forum www

Wszystko o html, php,mysql cgi itp

Moderator: RayNor

Post Reply
gladiator
Prawie aktywny użytkownik

forum www

Post by gladiator » Fri 02 Dec, 2005

wczoraj załozyłem forum o programowaniu ww czyli o językach programownaich wejdżcie na strone nie jest to jóż forum bez tematu tylko tematyczne(jakby ktos nie wiedział.)
adresikwww.webmastering.fora.pl

Mirthall
Partyjny :-)

Post by Mirthall » Sat 03 Dec, 2005

gladiator wrote:dobra wszystko załatwiłem forum dałem do dyspozycji znajomemu dla sojuszu ogame a ja załozyłem normalne forum tematyczne....
jest o programowaniu www (chyba wiecie o co mi chodzi??)
www.webmastering.fora.pl
przyznaje że nikogo narazie nie ma ale jak nigdzie o tym nie napisze to prędko sie nie rozwinie....
pozdroawiam
//Post wyżej cytowany z tematu: "Forum".

Gratuluje poczucia humoru!

Może załóż forum o tematyce na której się znasz? Poza tym popracuj nad ortografią i interpunkcją i ogólnym stylem. Tak w ogóle to po co Ci forum?

ThCluBoY
Poeta

Post by ThCluBoY » Sat 03 Dec, 2005

php jest językiem dóżo bardziej złożonym od html więc powiem tylko tyle że php daje większe mozliwości niż html jednak jak któryś z was będzie umiał przynajmniej 3/4 jakiegos języka śpiewająco to powiem że jest bardzo dobry ja ucze sie html jóż 2 lata i nie wiem czy umiem chociaż 1/2 a po przeczytaniu raz książki wiedziałem wszystk wracając do tematu php pozwala na stworzenie np zegarka (łatwiej niż w javascript) lub automatycznej daty a nawet ustalanie imienin automatyczne ale to jest jóż bardziej złożone rzecz
to bende zamieszczać z czasem bo dzisiaj forum założyłem i reklame rozwijałem jutro albo w niedziele wrzuceo php i paru innych językach
Ja tam mowie BYKOM STOP :)
*Transport Tycoon Deluxe:
*OpenTTD:
*TTDPatch:
http://openttd.prochy.pl

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Sat 03 Dec, 2005

ThCluBoY wrote:Cytat:
php jest językiem dóżo
no raczej :P chociaż sam sie dużo razy myle to juz jest przesada ;/

Post Reply