem, co bylo akurat na ziemi. Mozna tez bylo przyniesc sobie drabine pod kosz, albo nalozyc komus na glowe pojemnik na smieci lub jezdzic na deskorolce.
-cus jakby olimpiada sportowa -bieg przez plotki - plotek mozna bylo przeskoczyc, przesliznac sie pod nim, albo rozbic i rzucic decha w przeciwnika; plywanie - polegalo na utopieniu lub zatluczeniu przeciwnika; bieg po dachach - przeskakiwalo sie na nogach, o tyczce lub przejezdzalo po sznurku na jednokolowym rowerku; rzut mlotem - jedyne normalne; zawody karate -3 albo 4 ludzi naraz obijalo sobie twarze
- cosik jakby rpg - chodzenie do roznych szkol i bicie kazdego po drodze wszystkim co bylo pod reka

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Sat 26 Nov, 2005

Najdziwniejsza gra IMHO to "Max i Maria na zakupach" - nie wiem jednak, na czym dokładnie polega, ale wiem, że tutaj chodzi chyba o robienie zakupów.

Aha, do pana Nikt: Czytając Twój post, po prostu nie mogłem usiedzieć na krześle.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

nikt
Poeta

Post by nikt » Sat 26 Nov, 2005

Starscream wrote:Aha, do pana Nikt: Czytając Twój post, po prostu nie mogłem usiedzieć na krześle.
Przyjmuje to jako komplement :D:D:P

Wsumie to ten temat jest praktycznie niedowczerpania bo programisci maja czasami wyjatkowe pomysly :D :D

romy

Tutaj odwazniejsi moga znalezc te sportowe gierki. Kazda z nich zaczna sie slowem goal np Goal - pilka nozna. Milej zabawy :D

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Fri 09 Dec, 2005

madrav
Poeta

Post by madrav » Fri 09 Dec, 2005

Ta gra z pryszczami to obrzydlistwo, za to test na koncentracje niezły :D
uwazaj na wilki, men!
Image

pierpio
Poeta

Post by pierpio » Sat 10 Dec, 2005

o i jeszcze : mutant chcicken racer :P
Kup wszystko ze strony: www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2922181

Fajne gify : www.gify.com.pl
Fajna strona : www.fajnegry.krakow.pl
Serwis aukcyjny : www.allegro.pl

Witam wszystkich po jakimś miesiącu , w którym komputera był w naprawie ( wolnej :P)

haker
Prawie aktywny użytkownik

Post by haker » Sat 10 Dec, 2005

Jest jeszcze taka gra we flashu w której bijesz się nastolatkiem. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że akcja dzieje się w... domu starców! A za jakimiś drzwiami stoi trzech emerytów na podeście i musisz łapak ich kupę do foremki. To jest chore!!!

pierpio
Poeta

Post by pierpio » Sat 10 Dec, 2005

Gier flasho'wych jest dużo takich ,,trochę rąbniętych'' :mrgreen:
Kup wszystko ze strony: www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2922181

Fajne gify : www.gify.com.pl
Fajna strona : www.fajnegry.krakow.pl
Serwis aukcyjny : www.allegro.pl

Witam wszystkich po jakimś miesiącu , w którym komputera był w naprawie ( wolnej :P)

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Sat 10 Dec, 2005

ale ta fajna gra na koncentracje nie jest dla Ciebieb PIERPIo !!

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Sat 10 Dec, 2005

dla ciebie też nie ...
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Sat 10 Dec, 2005

no to to ja wiem ale pierpio jest jeszcze młodszy :P

Luke el Luke
Partyjny :-)

Post by Luke el Luke » Fri 23 Dec, 2005