C&C

Stare gry przez neta.
Post Reply
naky
Prawie aktywny użytkownik

C&C

Post by naky » Wed 16 Apr, 2008

Co wy na to by zagrać jakąś gierę z serii Command and comanquer?
Image
Myślę ze generalsi i renegade odpadają z wiadomych względów, ale piszcie czy zagralibyście w resztę?

Qtors
Poeta

Post by Qtors » Wed 16 Apr, 2008

Ja to bym sobie pyknął przez sieć w te starsze gierki:)

Richy
Przypał

Post by Richy » Sun 27 Apr, 2008

Moge zagrać ale w 3 z dodatkiem :)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Killim
Partyjny :-)

Post by Killim » Sun 27 Apr, 2008

Chętnie.

Qtors
Poeta

Post by Qtors » Sun 27 Apr, 2008

okiej okiej, pozycz 1gb ramu to mozemy grac na dłuższą metę, bo inaczej mając więcej jednostek wyświetla się pokaz slajdów:)

Killim
Partyjny :-)

Post by Killim » Mon 28 Apr, 2008

Jakbym chociaż tyle miał...Ma,m jeno 512 RAM, ale jak chcesz, to ci podeślę Pegaza i możesz z niego wykręcić RAM :P

Richy
Przypał

Post by Richy » Sat 03 May, 2008

Jak już skompletujecie sprzęt do gry to dajcie znać.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

sali

Post by sali » Mon 05 May, 2008

Kurde panowi w red alerta 1 lub 2 to bym sobie z checia popykal xP. Tiberian Sun tez jest niezly (praktycznie to samo co RA 2). Ale jesli sie zgadacie i bedziecie mieli zamiar w to pograc to ja sie pisze.

Qtors
Poeta

Post by Qtors » Mon 05 May, 2008

Pamietam ze w TS grałem z kumplami na lanie, tylko szybko kazdy musiał przeinstalowac gre z innym kodem- mielismy jedna kopię:) hehe, na necie nie wiem czy da rade?

by the way- maturka w tym roku prościzna- test na czasie o blogowaniu a w otwartym pyt. lalka:)

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Mon 05 May, 2008

Qtors wrote:maturka w tym roku prościzna- test na czasie o blogowaniu a w otwartym pyt. lalka:)
"Lalki" się spodziewałem :P I jak Ci poszło Qtors? Hehe a ile niby tych przecieków było, ileż osób w to uwierzyło, a tak naprawdę każdy przeciek co innego twierdził ;p Jak co roku :)
Co do C&C 3 grać mi nie spieszno, tak jak Richy'iemu, widziałem tą grę na World Cyber Games i nie zaspecjalnie mnie zachwyciła... Wydaje się taka hm... chaotyczna...

Sali, ja chętnie bym zagrał obojętnie czy w Red Alerta jedynkę czy dwójkę, Tiberian Sun też mógłby być choć nie grałem. Odrazu uprzedzam że total noobem jestem, ale do lamy proszę mnie nie porównywać :P

Acha ;) A grał ktoś z Was w tego C&C: Renegade? bo jestem ciekaw jakie wrażenia macie, bo z tego co się orientuje to bardziej FPP jest niż RTS :P
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

naky

Post by naky » Thu 18 Sep, 2008

Ja grałem w Renegade, gra jest wypaśna bo servki są przez gamespyarcade. To tak jakbyś był jednym żołnierzem w T.Sunie i możesz sobie klasy zmieniać. Teraz na studiach będzie lepszy net więc raczej będę w to pykał i może też odzew będzie jakiś.

sali

Post by sali » Fri 19 Sep, 2008

Gralem pare razy w Renegade ale mnie zbytnio nie przekonalo ;/. Przyznam ze pomysl na gierke fajny. Kupujesz czolgi zbierasz surowce i takie tam bzdety z tym ze czegos tej gierce brakuje. A pozatym zeby w pelni sie cieszyc przyjemnoscia plynaca z tej gry potrzeba mase ludzi zeby to jako tako wygladalo. Bo mija sie z celem bieganie po ogromnej mapie 3vs3.

BatO_On

Post by BatO_On » Mon 20 Oct, 2008

Jeżeli ktoś jest chętny, to pograłbym w Red Alert'a jedynkę.
Code B.T.K.

Post Reply