Nowy album LB

Podobno muzyka łagodzi obyczaje ...

Moderator: RayNor

Post Reply
Qtors
Poeta

Nowy album LB

Post by Qtors » Sat 24 Dec, 2005

Co powiecie o nowym krażku lb- The greatest hits?
Jak dla mnie lb wrócilo, ich piosenki są teraz dojrzałe, a texty nie są tylko o madafukerach i inny fuckerach:)Polecem gorąco, nawet tym, którym wcześniej nie podobało się LB.
Już nie moge sie doczekac następnej. Pozdro i wesołych świąt (życzeń nigdy za mało:))

Aturecki
Poeta

Post by Aturecki » Sat 24 Dec, 2005

Mnie też się podoba (wszystkie płyty LB mi się podobają). Najlepsze życzenia dla wszystkich.
Wszystko co wiem to, to że nic nie wiem, lecz inni myslą że wiedzą tego czego nie wiedzą. Sokrates

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Mon 26 Dec, 2005

LB to pełna nazwa czy jak ?

Aturecki
Poeta

Post by Aturecki » Mon 26 Dec, 2005

LB to skrót od LIMP BIZKIT jakbyś niewiedział.
Wszystko co wiem to, to że nic nie wiem, lecz inni myslą że wiedzą tego czego nie wiedzą. Sokrates

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Mon 26 Dec, 2005

aaa :D a to mam 3 kasety LB :D zajebiossa zespolik

XUL
Poeta

Post by XUL » Mon 26 Dec, 2005

LB -hmm na ogół maggots nie przepadają za tym zespołem - ale ja jestem inny :wink: :arrow: :lol: druga płytka na której było boiler,take a look around itp.Bo reszta to jak dla mnie badziew - odkąd gitarzysta odszedł(nie pamiętam nazwiska - ale te najbardziej walnięty :P)zespół stracił duszę ...Dla mnie wynika z tego faktu jedno - gość jest wporzo, w czas uciekł.Durst zrobił sobie z LB KOMERCYJNĄ PUSZKE PANDORY - W LB obcnie jest wszystko czego nie było wcześniej - a dla mnie to czyste kłanianie się TV i innym mediom.Szkoda mi tego zespołu bo fanie się zapowiadał :(( :cry:
Czas przemyśleń i rozważań

Qtors
Poeta

Post by Qtors » Mon 26 Dec, 2005

Boiler, my way(the best) znajdują na ich trzecim krążku, tym najbardziej komercyjnym. Może gdyby nie Keep rolin(czy jakos tak) ten album byłby wg mnie ich najlepszym.
Sciagni sobie album- Three Dollar Bill, Yall$, to jest to;) Break stuff, nookie....to są świetne kawałki. A tak na margnesie, ty czego słuchasz, nie liczac Slipknot, bo to juz wiem( trudno tego nie zauważyc). pozdro

XUL
Poeta

Post by XUL » Mon 26 Dec, 2005

Za długo by wymieniać :P - naprawde - ogółem powiem to tak - wszystkiego co mi się spodoba i ma "kolor" :wink:
Czas przemyśleń i rozważań

Post Reply