Lost:Zagubieni

Filmy ,filmy i może jeszcze filmy

Moderator: RayNor

madrav
Poeta

Post by madrav » Mon 27 Feb, 2006

ostatnio, gdzieś na stronce abc znalazłem ciekawą hipotezę odnośnie tego co się stało ostatnio (chodzi o niewstukanie przez bohaterów na czas kodu).

a zatem do rzeczy:

Desmond na czas też nie wstukał kiedyś kodu, ale zdążył już po upłynięciu czasu (tak jak Locke, czyli zobaczył czerwone znaczki egipskie i usłyszał dziwne dźwięki).
Po tym jak ekipa wpadła do bunkru Desmonda, ten zapytał od kiedy są na wyspie. Gdy dowiedział się, że ich samolot rozbił się 40 dni temu, rzucił następujący tekst: To świat jeszcze istnieje?. Można zatem mniemać, że Desmond swoim spóźnieniem z wpisaniem kodu wyzwolił jakiś impuls magnetyczny (jak wiemy siedział w bunkrze DHARMY odpowiedzialnym za badania nad polem magnetycznym), który spowodował katastrofę samolotu. Hipoteza wg mnie może mieć sens.

A tymczasem pojawił się w sieci zwiastun odcinka 15, i muszę przyznać, że kroi się naprawdę wypasiona historia.
uwazaj na wilki, men!
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 28 Feb, 2006

Czyli mozemy sie spodziewac nowej katasotrfy??I nowych bohaterow???Watpie Ci sa juz za bardzo powiazani zeby w ta nic powiazan wplesc sprytnie jakas jeszcze osobe.Ale coz niezbadane sa wyroki tworcow
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

madrav
Poeta

Post by madrav » Tue 28 Feb, 2006

no w ostatnim odcinku wpletli, no przynajmniej próbują, chodzi mi oczywiście o tego typka od balonu, któremu Sayid nie wierzy, z resztą ja też nie :D
uwazaj na wilki, men!
Image

Luke el Luke
Partyjny :-)

Post by Luke el Luke » Fri 17 Mar, 2006

Fajna nazwa ostatniego odcinka :mrgreen: S.O.S

Deshot
Oglądacz

Post by Deshot » Wed 05 Apr, 2006

Powiedzcie mi skad sciagacie Zagubionych, ale tych z polskim lektorem prosze odpiszcie szybko

madrav
Poeta

Post by madrav » Thu 06 Apr, 2006

z polskim lektorem chyba nie znajdziesz...

ja biorę ze stron z torrentami, ale tam jest tylko in english

nie sądzę, że są gdzieś odcinki PL, jeśli tak, to najwyżej 1 sezon, choć nie wiem gdzie tego szukać
uwazaj na wilki, men!
Image

Luke el Luke

Post by Luke el Luke » Thu 06 Apr, 2006

W nowym odcinku (najnowszy nazywa sie Dave.Mi chodzi o Lockdown)Jeden gościu[ten zakladnik tez prawie wpisal kod]

madrav
Poeta

Post by madrav » Thu 06 Apr, 2006

nikt nie powiedział, że wpisał :P
uwazaj na wilki, men!
Image

xxlkarolina
Oglądacz

Post by xxlkarolina » Mon 17 Apr, 2006

Nie wiecie czy pojawił się już w internecie odc. nr 20??

madrav
Poeta

Post by madrav » Mon 17 Apr, 2006

jeszcze raczej nie, ale znając życie będzie w nocy ze środy na czwartek

[ Dodano: Sob 14 Paź, 2006 ]
nooo... trzeci sezon ruszyl! i to dwa pierwsze odcinki rzadza! dawno w drugiej serii nie bylo tak dobrych! napiecie rosnie z kazda minuta, tak ze Lost powraca w wielkim stylu!
uwazaj na wilki, men!
Image

Tails
Oglądacz

Post by Tails » Thu 05 Jul, 2007

Ale strasznie sie zawiodłem na zagubionych bo uważałem że będzie trzecia seria no i koniec.A tu nagle sie dowiaduję że będzie z 6 serii.O matko rozpacz. :(

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 05 Jul, 2007

A ja żadnego odcinka 3 serii nie oglądałem :P Poprostu znudził mnie już ten film ;) No może nie znudził co nie było czasu na ściąganie vel oglądanie go :P Nawet nie wiem czy dużo straciłem na tym =)
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 05 Jul, 2007

RayNor wrote:A ja żadnego odcinka 3 serii nie oglądałem Poprostu znudził mnie już ten film No może nie znudził co nie było czasu na ściąganie vel oglądanie go Nawet nie wiem czy dużo straciłem na tym =)
Ciebie znudzil, ja zasypialm gdy reklamy sie na polgodziny przed serialem zaczynaly XD :/
Czas przemyśleń i rozważań

szyderca
Prawie aktywny użytkownik

Post by szyderca » Sun 15 Jul, 2007

Mi się bardziej podobały te wcześniejsze odcinki, jak odkrywali wyspę i nawiedzali ich jej tajemniczy mieszkańcy. Jak pierwsza seria dobiegła końca to nie mogłem się doczekać następnej, bo byłem ciekawy co będzie dalej. Pierwsze odcinki drugiej serii bardzo mi się podobały. Później było już momentami za bardzo wymodzone (m. in z tym, że Desmond - czy jak mu tam - potrafi przewidywać przyszłość - tylko nie pamiętam, czy do było w 2 serii czy w 3). Nie oglądnąłem tego do końca - zatrzymałem się na odcinku, jak Jack wyleczył już tego przestraszonego z krzywą mordą (ich szefa) i jak razem z "innymi" przenosił się na inną wyspę.

JacekJRM

Post by JacekJRM » Sun 15 Jul, 2007

Tak czy siak to obok Proson Breaka najciekawszy obecnie serial.

Post Reply