27.07.2006 - czwartek - komentarze

Napisz co sądzisz o grach które dodałem

Moderator: RayNor

Post Reply
plaski
Władca :-)

27.07.2006 - czwartek - komentarze

Post by plaski » Thu 27 Jul, 2006

tk
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Thu 27 Jul, 2006

duzo li ladnie tego....ach widac ze wakacje nie omijaja studentow....
pytanie
Romance of the Three Kingdoms II - to cos na bazie Riska - bo nie weimczy sciagac??
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

wicio

super

Post by wicio » Tue 01 Aug, 2006

naprawdę super strona, cieszę się żźe ktoś wspiera takie peojekty, w związku z tym polecam grę odwiedźcie stronę naprawdę warto!http://www.monstersg.gourl.org

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Tue 01 Aug, 2006

hm... mam wrażenie że coś tu nie gra. Czy mam problem ze wzrokiem? Obawiam się że nie...
Widać że Wicio nie boi się kosenkwencji, bo nie jest zarejestrowany. Na dodatek nie ma pojęcia gdzie pisze, i po co. Niestety wygląda na to że małolatów nie brakuje... Wicio po pierwsze piszesz NIE NA TEMAT, widać że oceniasz nie "fajnegry" ale "monstersg". Po drugie, o takich rzeczach pisze się w innych działach a nie w Aktualizacjach. Mam wrażenie, że jednak nie warto odwiedzać tej strony, jak ma takich reprezentantów...

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Fri 04 Aug, 2006

jojo oceniasz zbyt pochopnie strone. Zauważ że nikt nie ma tego typu problemów i wszystko funkcjonuje O.K. Szczerze powiedziawszy, nie zabardzo lubie takie osoby, które odrazu wnioskują że "taka stronka jest do bani, bo nie chodzi". Od tego jest FAQ, i zazwyczaj problem leży nie w stronce ale u Ciebie. Więc się zastanów, nad tym, zanim skrytykujesz następną, bez podstaw do tego.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Post Reply