Metal i Rock

Podobno muzyka łagodzi obyczaje ...

Moderator: RayNor

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Fri 01 Jul, 2005

przykro mi to stwierdzić ,ale malekhit ci nie odpowie,nie rozumiał tego że tu jest regulamin
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Rafałek
Oglądacz

Post by Rafałek » Fri 01 Jul, 2005

Jaka szkoda ;)

Dorregaray
Oglądacz

Post by Dorregaray » Thu 14 Jul, 2005

Jak widać wiele osób na tym forum słucha metalu :D
Może znajdę osoby, z którymi można pogadać.
Lista moich zespołów:
Iron Maiden, Primal Fear, Helloween, Gamma Ray, Stratovarius, Powerwolf, Lacrimosa, Lacuna Coil, Sirenia, XIII Stoleti, Tristania, Therion, Trail of Tears, Catamenia, Moonsorrow, Hollenthon, Naglfar, Korpiklaani, Nile, Vintersorg, Rhapsody, King Diamond, Falkenbach, Grave Digger, Queensryche, Black Sabbath, Dreams Of Sanity, Exodus, Kreator, Sodom, Death, Venom, Ayreon, Opeth, Morbid Angel, Ministry, All Shall Perish no i jeszcze pare innych.
Czekam na wasze propozycje.

Aturecki
Poeta

Post by Aturecki » Thu 14 Jul, 2005

Ja bardzo lubię metal i rock ewentualnie punk rock; Ulubione zespoły to Metallica, Rammstein, Iron Maiden, Judas Priest, Hallowen, Nirvana, Nightwish, Apocaliptica, Linkin Park, Limp Bizkit, Brygada Kryzys, TSA, KSU, Moskwa, Armia, Accept i AC DC.

pierpio
Poeta

Post by pierpio » Sun 31 Jul, 2005

Ja lubię ,,the rasmusa,, taki zespół rockowo-metalowy :roll: :roll: :roll:

PaVeu
Oglądacz

Post by PaVeu » Sun 31 Jul, 2005

Black Label Society

--->SOCIETY DWELLIN' MOTHER FUCKER :twisted: <-----

Zbereźnik
Prawie aktywny użytkownik

Post by Zbereźnik » Sun 31 Jul, 2005

Rammstein 8)

Ryhu

Post by Ryhu » Wed 07 Sep, 2005

Rage Against The Machine, MetallicA, Acid Drinkers, Limp Bizkit, koRn (ale z Head'em), Vavamuffin, Kaliber 44, Paktofonika, Mudvayne, Godsmack, PanterA, Audioslave, Team Sleep, Deftones, Illusion, NailBomb, SoulFly, Sepultura, Nine Inch Nails, Prodigy, Papa Roach...

i jeszcze pol dnia bede wymieniac ale o chyba wystarczy ;P

dizzyx
Poeta

Post by dizzyx » Wed 07 Sep, 2005

Ryhu wrote:Kaliber 44, Paktofonika,
Tak, to bardzo metalowo-rockowe "kapele" ...... :/

A tak przy okazji - ja uwielbiam: System Of A Down, koRn, RATM, Nirvana, troche Linkin Park.
Teraz rozkoszyje sie dzwiekami Mezmerize, ale wole poprzednie plyty, chocby Toxicity. Szczerze powiedziawszy z Mezmerize podoba mi sie kilka kawalkow - szczegolnie Question (jakos mi przypasowalo ;) ), Cigaro i B.Y.O.B.

Ryhu

Post by Ryhu » Wed 07 Sep, 2005

zagalopowalem sie :oops:

XUL
Poeta

Post by XUL » Wed 19 Oct, 2005

pierpio wrote:Ja lubię ,,the rasmusa,, taki zespół rockowo-metalowy Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
The Rasmus to niezespół ani rockowy ani tym bardziej metalowy - tzn rockowy może tak - do pewnego stopnia ,dla mnie to jest zespół lightrock'owy czyli coś jak Avril Lavinge.
dizzyx wrote:A tak przy okazji - ja uwielbiam: System Of A Down, koRn, RATM, Nirvana, troche Linkin Park.
Teraz rozkoszyje sie dzwiekami Mezmerize, ale wole poprzednie plyty, chocby Toxicity. Szczerze powiedziawszy z Mezmerize podoba mi sie kilka kawalkow - szczegolnie Question (jakos mi przypasowalo Wink ), Cigaro i B.Y.O.B.
Dobre zespoły wymieniacie wszyscy :D - co do toxicity zgadzam się z tobą absolutnie jest lepszy od Mezmerize -bardziej miodny wiecej czasu sie spędza przy nim ;)
A co do mojej muzyki ... ja kocham muzykę rockową,metalową i wymienianie ulubiocnych kapel jest zbędne - chodź ostatnio siegam po dyskografie Honoru,Slipknot'a,Slayer'a i Korn'a. ......... i że to jest mój pierwszy ost pozdrawiam was wszystkich ;) HELLO!!! ;)
Last edited by XUL on Fri 06 Jul, 2007, edited 2 times in total.
Czas przemyśleń i rozważań

robber14
Poeta

Post by robber14 » Thu 27 Oct, 2005

XUL wrote:The Rasmus to niezespół ani rockowy ani tym bardziej metalowy - tzn rockowy może tak - do pewnego stopnia ,dla mnie to jest zespół lightrock'owy czyli coś jak Avril Lavinge.
Ja twierdze że to metalowy, a do Avril, nie porównój tak wspaniałych zespołów jak TR.

A Nightwish jest zawalisty. Szczególnie Wish I had an angel, Nemo, The Kinslayer i Sleeping Sun 2005(wszystkie są z albumu Highest Hopes - Best of Nightwish.
Jeszcze Apocalyptica, "Life burns" z wokalistą zespołu the rasmus(L.Ylönen), lub Path z albumu Cult.
Rammstein. Amerika, Ohne dish, Keine lust(album Reise, reise) i Benzin(album Rosenrot). Koniec i kropka.
Chuck Norris podzielił wodę na trzy równe połowy.

Kopnięcie z półobrotu Chucka Norrisa ma 720s stopni.

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 27 Oct, 2005

robber14 wrote:Ja twierdze że to metalowy, a do Avril, nie porównój tak wspaniałych zespołów jak TR.
Twierdzić to ty sobie możesz - nie ty(ani wogóle nikt inny - nawet ja :wink: :P ) o tym decydujesz jaki rodzaj muzyki gra dany zespół ...Rasmus nie używa w szlifów i niskich strojeń(podstawa do tego aby zespół nazwać metalowym) a pozatym riffy są za słabe - METAL to power a więc perkusja ,bass muszą być odpwiednio strojone,dobrane aby zespół mógł grać metal.Przykłady zespołów metalowych - BIO HAZARD,CRADLE OF FILTH,SOULFLY(no ten może jest bardziej NewMetalowy ... może inaczej - NOWA FALA BRAZYLIJSKIEGO METALU :) ).Porównaj je sobie - np. załuż słuchawki i pogłoś na fulla przy The Rasmus da rade wytrzymać natomiast przy SOULFLY - I and I,Babylon - już nie :P (ten przykład to żart).A co do the rasmus - nieprzepadam za nimi ... uważam że są nieco sztuczni - takie zabawki do zarabiania kasy( o i włacha - kolejny dowoód na to że The rasums to nie metal - ...bo są puszczani zbyt często w TV ...a metalu zreguły jest minimum w TV ... - rzekł bym zero )
A tak na przyszłość - niekłuć się dzieciaczku z XUL'Em - przez moje uszy przeszło już 100000000 decybeli (przed twojimi uszami jeszcze wiele słuchawek i głośników)- ja kocham metal,rock i wogóle muzykę.
Last edited by XUL on Fri 06 Jul, 2007, edited 2 times in total.
Czas przemyśleń i rozważań

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Thu 27 Oct, 2005

robber14 wrote:Ja twierdze że to metalowy, a do Avril, nie porównój tak wspaniałych zespołów jak TR.
HA HA HA !!! Tyle moge CI powiedzieć !! To nie jest metal !!

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Sun 01 Jan, 2006

Nowy Singiel Rammsteina Rosenrot!
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Post Reply