Metal i Rock

Podobno muzyka łagodzi obyczaje ...

Moderator: RayNor

XUL
Poeta

Post by XUL » Tue 01 Jul, 2008

Sony wrote:XUL napisał/a:
Nie za bardzo zrozumiales chyba o co mi chodzi ale coz z toba tak to juz jest... Twierdzisz ze cos jet lepsze od czegos mimo tego ze doświadczenia masz mizerne wrecz nie istniejace...A to mowi samo za siebie i o tobie... z Deathem czy blackiem pewnie masz same takie doswiadczenia jak z plytami metallicy...

Zajarzyłem o co Ci chodzi, ale widzę, że Ty nie zajarzyłeś, że obróciłem to w żart. Inteligencja u Ciebie jak w Mensie widzę :]
wystarczy, że posłuchałem sobie kilka utworów z deathem etc. - darcie japy i tyle... Ale jak chcesz to słuchaj mi nic do tego...
To zarty masz przednie - sam sie z nich smiejesz pewnie... Co do deathu - jak tam slyszysz darcie japy - gratuluje sluchu.
Sony wrote:XUL napisał/a:
Uwielbiam takich jak ty ]xD jak nie wiedza jak dogrysc zwracja sie zawsze ku poprawnemu pisaniu.

Miło mi - ja tylko fakty stwierdzam
To stwierdz ten najwazniejszy odnosnie Toto Twojej osoby ... zmieniasz poglady jak rekawiczki - kiedys nie sluchales plyt metallici nagle sluchasz - zniewiescialy jestes :lol:
Sony wrote:Kozas napisał/a:

W internecie ciezko rozroznic kto sie goraczkuje, a kto pisze spokojnie. Zazwyczaj patrze na liczbe literowek- kto wiecej ich popelnia ten sie bardziej goraczkuje.

Haha Święta prawda
Pamietaj ze literowki mozna uzupelniac w word'zie - a moje raczej swiadcza o braku szacunku dla CIebie :D
Sony wrote:No a co do tego, że teksty Bruce układa wg XUL-a to już się nie będę wypowiadał (jakoś to przeoczyłem wcześniej :O )
wali mnie kto teksty pisze - grunt ze do mnie wogole nie przemawiaja.
Sony wrote:Parodia to by była jakbym zobaczył łysego XULa w dresie, za kierownicą super wypasionego Merca słuchającego na cały regulator swojego death, black c*uj wie co
A parodia parodi bylo by gdyby Sony w swoim maluchu - wypasionym ze zlomu w smierdzacej kurtce ukradzionej jakiemus zulowi - i sluchajacy na swoim analogowym adapterze pedalskiego jeczenia mady By Bruce in Ajron Majden...
mantis wrote:Co do zespołów black/death metalowych - można się przy nich nieźle wyładować, choć minusem są tandetne teksty o śmierci, ciemności, krwi, szatanie i innych pierdołach. To jest minus. Preferuję życiowe teksty. Znajdziecie je m.in. w polskiej kapeli Hunter.
To ja nie wiem jak ty te teksty interpretujesz - smierc nie zawsze znaczy zgon ,szatan to nie wierzenie to symbol...
Czas przemyśleń i rozważań

Sony
Poeta

Post by Sony » Wed 02 Jul, 2008

XUL wrote:
To zarty masz przednie - sam sie z nich smiejesz pewnie... Co do deathu - jak tam slyszysz darcie japy - gratuluje sluchu.
Napisałem deathem etc. Ty masz za to przedni tok rozumowania O_o
XUL wrote:To stwierdz ten najwazniejszy odnosnie Toto Twojej osoby ... zmieniasz poglady jak rekawiczki - kiedys nie sluchales plyt metallici nagle sluchasz - zniewiescialy jestes :lol:
Zacząłbyś czytać ze zrozumieniem i odpowiednie wnioski wyciągać...
XUL wrote:Pamietaj ze literowki mozna uzupelniac w word'zie - a moje raczej swiadcza o braku szacunku dla CIebie :D
Pytanie czy Ty wiesz w ogóle co oznacza słowo "szacunek"...
XUL wrote:wali mnie kto teksty pisze - grunt ze do mnie wogole nie przemawiaja.
Pewnie dlatego, że są dla Ciebie niezrozumiałe :mrgreen:
XUL wrote:A parodia parodi bylo by gdyby Sony w swoim maluchu - wypasionym ze zlomu w smierdzacej kurtce ukradzionej jakiemus zulowi - i sluchajacy na swoim analogowym adapterze pedalskiego jeczenia mady By Bruce in Ajron Majden...
No to masz marzenia ^^ Jeśli już to: w Seacie, w koszulce Ironków, a zamiast adaptera CD/MP3 + fajowe głośniczki :)

Interpretacja - otóż to - każdy ma własną :twisted:
Last edited by Sony on Wed 02 Jul, 2008, edited 1 time in total.
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 03 Jul, 2008

Sony wrote:Napisałem deathem etc. Ty masz za to przedni tok rozumowania O_o
napewno wyprzeda twoj a tyle mi wystarczy :P
Sony wrote:Zacząłbyś czytać ze zrozumieniem i odpowiednie wnioski wyciągać...
Wlasnie twoich wypowiedzi nie da sie czytac ze zrozumieniem :P ,zmieniasz zdanie tak jak bys mial co jakis czas okres.
Sony wrote:Pytanie czy Ty wiesz w ogóle co oznacza słowo "szacunek"...
Wiem tyle ze tobie napewno on sie nie nalezy :D
Pewnie dlatego, że są dla Ciebie niezrozumiałe
Ty za to rozumiesz je doskonale - bo są napisane po malpiemu oO?
Sony wrote:No to masz marzenia ^^ Jeśli już to: w Seacie, w koszulce Ironków, a zamiast adaptera CD/MP3 + fajowe głośniczki
Jakie marzenia Sony >_> ? Przeinternet to mozesz sobie miec naet dwa seaty i majty iron maiden ,glosniczki miec nawet w d*** - a i tak pewnie w rzeczywistosci skorupa twojego maluch juz przyrdzewiala :P
Interpretacja - otóż to - każdy ma własną
...zgadzam sie z tobą dokladnie!!! - ale niektorym powinno sie zabrinic jej stosowania i jakiego kolwiek wyrazania :mrgreen: :lol:

Sony
Poeta

Post by Sony » Thu 03 Jul, 2008

Będę mądrzejszy i zakończę tą dyskusję z Tobą, ponieważ zaczyna Ona schodzić na powolne wrzucanie sobie i odbiegać od tematu.
XUL wrote:Jakie marzenia Sony >_> ? Przeinternet to mozesz sobie miec naet dwa seaty i majty iron maiden ,glosniczki miec nawet w d*** - a i tak pewnie w rzeczywistosci skorupa twojego maluch juz przyrdzewiala :P
A tak mi się napisało co do marzeń, bo nigdy mnie takiego nie zobaczysz. Przez internet jedni są figo fago, a inni są po prostu sobą. Nie wiem jak jest z Tobą, ale ja należę do tego drugiego grona. Nie mam malucha i nie planuję mieć, ale Seata owszem mam zamiar kupić.

---------------
Wystarczy kilka błędnych i nieprzemyślanych sytuacji, by człowiek zmienił o kimś zdanie, mimo że ta osoba jest taka jak wcześniej.
---------------

Pisz co chcesz, prowokuj nie prowokuj, ja dyskusję uważam za zakończoną.

XUL
Poeta

Post by XUL » Fri 04 Jul, 2008

Sony wrote:Będę mądrzejszy
jasne pocieszaj sie i lecz sobie kompleksy - chetnie ci pomoge :lol:
Sony wrote:A tak mi się napisało co do marzeń, bo nigdy mnie takiego nie zobaczysz. Przez internet jedni są figo fago, a inni są po prostu sobą. Nie wiem jak jest z Tobą, ale ja należę do tego drugiego grona.
Najwieksza prawde o sobie samym znasz przez neta tylko ty - mam to gdzies czy pozujesz czy nie - ja dostaje forme ktora chcesz ty mi przedstawic - oceniam jak widze...
Co do seata - ...hahaha to jeszcze smieszniej wyszlo niz z maluchem xD
Sony wrote:ponieważ zaczyna Ona schodzić na powolne wrzucanie sobie i odbiegać od tematu.
Co racja to racja - wrzucanie sobie jest nudne :P - :twisted: chociaz... :mrgreen:

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Fri 04 Jul, 2008

proponuję wrócić do tematu
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Newtown PA
Prawie aktywny użytkownik

Post by Newtown PA » Sat 09 Aug, 2008

rock i metal zazywam od urodzenia, MOtorhead, Iron Maiden, Judas Priest, Titon Enwistle and Powell, niemisertelny Queen , Ozzy, Running WIld, i dlugo by wymieniac, no i na Metalmanie do katowic tez jezdzilem nie raz , ulubione go kawalka w sumie nie mam - jest ich za durzo :)

Sony
Poeta

Post by Sony » Sun 10 Aug, 2008

A ja ostatnio byłem W KOŃCU na koncercie Iron Maiden w Warszawie na Stadionie Gwardii :D Było SUUUUUUPER :) Przeżycia nie do opisania. I nawet a propo death metalu co się z XULem pożarłem. Był tam w supporcie taki zespół jak: Made Of Hate. I muszę przyznać, że spodobał mi się, ale tylko pod względem samej muzyki. Wokal z obojętnie jakiego death metalu mi nie podchodzi :D Darcie japy i tyle. Ale trza przyznać, że chłopaki wymiatali na gitarkach i perkusji :) Wymiatali, wymiatali i pod koniec im się wzmacniacz spalił :mrgreen:
Było trochę śmiechu :) Basista podratował sytuację i cosik tam zagrał, a my podłapaliśmy rytm :) Ogólnie wesoło było. No a jak Iron Maiden wyszli to już w ogóle KOSMOS :D
Każdy może mówić, że to są dziadki już, ale dla mnie lepszych dziadków od nich to na świecie nie ma. Mimo wieku mają zajebistą kondycję i nieziemski zapał :) Bruce to poprostu jak na swoje 50 lat zachowuje się na scenie jak 20-latek :P
UP THE IRONS :!:

Kozas

Post by Kozas » Sun 10 Aug, 2008

Ja tez bylem ;) A Made of Hate to w sumie nie czysty death metal i tak samo podobalo mi sie ich granie, ale wokal... tzn w ogole trudno bylo wylapac slowa, a sam wokal nie byl zly, tylko tekstow za cholere nie zrozumialem. Ale racja, ze chlopaki talent maja.

No a Ironi to przedstawienie dali, ze trza. Nie mowiac o takich rzeczach jak przemowy Bruce'a, kiedy mowil np. o Jazzie. Tez to moj pierwszy ich koncert, ale chyba lepiej trafic sie nie dalo, bo nie promowali nowej plyty, a grali swe najlepsze kawalki z lat 80-tych.

Newtown PA

Post by Newtown PA » Tue 19 Aug, 2008

Kurcze zazdroszcze Wam tego koncertu na Gwardii... w sumie ostatnio najlepszy kncert jaki widzialem to Megadeth na metalmanii...

Sony
Poeta

Post by Sony » Wed 20 Aug, 2008

Kozas wrote:Made of Hate
Sporo osób się przyczepia do tego, że w takiej samej tonacji mają utwory, ale mi się też podobało w miarę :P
Kurcze zazdroszcze Wam tego koncertu na Gwardii...
No jakby mnie tam nie było to też bym zazdrościł :D

miczelix

Post by miczelix » Tue 18 Nov, 2008

Moje ulubione kapele to Slums Attack, Molesta, WWO i Hemp Gru

Post Reply