Firefox 3

Forum specjalnie stworzone dla wszelkiego rodzaju ankiet :-)

Moderator: RayNor

Post Reply

Jak ci się podoba Firefox 3?

Jest Super!
4
33%
Może być
4
33%
Taki sobie
1
8%
Lepszy był Firefox 2
0
No votes
Totalna Klapa
0
No votes
Wolę Operę
2
17%
Wolę IE
1
8%

Total votes: 12

navi
~[TipS Team FG ]~

Firefox 3

Post by navi » Thu 19 Jun, 2008

Co myślicie o Firefoksie 3?

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Thu 19 Jun, 2008

zapewne tak samo gówniana jak poprzednie
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

halish
Oglądacz

Post by halish » Thu 19 Jun, 2008

no tak, nie ma to jak rzeczowe argumenty:)

firefox 3 jest znacznie lepszy od swojego poprzednika, niewiele mu już brakuje do opery, a w niektórych rzeczach jest od niego lepszy. poprawiono przede wszystkim szybkość, co ma znaczenie przede wszystkim znaczenie na słabszych komputerach. trochę mniej niż opera zżera też pamięci.

opera z kolei o wiele lepiej spełnia standardy (100% w teście acid), ma domyślnie gesty myszy. z wad właściwie tylko pamięciożerność.

naky
Prawie aktywny użytkownik

Post by naky » Tue 24 Jun, 2008

Ja też nic nie mam do nowego firefoxa, szkoda tylko że niektóre dodatki nie działają ale 99% jest git na nowym, jednak czasami ma zwisy :/. Co do opery to wystarczy dać mu parę dodatków takich jak strona startowa z miniaturkami. Jednak co najbardziej mi się podoba to duża ilość skinów i to, że łatwo all wyczyścić ;)

macciekk21
Poeta

Post by macciekk21 » Sat 28 Jun, 2008

plaski wrote:zapewne tak samo gówniana jak poprzednie
Nie zapewne. Firefox 3 jest tak gówniany jak poprzednie.
halish wrote:firefox 3 jest znacznie lepszy od swojego poprzednika, niewiele mu już brakuje do opery, a w niektórych rzeczach jest od niego lepszy. poprawiono przede wszystkim szybkość, co ma znaczenie przede wszystkim znaczenie na słabszych komputerach. trochę mniej niż opera zżera też pamięci.
Cerelon 653MHz, 320MB RAM - Opera chodzi szybciej.
halish wrote:opera z kolei o wiele lepiej spełnia standardy (100% w teście acid), ma domyślnie gesty myszy. z wad właściwie tylko pamięciożerność.
Cerelon 653MHz, 320MB RAM - Opera chodzi szybciej.
naky wrote:Ja też nic nie mam do nowego firefoxa, szkoda tylko że niektóre dodatki nie działają ale 99% jest git na nowym, jednak czasami ma zwisy :/.
Firefox zawsze miał zwisy i mieć je będzie. Chociaż nowej (9.5) Operze też się zdarza czasami (przy downloadzie), tylko, że wtedy się źle wyświetla, ale robi swoje, nie jak Firefox.
naky wrote:Jednak co najbardziej mi się podoba to duża ilość skinów
ilość skinów, z których 80% jest tylko do Windowsa. :/ Opera ma więcej.

BatO_On
Prawie aktywny użytkownik

Post by BatO_On » Wed 22 Oct, 2008

Nie obadałem jeszcze nowego Firefoxa, więc za dużo się nie wypowiem. Nie odczułem specjalnej różnicy w prędkości pomiędzy nową wersją, a poprzednią. Firefoxa zawsze lubiłem za multum dodatków, możliwość skonfigurowania go według własnych potrzeb. NoScript i FlashBlock to są dwa dodatki bez których dla mnie Firefox jest niczym. Ale co kto lubi.
Code B.T.K.

Post Reply