Darmowe Konta na rapidshare

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
User avatar
surmonis
Partyjny :-)
Posts: 99
Joined: Fri 11 Nov, 2005
Location: Olsztyn

Darmowe Konta na rapidshare

Post by surmonis » Tue 25 Dec, 2007

Zdaje mi się, że wielu z was ściąga pliki z serwisu rapidshare.de, dlatego mam do przekazania sposób w jaki można zarobić na to konto w bardzo krótkim czasie, sposób jest dość powszechnie znany w sieci.

Opiszę to krokami:
1. Założyć konto na paypal ---> www.paypal.com
2. w momencie wpisywania danych z karty kredytowej nacisnąć przycisk --- `anuluj`
3. wejść do konta i przygotować się na możliwe zarobki.

następnie zalogować się na stronach typu: AWsurveys - za wypełnianie ankiet dostaniecie od 4-6$ wypłata na wasze konto paypal nastąpi po uzbieraniu 75$. Nie jest to ciężkie zadanie a zajmuje około kilku dni.
bux.to - tutaj też się logujecie aczkolwiek wypełnianie tego czasem zajmuje bardzo dużo czasu, polega na klikaniu w reklamy i trzymaniu ich przez 30sek. po czym zostają one dodane nam do zaliczonych za co otrzymujemy kasę, wypłata od 10$ ale zajmuje to najkrócej 8-9 dni po 10 minut dziennie.
kolejnymi tego rodzaju stronami są: IcashOUt oraz Adbux zajmowanie się czymś takim jest czasochłonne ale przynosi zyski i można zakupić dzięki uzyskanym funduszom trochę więcej niż tylko darmowe konta na rapidshare.de można również robić zakupy na amazon.com oraz ebay`u.

Pozdrawiam wszystkich.
A do administratorów "wielkie sorry" jeżeli złamałem jakiś przepis regulaminu. Dziele się tylko czymś co pomaga internatom i biednym studentom.
AAAA:)

User avatar
macciekk21
Poeta
Posts: 637
Joined: Wed 29 Mar, 2006

Post by macciekk21 » Wed 26 Dec, 2007

Sosób na rapidshare.com:
jak jest adres:

Code: Select all

http://www.rapidshare.com/file/45465482/plik.rar
no to robimy takie coś:

Code: Select all

http://www.Xrapidshare.com/file/45465482/plik.rar
trochę klikania po angielsku, czekania i ściągamy z innego serwera, a jakby było za wolno to można zawsze zrobić Remonte-upload na np. FileFactory.

Post Reply