Matrix-czy to bĂŞdzie (reaktywacja) REWOLUCJA w filmie?

Filmy ,filmy i może jeszcze filmy

Moderator: RayNor

Post Reply
RayNor
Przypał

Matrix-czy to bĂŞdzie (reaktywacja) REWOLUCJA w filmie?

Post by RayNor » Wed 10 Sep, 2003

Rok 2003 rokiem Matrixa!

Film "Matrix Reaktywacja", druga czêœÌ kultowej trylogii braci Wachowskich zarobi³ ponad 730 milionów dolarów, dziêki czemu sta³ siê najlepiej zarabiaj¹cym filmem roku 2003!

A juÂż w listopadzie - premiera trzeciej, ostatniej czĂŞÂści "Matrixa".

Miliony fanów bêd¹ mieÌ niezwyk³¹ mo¿liwoœÌ zobaczenia filmu "Matrix Rewolucje" na wszystkich kontynentach tego samego dnia i o tej samej godzinie!

W Polsce pierwsi szczĂŞÂśliwcy, ktĂłrzy przeniknÂą tajemnicĂŞ Matrixa, zrobiÂą to 5 listopada 2003 r. o godzinie 15:00.

ÂŚwiatowa premiera filmu o tej samej godzinie to wydarzenie bez precedensu, jednoczeÂśnie pokazujÂące szacunek twĂłrcĂłw filmu dla widzĂłw na caÂłym Âświecie.

Matrix Rewolucje coraz bliÂżej
Ju¿ w listopadzie na ekrany naszych wejdzie trzecia, ostatnia czêœÌ "Matrixa". Wczeœniej, bo we wrzeœniu trafi do nas zwiastun d³ugo oczekiwanego filmu.

Na trzy miesi¹ce przed premier¹ "Matrix Rewolucje" Keanu Reeves (Neo), Jada Pinkett Smith (Niobe) i producent Joey Silver zdradzili kilka szczegó³ów dotycz¹cych filmu. Po raz kolejny raz zapewniono, ¿e g³ówna scena bitewna, która trwa 14 minut, zadziwi widzów. Zobaczymy totaln¹ wojnê ludzi z maszynami.

Keanu Reeves wyzna³, ¿e w trzeciej czêœci "Matrixa" grany przez niego bohater, wybraniec Neo, wreszcie znajdzie odpowiedŸ na nurtuj¹ce go pytania. Dowiemy siê tak¿e co ³¹czy Neo z agentem Smithem. Jak przyzna³ aktor - "Czeka was wiele niespodzianek."

W "Matrix Rewolucje" ponownie zobaczymy Jadê Pinkett Smith, która wciela siê w rolê Niobe. Jak przyzna³a, trzecia czêœÌ filmu poka¿e fina³ jej romansu z Morfeuszem.

"Nie sÂądzĂŞ jednak, Âżeby ktoÂś siĂŞ oÂżeniÂł" - zdradziÂła aktorka.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Richy
Przypał

Post by Richy » Wed 10 Sep, 2003

Matrix reaktywacja to badziew! Beznadziejny film myÂśle Âże zarobili tyle tylko dzieki pierwszej czesci filmu. Trzecia czesc tez pewnie bedzie beznadziejna....

nie ty tu jestes od upominania... plaski zwracal ci juz uwage
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Wed 10 Sep, 2003

Ja tam na 3 czesc Matrixa nie czekam bo mi siĂŞ ani jedynka ani dwĂłjka nie podobaÂła.

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Wed 10 Sep, 2003

Matrix to bardzo porzadny film Sci-Fi ale nic pozatym. Bokiem wychodza mi juz teksty i zarty o tym ze zyjemy w Matrixie...
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

Hajper

Post by Hajper » Wed 10 Sep, 2003

Dla mnie matrix to film najwyzszej klasy tak jak Gwiezdne Wojny i WÂładca pierscieni. Druga czesc byla dla mnie tak samo swietna jak pierwsza. Trzecia pewnie bedzie najlepsza.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 12 Sep, 2003

Matrix byÂł najlepszym filmem sf ostatnich lat!!! Macie racje co do Reaktywacji, to byÂł film przereklamowany, nudny(tylko te efekty :) ). Mam nadziejĂŞ Âże Rewolucja bĂŞdzie owiele lepsza od Reaktywacji.

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Fri 12 Sep, 2003

Ja nie liczĂŞ na to zeby Rewolucja byÂła lepsza.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 20 Oct, 2003

Premiera filmu odbĂŞdzie siĂŞ 5 Listopada w kaÂżdym miejcu na Ziemi ( no prawie kaÂżdym :-) ). U nas o godz 15.00.

leon zawodowiec
Prawie aktywny użytkownik

Post by leon zawodowiec » Sat 10 Dec, 2005

Matrix Reaktywacja ruuules!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

madrav
Poeta

Post by madrav » Sat 10 Dec, 2005

Że też się ludziom chce grzebać po zakamarkach forum i odnajdywać zapomniane od dwóch lat tematy tylko po to aby napisać taki tekst...
uwazaj na wilki, men!
Image

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Sat 10 Dec, 2005

a po co odkopujesz 2-wu letni temat ?

Post Reply