Worms - World Party

Stare gry przez neta.
Sony
Poeta

Post by Sony » Mon 07 Jan, 2008

No wiesz może specjalnie tak robię, żeby Twoją czujność uśpić ;) 8)
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody
------------------------------------------------------

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sat 26 Jan, 2008

W ten weekend będziesz mógł mi pokazać swojego skilla, a raczej powinieneś, bo wynik 0-4 wygląda dość niekorzystnie dla Ciebie. I nabieram wrażenia że marnuję tylko tylko swój jakże niezwykle cenny czas grając z Tobą (joke).

Opiszę Wam teraz sytuację w jakiej znalazł się Sony grając ze mną 1v1 i mógł wygrać (!), ale takiego niefarta ma mało kto :P Otóż na mapie niedaleko siebie stały ostatnie nasze Wormsy, mój miał bodajże 62 punkty życia, a Sony'iego coś koło 40. W tym myk, że był Jego ruch i ten pewny swego zwycięstwa, podłożył dynamit pod mojego ostatniego robala. Jakież musiało być jego zdzwinienie, gdy mojemu zabrało 61 punktów i został tylko 1 (słownie jeden!). Nie muszę chyba wspominać jak tragicznie sie to skończyło dla jego teamu ;p I oto znowu poraz -enty wyszedłem z pojedynku zwycięską ręką ;p

PS: Sony, przygotuj się na baty od jeszcze jednego typa, zorganizujemy jakieś FFA (nie muszę chyba wspominać że i tak wygram?)
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

killer_2k
Oglądacz

Post by killer_2k » Sun 27 Jan, 2008

Czekam na chetnych do gry,jestem tu nowy co prawda, ale niezbyt swiezy w temacie Worms'ow.Dolaczylem juz do sieci w Hamachi,nick - K2K, jakby ktos mial chec niech da znac,jesli bede to chetnie zagram.

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sun 27 Jan, 2008

Następny co kozaczy a ma tylko 1 post.....

Sony pogram chętnie z wami ale skąd mogę wziąść LEGALNIE te Wormsy. Można kupić na allegro, ale ja chce mieć fakture, podbitą kartę gwarancyjną i zaświadczenie o legalności produktu z osobistą adnotacją ministra sprawiedliwości. To musi być faktycznie 100% legalne.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

killer_2k
Oglądacz

Post by killer_2k » Mon 28 Jan, 2008

Gwoli wyjasnienia i dokarmienia Twojego dosc przesadzonego poczucia dumy osobistej - nie kozacze - chcialem po prostu pograc. A ze nie szukam na forum innych tematow do rozmow - no coz... jeden lubi rybki, a drugi jak mu nogi smierdza - znasz to ?

XUL
Poeta

Post by XUL » Tue 29 Jan, 2008

killer_2k wrote:Gwoli wyjasnienia i dokarmienia Twojego dosc przesadzonego poczucia dumy osobistej - nie kozacze - chcialem po prostu pograc. A ze nie szukam na forum innych tematow do rozmow - no coz... jeden lubi rybki, a drugi jak mu nogi smierdza - znasz to ?
Nim sie poprostu nie przejmuj - zelek taki jest - tzn nie wiadomo po co tu jest :lol:
zelek31 wrote:Sony pogram chętnie z wami ale skąd mogę wziąść LEGALNIE te Wormsy. Można kupić na allegro, ale ja chce mieć fakture, podbitą kartę gwarancyjną i zaświadczenie o legalności produktu z osobistą adnotacją ministra sprawiedliwości. To musi być faktycznie 100% legalne.
A na "twarz" (czytaj. ryj) nie było Ci nic takiego potrzebne a jednak wyglada jak bys ja z internetu z nielegalnej stronki ściągnął :lol: :rotfl: :twisted:
Last edited by XUL on Tue 29 Jan, 2008, edited 1 time in total.
Czas przemyśleń i rozważań

madrav
Poeta

Post by madrav » Tue 29 Jan, 2008

gwarancja na gre... :mrgreen:

prosz... http://www.amazon.com/Worms-World-Party/dp/B00005EAY6

nowiutka, zafoliowana, lecz gwarancji na 5 lat nie daja, nie daja tez zaswiadczen od ministrow, ministrantow, ksiezy, papiezy, trenerow, lekarzy, policji i celebrities... sadze tez, ze dzwoniac do nich i pytajac czy produkt jest legalny uslyszalbys cos w stylu krztuszenia sie dopiero co wypita herbatka, a chwile pozniej zostalbys naglosniony, co by wszyscy w amazonie dobrze slyszeli...

jak chcesz, to moge wyswiecic sie na eksperta do spraw oryginalnosci i orzec czy dany produkt to pirat czy nie, wystawie tez stosowne oswiadczenie odlane betonem i przypieczetowane moim usmiechem.
Last edited by madrav on Tue 29 Jan, 2008, edited 1 time in total.
uwazaj na wilki, men!
Image

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Tue 29 Jan, 2008

Wszystko fajnie, tylko skąd biedny zelek ma wiedzieć co to jest dreamcast? :P
Uważaj jak wyda te skromne 24$ i się okaże, że nichóya ..... :D

madrav
Poeta

Post by madrav » Tue 29 Jan, 2008

hehe niezauwazylem ze to na sege :mrgreen:

tu jest pi-si: http://www.mediago.pl/sklep/product_inf ... feef824be6
Last edited by madrav on Tue 29 Jan, 2008, edited 1 time in total.
uwazaj na wilki, men!
Image

XUL
Poeta

Post by XUL » Tue 29 Jan, 2008

Po look'u na logo dream'a Zelek bedzie myslal ze plyte trzeba recznie krecic w napedzie XD
Czas przemyśleń i rozważań

Post Reply