Monkey brains i super smashed bros

Chcesz aby na stronie pojawiła się jakas gra?? Napisz.

Moderator: RayNor

Post Reply
User avatar
kalejdoskop
Poeta
Posts: 235
Joined: Thu 16 Jun, 2005
Location: Ziemia

Monkey brains i super smashed bros

Post by kalejdoskop » Wed 17 Sep, 2008

Jakiś czas temu w dziale "zsyp" dałem ogłoszenie, że szukam trzech gier. Niesamowite, ale po naprawdę długim czasie bezowocnych poszukiwań dwie z nich udało mi się znaleźć samemu! Jedną z nich, Monkey Brains, przed chwilą wrzuciłem na sendspace'a:
Monkey Brains.rar
a super smashed bros, cóż... pełna wersja była na stronie producenta:P
http://tatsusoft.diregames.net/smashed.html

I w związku z tym pytanie, czy byłaby możliwość zamieszczenia tych gier na stronie? Co do monkey brains, to upewniłem się, że gry nie ma już w sprzedaży-ani na stronie 3D Realms(które przejęło producenta tej gry, Arush Entertainment), ani na Real Arcade, gdzie nie ma możliwości zakupienia tej gry(choć w internecie wciąż są linki do tej strony, ale zdaje się że już "przeterminowane", bo jak już mówiłem, na liście gier możliwych do pobrania(i później ewentualnego zarejestrowania) nie ma tej gry. Z góry dzięki za odpowiedź:)

P.S. A co do monster hunter'a to wciąż go szukam, a jeśli ktoś ma pełną wersję i mógłby ją wrzucić na rapidshare'a/sendspace'a/itd. lub zna działającego linka, to naprawdę byłbym bardzo wdzięczny za zapodanie:)

[ Dodano: Pon 22 Wrz, 2008 ]
P.S. A jednak! Po miesiącach uporczywych poszukiwań udało mi się pobrać monster huntera z tej strony: http://isoart.bravehost.com/isolist_m-p.html
Co prawda znalazłem ją już parę dni wcześniej, ale dwóch plików nie dało się pobrać. Udało mi się dostać od admina forum "iso art" kontakt do osoby, która zamieściła tę grę, i już następnego dnia po południu dostałem wspaniałą informację, że osoba ta zamieściła dwa brakujące pliki:) Życie jest piękne:) Jednakże postaram się sam zamieścić, np na sendspace.pl tę grę, po po nagraniu obrazu płyty okazało się, że sam instalator monster hunter'a zajmował niecałe 70 mb, a resztę stanowiły jakieś inne gry monkey byte'a.
Last edited by kalejdoskop on Wed 17 Sep, 2008, edited 1 time in total.
Każdy ma mózg, ale niektórzy zachowują się tak, jakby go nie mieli.

Post Reply