Sposób/Instrukcja pobierania z serwisów online...

Wszystko o html, php,mysql cgi itp

Moderator: RayNor

Post Reply
Leon96
Poeta

Sposób/Instrukcja pobierania z serwisów online...

Post by Leon96 » Sun 07 Oct, 2007

Sposób jest przetestowany i sprawdzony :) jeśli ktoś chce mięć odcinki ulubionej bajki/anime/teledysku to jest to świetny sposób :) może napisze szybko i łatwo do zrozumienia co i jak zrobić :) a wiec :
1.Musimy ściągnąć odtwarza FLV Player na Gogolach znajdziecie szybko
2.Wchodzimy na stronię odpalamy dany odcinek naszego filmu i pauzujemy czekamy aż cały film załaduje się do końca (lub oglądamy ważne żeby się załadował)
3.Wchodzimy tak : C:\Documents and Settings\****\Ustawienia lokalne\ Temporary Internet Files standardowo jak ktoś ma na innym dysku Wina to wiadomo zmieniamy nazwę dysku z C na taki jaki mamy
4.Jak juz cały odcinek danego filmu się załaduje to wchodzimy w C:\Documents and Settings\****\Ustawienia lokalne\ Temporary Internet Files i kopiujemy go na inny dysk i tak mamy film na naszym dysku (najłatwiej znaleźć rozmieszczając ikony w widoku listy/szczegółów według rozszerzeń wtedy odcinek jest prawie na samej górze lub na prawie samym dole)

Oczywiście zamiast **** nabyć nazwa twojego użytkownika

Zaleta tej metody jest: lepszy obraz w FLV Player niż w przeglądarce z możliwością rozciągnięcia obrazu i to ze mamy swoją kreskówkę na dysku i możemy nagrać na płytkę

to chyba najlepsza metoda moim zadaniem na filmiki online działa na większość serwerów (jak nie na wszystkie) dzieła również na muzykę z tychże serwerów
Sposób autorstwa mojego czyli Napoleon96
Instrukcja została zredagowana z nieoceniona pomocą "przyjaciela z inego forum'

postanowiłem się nią z wami podzielić

ps. jak nie ten dział to sory

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Sun 07 Oct, 2007

a po co tak? nie prościej użyć wtyczki zrobionej do tego? A jak ktoś nie lubi wtyczek to są od tego strony, ja znam co najmniej takie 2.
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Sun 07 Oct, 2007

Do tego sposobu dopisałbym taką poradę:
Jeżeli ktoś z Was jest konserwatywnym zwolennikiem Windows Media Playera, niech skorzysta z konwertera Free Ipod Video Coverter.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

macciekk21
Poeta

Post by macciekk21 » Sun 07 Oct, 2007

A ja mam fajniejszy sposób:
www.vixy.net - wkleja się link, czeka się chwile i ściąga się go w formacie *.avi

Ściąganie z YouTube:
Jak jest link
http://pl.youtube.com/watch=KHKJH65765
to zamiast pl. sie wpisuje kiss i wychodzi:
http://kissyoutube.com/watch=KHJH65765
i tam sobie będzie napis download

oprócz tego są takie serwisy jak np.
Videoget.pl

[ Dodano: Nie 07 Paź, 2007 ]
uwaga: te linki z youtube są fikcyjne :D

Uciex
Poeta

Post by Uciex » Tue 09 Oct, 2007

tych tricków wyżej nie znałem więc dzięki ;) z pewnością się przydadzą a te porady co podał autor tematu znam od dawna :]
TOP 5 OF WEEK
Image

Leon96
Poeta

Post by Leon96 » Thu 11 Oct, 2007

długo mnie nie było... więc tak: co o programów i wtyczek to nie zawsze ściągają tak samo jak można oglądnąć np. dźwięk się rozjeżdża bo wykonuje program konwersje a wtyczki nawet tego czasem nie robią i ściągają swf a tego czasem nawet programem nie odtworzysz
macciekk21 wrote:ściąga się go w formacie *.avi
ale nie zawsze ładuje sie avi na serwer więc ten sposób raczej odpada (konwersja itp) chociaż sprawdzę…

[ Dodano: Nie 14 Paź, 2007 ]
macciekk21 wrote:www.vixy.net - wkleja się link, czeka się chwile i ściąga się go w formacie *.avi
nie działa na sevenload (a o ten serwer mi chodzi) wyskakuje
Error: Sorry, server is too busy..
ps. może ja mam za wolny net oto link który chciałem 'użyć'
http://en.sevenload.com/pl/UKmhRPW/500x403/swf
http://en.sevenload.com/videos/UKmhRPW/sm130

(oba o tego samego)
Last edited by Leon96 on Thu 11 Oct, 2007, edited 1 time in total.

Post Reply