doom muza

Podobno muzyka łagodzi obyczaje ...

Moderator: RayNor

Post Reply
Bones
Partyjny :-)

doom muza

Post by Bones » Wed 22 Aug, 2007

Jestem ciekaw co użytkownicy myślą o muzyce z dooma?? Chodzi o samą muzykę bez grania w dooma!!

cienki
Poeta

Post by cienki » Wed 14 Nov, 2007

Co tu wiele pisać?! Muzyka jest nawet nawet (pomijając fakt że sound nie za bardzo) tyle że wypasista to była w 1993 do mniej więcej 1997? Teraz muze zaaktualizowali w doom 3 ale ona też nie powala.
Image

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Wed 14 Nov, 2007

cienki wrote:Co tu wiele pisać?! Muzyka jest nawet nawet (pomijając fakt że sound nie za bardzo) tyle że wypasista to była w 1993 do mniej więcej 1997?
Wypasista to nawet i dziś jest, pod warunkiem że w tym czasie będziesz grał w Dooma. Do słuchania soundtracków tak na co dzień hm.... Wtedy tracą sporo na swej wartości i klimacie, a gra dodaje im właśnie takich walorów. Dlatego na co dzień wolę coś zwykłego :) Nie mam nic przeciwko puszczania sobie ich w kontynuacjach z tej części gry z której się wywodzą lub w gierce trzymającej podobny klimat, ale w moim przypadku tyczy się to bardziej strategii niż gier typu "z oczu bohatera".
cienki wrote:Teraz muze zaaktualizowali w doom 3 ale ona też nie powala.
W samą grę nie grałem, ale słuchałem wszystkie soundtracki i próbowałem choć w połowie sobie wyobrazić klimat Doom'a. Byłbym bardzo srogi w ocenie, i na pewno tego bym nie nazwał zaaktualizowaniem. Te kawałki to zupełnie co innego niż te poprzednie, ani to mroczne ani dynamiczne. Z całej garści wpadł mi do gustu tylko jeden, i to chyba ten który jest w "Credits" ale nie jestem pewny (bo nie grałem więc nie wiem gdzie co jest).
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Post Reply