płaski zły, płaski niedobry

Masz jakieś propozycje i uwagi dotyczące strony lub forum ?? Pisz

Moderator: RayNor

Sony
Poeta

płaski zły, płaski niedobry

Post by Sony » Fri 21 Dec, 2007

Płaski - prezentuje najwyższy poziom ze wszystkich użytkowników forum...
Zawsze konsekwentny, raczej cierpliwy (ale oczywiście do pewnej granicy) i co najważniejsze stosujący się do każdego punktu regulaminu...
Pilnuje porządku jak nikt inny:) i to mi się podoba, bo porządek MUSI być:D
a jakby zabrakło Płaskiego to forum by zwyczajnie padło moim zdaniem albo przy dobrych wiatrach zdecydowanie straciło na wartości...

Post został wydzielony z innego tematu - Płaski
Last edited by Sony on Sun 23 Dec, 2007, edited 2 times in total.
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Uciex
Poeta

Post by Uciex » Fri 21 Dec, 2007

Sony_1987 wrote:i co najważniejsze stosujący się do każdego punktu regulaminu...
dziwne żeby admin się nie stosował do swojego regulaminu LOL
Sony_1987 wrote:Pilnuje porządku jak nikt inny:)
wkońcu jest adminem więc chyba to jego obowiązek :]
a jakby zabrakło Płaskiego to forum by zwyczajnie padło moim zdaniem albo przy dobrych wiatrach zdecydowanie straciło na wartości...
ee tam... tak się rzadko udziela, dobrze sobie każdy radzi bez niego :P jak coś pisze to w jednym tylko w jednym zdaniu :<
TOP 5 OF WEEK
Image

Sony
Poeta

Post by Sony » Fri 21 Dec, 2007

Uciex wrote:ee tam... tak się rzadko udziela, dobrze sobie każdy radzi bez niego jak coś pisze to w jednym tylko w jednym zdaniu :<
Uciex zgoda, radzimy sobie bez niego, ale jednak bez Płaskiego forum byłoby trochę szarawe nie sądzisz? W końcu potrzeba takiej osoby która bezgranicznie trzyma porządek na forum hehe ;)
a co do wypowiedzi Płaskiego to fakt faktem że za długie nie są...

a tak poza tym to ciekaw jestem co Zelek porabia :lol:
Jakby był cwany to by z proxy skorzystał i wszedłby na stronke :P

Uciex
Poeta

Post by Uciex » Sat 22 Dec, 2007

Sony_1987 wrote:bez Płaskiego forum byłoby trochę szarawe nie sądzisz? W końcu potrzeba takiej osoby która bezgranicznie trzyma porządek na forum hehe ;)
Bez Płaskiego forum byłoby trochę bardziej kolorowe nie sądzisz? Nie potrzeba takiej osoby kltóra tak bezgranicznie trzyma porządek na forum :)

Oczywiście nie mam nic do gościa, ale właśnie jego BEZGRANICZNIE utrzymywany porządek jest taki, że ani troche nie można rozwinąć swojej wyobraźni :( rozumie, że zabronione jest offtopowanie na parę stron i wtedy powinien działać, ale od czasu do czasu taki offtop wg mnie nawet jest zalecany aby rozluźnić atmosferę ;)

Może tak piszę bo przebywam na muzycznym forum, gdzie właśnie admin tez jest luzacki jak wszyscy użytkownicy i tam jest zajebisty klimat ;) czasem sie zdarzają offtopy, ale admin rzadko kiedy wkracza do akcji, bo on wie, że trochę sobie każdy popisze a potem wkońcu i tak każdy schodzi wkońcu na ten temat co powinien i jest taki chillout ;)

Dlatego tutaj mam takie małe zastrzeżenie do admina, że też powinien czasem wyluzować i poczuć ten klimat a nie ciagle kontrolować celnik towary :P

Btw. kurcze, nie należę do żadnej rewolucji a próbuję w pojedynkę walczyć i uswiadomić guru tego forum, aby troche zmienił do wszystkiego nastawienie... czuję się momentami tu jak Konrad Wallenrod :mrgreen:

[center] >>>> CHILLOUT ADMINQ! <<<<<[/center]

Dobra już nic nie pisze, bo nie chce gościowi zajść za skórę :P ale daję taki mały tekst do przemyślenia ;)
TOP 5 OF WEEK
Image

Sony
Poeta

Post by Sony » Sat 22 Dec, 2007

Uciex no każdy ma swoje zdanie...
Ja akurat nic do Płaskiego nie mam, wydaje mi się całkiem w porządku, a poza tym to każdy jest jaki jest. Podoba mi się taka dyscyplinka jaka panuje na tym forum i tyle :P
Zresztą z tą bezgranicznością to trochę przesadziłem, bo czytając posty zauważyłem, że czasem można się powyzywać itp. (taka odskocznia jakby :D) ;) ;) ;)
Co Płaski odpowie na Twoją opinię o jego postawie to już się zobaczy (jeśli sprawy nie przemilczy). Ja akurat częściowo się z Tobą zgadzam.
Last edited by Sony on Sat 22 Dec, 2007, edited 1 time in total.

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Sat 22 Dec, 2007

Panowie nie przesadzajcie, że na forum panuje jakiś straszny zamordyzm i dyscyplina. Jeśli dla części z was posty np zelka (większość jego twórczości) są jak najbardziej w porządku i nie widzicie w nich nic złego to mamy rózne definicje spamu i oftopu i zapewne stąd pretensje.
Czy rzadko się udzielam,może ostatnio, kiedyś było więcej zresztą proponuję popatrzeć na to kto ma najwięcej postów :P
Względna dyscyplina być musi jak część z was poczułaby za dużo luzu zrobiłby się pewnie straszny burdel, już to było tu przerabiane.

temat został wydzielony, jak ktoś ma coś do dodania to pisać
Last edited by plaski on Sat 22 Dec, 2007, edited 1 time in total.
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Richy
Przypał

Post by Richy » Sat 22 Dec, 2007

plaski wrote:temat został wydzielony, jak ktoś ma coś do dodania to pisać
Inaczej bym to ujął. Temat powstał w celu lizania dupy adminowi :P

Swoją drogą ciekawe co plaski dasz nam na gwiazdkę? :>
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Sony
Poeta

Post by Sony » Sat 22 Dec, 2007

Płaski: 04.12.2002r. posty: 2874
Richy: 08.12.2002r. posty: 1696

No jakby nie było postów ma Płaski więcej, ale to pewnie dlatego że ma staż dłuższy o 4 dni! :mrgreen: :lol:
Richy wrote:Inaczej bym to ujął. Temat powstał w celu lizania dupy adminowi
Taka ewentualna informacja w razie gdyby ktoś uważał że podlizuję się adminowi...:
Totalna B=Z=D=U=R=A:
1. Mówię co myślę.
2. Jakoś mnie nie rusza to że Płaski jest adminem, może mnie jedynie zbanować, a tym się nie przejmuję zupełnie. Ale żeby mi bana dał to muszę coś przeskrobać, a ja nie ZELEK itp. :P
3. Ja tego tematu nie zakładałem :P :P :P
Richy wrote:Swoją drogą ciekawe co plaski dasz nam na gwiazdkę? :>
Już dostaliśmy prezent od Płaskiego :D Poprosiłem go dzisiaj żeby emoty przywrócił i jak widać szybko się z tym uporał :smile:
Last edited by Sony on Sat 22 Dec, 2007, edited 1 time in total.

plaski

Post by plaski » Sat 22 Dec, 2007

Richy wrote:Inaczej bym to ujął. Temat powstał w celu lizania dupy adminowi
niekoniecznie o lizanie czyjeś a tym bardziej mojej dupy chodzi, został poruszony temat zbyt sztywnego trzymania się przeze mnie regulaminu
wypowiedziały się 2 osoby, co nie jest zbyt liczną grupą

specjalnie dla ciebie, w pon przed snem mogę o tobie pomyśleć

Sony_1987 napisał/a:
2. Jakoś mnie nie rusza to że Płaski jest adminem, może mnie jedynie zbanować, a tym się nie przejmuję zupełnie. Ale żeby mi bana dał to muszę coś przeskrobać, a ja nie ZELEK itp.

zelek bana nie dostał

a żeby nie było niejasności, temat ja założyłem
Last edited by plaski on Sat 22 Dec, 2007, edited 1 time in total.

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sat 22 Dec, 2007

plaski wrote:

specjalnie dla ciebie, w pon przed snem mogę o tobie pomyśleć
Haha, nie wnikam xD :razz:
A mi Płaski podpasowuje mimo że dostałem ostrzeżenie... czyżby zly humor? (zresztą to już tradycja na FG - w więzieniu masz tatuaże co czyni cię "prawdziwym" więźniem, a tutaj masz ostrzeżenia). Co do jego aktywności najważniejsze jest to że często zagląda i czyta co nowego, a w razie pytania/prośby szybko odpowie. Tyle postów mieć na koncie... każdemu mogłoby się odechcieć...
Last edited by -Golbez- on Sat 22 Dec, 2007, edited 2 times in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sat 22 Dec, 2007

Drodzy panowie
Zaczynając mój post chciałem pochwalić i pogratulować adminowi vel Plaskiemu strony i forum mimo ze troche zaniedbanej jednak jakze wielce popularnej. Wlozyl w to kawały ba ogromny kawał pracy i ma teraz prawo jakoś kontrolować ten twór dlatego też nie uważam żeby się jakoś zbytnio wymądrzał i naruszał swój regulamin.
Poza tym chciałem przeprosić za moje off topy w różnych działach i to że czasem kogoś obraże [aczkolwieg ostatnio zauważyłem że pisze same madre posty]. Zawsze starałem się być kontrowersyjny i oryginalny co mi oczywiscie coraz mniej wychodzi ale postaram sie .....

PS. Słyszeliście że siuksowie odłączyli się od usa
http://wiadomosci.onet.pl/1662870,12,1,1,item.html
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sun 23 Dec, 2007

Plaski jest niedobry, ponieważ uczyniłem modem mojego działu Raynora (potwora), który na zawsze już pozostanie ulicznym psem.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sun 23 Dec, 2007

Nosferatu wrote:Drodzy panowie
Zaczynając mój post chciałem pochwalić i pogratulować adminowi vel Plaskiemu strony i forum mimo ze troche zaniedbanej jednak jakze wielce popularnej. Wlozyl w to kawały ba ogromny kawał pracy i ma teraz prawo jakoś kontrolować ten twór dlatego też nie uważam żeby się jakoś zbytnio wymądrzał i naruszał swój regulamin.
Poza tym chciałem przeprosić za moje off topy w różnych działach i to że czasem kogoś obraże [aczkolwieg ostatnio zauważyłem że pisze same madre posty]. Zawsze starałem się być kontrowersyjny i oryginalny co mi oczywiscie coraz mniej wychodzi ale postaram sie .....

PS. Słyszeliście że siuksowie odłączyli się od usa
http://wiadomosci.onet.pl/1662870,12,1,1,item.html
Piszesz jak Starscream O_o jeden nam wystarczy ^^
zelek31 wrote:Plaski jest niedobry, ponieważ uczyniłem modem mojego działu Raynora (potwora), który na zawsze już pozostanie ulicznym psem.
Gdyby nie Płaski i RayNor byłaby tu Sodoma i Gomora... Zresztą Twój post jest za mocny, nie wiem jak można kogoś w ten sposób określać tylko za to że usunął/zamknął pewne tematy niezgodne z etykietą forum czy za to poprostu że nie umiałeś sobie poradzić z szerzącą się falą off-topu i bezsensownych postów.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Sony
Poeta

Post by Sony » Sun 23 Dec, 2007

plaski wrote:zelek bana nie dostał
Płaski ja wiem, że bana Zelek nie dostał :P Chodziło mi również o ostrzeżenia :P
zelek31 wrote:Plaski jest niedobry, ponieważ uczyniłem modem mojego działu Raynora (potwora), który na zawsze już pozostanie ulicznym psem.
Zelek masz rację... :lol: Ty jesteś przecież najprzystojniejszy, najbardziej skromny, najlepszy i w ogóle najmądrzejszy z nas wszystkich :D
Zajmujesz bezapelacyjnie 1 miejsce :!: :!: :!: ...

...ale od KOŃCA!!! :lol: :mrgreen:

a tak a propo moderatorów to przydałoby się ich więcej :roll:
jest 1 aktywny (RayNor) :)
Rozpatrzenie tej kwestii pozostawiam naszemu kochanemu ADMINOWI ;)

[ Dodano: Nie 23 Gru, 2007 ]
No ogólnie rzecz biorąc jest jeszcze marosan w miarę aktywny.
elektrolityk - ostatnim razem był pół roku temu ponad na forum :(
Thomasek - to już w ogóle jest jakaś pomyłka odnośnie moderatora :|

ale tak czy siak żeby przestrzegać porządku to jeden moderator + admin = trochę mało

plaski

Post by plaski » Sun 23 Dec, 2007

nie ma ruchu nie potrzeba więcej moderatorów, to co jest w zupełności wystarcza

Post Reply