Lost:Zagubieni

Filmy ,filmy i może jeszcze filmy

Moderator: RayNor

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sun 15 Jul, 2007

Zapomnieliście o "Modzie na Sukces" ;/
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

hellcabber
Poeta

Post by hellcabber » Sun 15 Jul, 2007

ten serial to jakaś katastrofa, w ogóle nie rozumiem zainteresowania nim..
oglądałem pierwsze odcinki z zainteresowaniem ale z każdym kolejnym fabuła stawała się coraz bardziej naciągana, niedawno obejrzałem jakiś środkowy epizod drugiej serii-żenada- skąd tam tyle ludu jak w pierwszych odcinkach wyspa była bezludna ? umalowane laski? na bezludnej wyspie ?! To dobry serial dla głupawych Amerykanów u których przeciętne IQ wynosi tyle co u naszego przedszkolaka i których bardziej niż fabuła interesuje klata Jacka czy cycki Kate, w ogóle poprawność polityczna aż kapie z ekranu (ale to grzech każdego obecnego serialu US np Heroes)-na wyspie są biali, żółtki,czarnuchy Latynos , brakuje tylko Eskimosów

zdecydowanie lepszy jest Pitbul (choć druga seria też schodzi na psy, przerost formy nad treścią, np odcinek o akcji w Magdalence)
Last edited by hellcabber on Sun 15 Jul, 2007, edited 1 time in total.
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Mon 16 Jul, 2007

hellcabber wrote:w ogóle poprawność polityczna aż kapie z ekranu (ale to grzech każdego obecnego serialu US np Heroes)
Dzięki temu zdaniu dowiedziałem się całej prawdy o TVP 1. Jest to telewizja z kadrą pełną poprawnych politycznie ludzi, którzy maniakalnie emitują seriale z udziałem przedstawicieli wielu ras. Widocznie niestraszne im są złowieszcze prognozy, że za 300 lat nie będzie już białej rasy...
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

JacekJRM
Partyjny :-)

Post by JacekJRM » Mon 16 Jul, 2007

hellcabber, a może dobra fabuła to piekielna siekanina wg. ciebie. Większość playerów marzy raczej o siekaninach, mordobiciach. Dla mnie fabuła 100 razy lepsza niż w moda na sukces. Chodzi tu raczej o emocje związane z tajemniczością. To co, że naciągane to nie film dokumentalny. Ważne, że przyjemnie się ogląda. Niektórzy już mają uprzedzenia do czegoś co inni oglądają, ale jakby inni nie oglądali to by tych uprzedzeń nie miał. Sam kiedyś obejrzałem jakiś środkowy odcinek i mnie nie wciągnął, bo nic nie rozumiałem mimo, że kumpel oglądał z wielkim zainteresowaniem jakąś wysepkę. Tutaj fabuła nie jest jak w serialach o policjantach, jest wiele wątków ciągnących się wiele odcinków, oraz główny wątek wydostania się z wyspy. Trzeba poznać wielu bohaterów a nie tylko powiedzmy gliniarza i prokuratora, bo domyślać się trudno. Wolę fabułę banalną, niż nierealne wywody humanistyczne takich jakich by nigdy w normalnym życiu nie wywnioskował jakby nie pomyślał tyle, co reżyser. Nie chciałbym seriali typu "Zbrodnia i kara" z długimi wywodami takimi, że aktorzy mówią 1000 słów na minutę samymi "trywializmami".
Last edited by JacekJRM on Mon 16 Jul, 2007, edited 1 time in total.

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Mon 16 Jul, 2007

hellcabber wrote:których bardziej niż fabuła interesuje klata Jacka czy cycki Kate
owszem spojrzalem tu i owdzie na kate ale zeby tylko dla tego to ogladac....toz to majstersztyk akcji a juz ostatnie odcinki sezonu 3 - miodzio....nie moge sie 4 sezonu doczekac....
ale uwaga serial i tak na chwile obecna przegrywa z Prison Breakem
uwaga druga...najlepiej ogladac wszystkie odcinki w barszo krotkim odstepie czasowym ...jezeli jestescie skazani na tvp to lipa tydzien czekac na nastepny odcinek.....to juz dawno czlowiek zapomni o co tam chodzilo
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

hellcabber
Poeta

Post by hellcabber » Mon 16 Jul, 2007

JacekJRM wrote:hellcabber, a może dobra fabuła to piekielna siekanina wg. ciebie. Większość playerów marzy raczej o siekaninach, mordobiciach. Dla mnie fabuła 100 razy lepsza niż w moda na sukces
nie gram w siekaniny i mordobicia, wole przygodówki
nie porównam mody na sukces do zagubionych bo jej nie oglądam
zresztą wyraziłem swoją opinię aha i większość moich znajomych ogląda Lost bo ...inni oglądają, dziwią się że ja nie oglądam takiego "super realistycznego?!" serialu...
co do Prison Break to nie wypowiem się bo nie oglądałem ani jednego odcinka, nie lubię w ogóle przydługich kilkusezonowych seriali gdzie fabuła ostatniego i pierwszego odcinka jest powiązana i ciągnie się jak smarki z nosa,bo wtedy musisz ustalać swój czas zgodnie z emisją odcinka, przepadnie jeden i dupa zbita...j
no chyba że ściągasz odcinki z sieci (nielegalne) albo kupisz sobie sezon na DVD (drogo)
tyle...
Last edited by hellcabber on Mon 16 Jul, 2007, edited 1 time in total.
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

JacekJRM

Post by JacekJRM » Mon 16 Jul, 2007

To jaki serial polecasz? Realizmu w "loście" nie ma, bo to SF. Tylko jeszcze ufo nie pokazali. Urządzenia na wyspie wykraczają o epokę w przyszłość , a niektóre palmowe urządzenia sięgają do prehistorii. Drogiej taśmy filmowej używają, wszystko jest kolorowe, zfiltrowane, jak na pocztówce.

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Mon 16 Jul, 2007

haha, ale poknociłem Wam teraz ;) jeden punkt dla mnie :P
hellcabber wrote:ten serial to jakaś katastrofa, w ogóle nie rozumiem zainteresowania nim..
oglądałem pierwsze odcinki z zainteresowaniem ale z każdym kolejnym fabuła stawała się coraz bardziej naciągana
Hellcabber, zabrzmiało jakbyś mówił o "Modzie na Sukces" :P:P
JacekJRM wrote:hellcabber, a może dobra fabuła to piekielna siekanina wg. ciebie. Większość playerów marzy raczej o siekaninach, mordobiciach. Dla mnie fabuła 100 razy lepsza niż w moda na sukces. Chodzi tu raczej o emocje związane z tajemniczością
haha ;D
hellcabber wrote:nie gram w siekaniny i mordobicia, wole przygodówki
nie porównam mody na sukces do zagubionych bo jej nie oglądam
xDDDD
Żeby uniknąć pogłosek że oglądam ten hitowy serial (oczwiście chodzi tu o "Moda na Sukces"), ogłaszam wszem i wobec że trzeba być wielce mocnym psychicznie by oglądnąć choć jeden odcinek, a co dopiero kilka tysięcy... i ja bynajmniej taką osobą nie jestem :P Co do "Lostów" to jak dla mnie, na jednej "bezludnej" wyspie dzieje się za dużo rzeczy (a tam jakaś baza wojskowa, jakieś stworki-ufoludki...). Jak dla mnie póki co brak jakiś lepszych serialów (rzuciłem okiem na Prison Break'a, i wydaje się ok, ale niestety brakuje mi czasu na oglądanie)...
EDIT:
żeby nie pisać kolejnego posta, Słodki pod tym przypomniał mi o serialu który uznałem za warty oglądania (tytuł niżej :P ), może jest jeszcze jakiś ale z moją pamięcią krucho (starość nie radość ;/ )
EDIT 2:
Przypomniał mi się kolejny serial! Tym razem Polskiej produkcji ;) A nosi on nazwę... "Kryminalni". Niektóre odcinki są wprost genialne, reżyser tego serialu jest tak dobry, że powinien wyemigrować z tego kraju i lecieć do Hollywood'u !! ;)
Last edited by -Golbez- on Mon 16 Jul, 2007, edited 5 times in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Mon 16 Jul, 2007

ble ble ble i tak "Kompania Braci" jest najlepsza

a na drugim miejscu Prison Break
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 17 Jul, 2007

chcialem poiwiedziec ze przy obiedzie zdazylo mi sie u babci ogladac jeden czy dwa odcinki mody jakze popularnej i uwazam serial za kapitalny dla starszych ludzi ...bo malo przemocy w nim...duzpo pseudoerotyki i masa intryg aaaa i najwazniejsze ciagle ci sami bohaterowie...oni sie pobieraja ze soba jak ksiazeta indyjskie
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Wed 18 Jul, 2007

Nosferatu wrote:chcialem poiwiedziec ze przy obiedzie zdazylo mi sie u babci ogladac jeden czy dwa odcinki mody jakze popularnej i uwazam serial za kapitalny dla starszych ludzi ...bo malo przemocy w nim...duzpo pseudoerotyki i masa intryg aaaa i najwazniejsze ciagle ci sami bohaterowie...oni sie pobieraja ze soba jak ksiazeta indyjskie
Moja babcia i mój dziadek lubią oglądać Modę na sukces. Ja też ją lubię.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

JacekJRM

Post by JacekJRM » Wed 18 Jul, 2007

Wyjaśniając wiedziałem, że hellcaber mówi o loście. Chodziło mi o zaproponowanie przez niego gatunku i wykonania filmu, który byłby lepszy od losta.

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Wed 18 Jul, 2007

no to tylko Prison Break jest lepszy od losta...:):)
REWOLUCJA

Post Reply