CZas na zmiany - REWOLUCJA

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Czy uda sie obalić plaskiego??

Tak,nie mam nic przeciwko
27
57%
Nie,nie mam nic przeciwko
20
43%

Liczba głosów: 47

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

CZas na zmiany - REWOLUCJA

Post autor: Nosferatu » czw 25 maja, 2006

Uwaga !!!!!!!!
Czasna zmiany. Najwieksza proponowana przeze mnie to wyrzucenie czy tez obalenie plaskiego z pelnionej funkcji a mordkow zdetronizowac to pozycji robakow.
Zapytacie: pewnie,ok nie potepiamy,tylko jak to zrobic jak juz??Otoz ja wiem i powiem wam najskuteczniejsza metode ale tez 3 mniej skuteczne.Metody bedda sie pojawialy stopniowo kiedy odzew bedzie sie zwiekszal. Wprowadzimy komunizm sami sobie wybierzemy wladce i mordkow. Ustalimy ktos sie zajmie marketingem i ile kto bedzie zarabial na reklamach ze stronki. Streonke nie wiem czy nie zabierzemy plaskiemu a jak juz to moze sobie prowadzic tylko kase bedzie nam co miech placil.....Oto co wam proponuje jezeli mnie poprzecie:
- 5 zeta miesiecznie - z reklam ze stronki
- dobre posady dla bliskich wspolnikow
- wieksza wolnosc
- klub Vipow czyli rozmowy vipow - najdluzej piszacych bedacych userow
- i wogole wieksze przywileje i korzysci

A wiec wpisywac sie ku chwale rewolucji - razem przejmiemy to forum:)
....
.....
......
........
..........
do Raynora - jesli ukorzysz sie przed potega ludu to oszczedze twoja pozycje:)

PS.Nie kasowac tego bo stworze nowy identyczny temat, mam to zapisane:)
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Marcino
Partyjny :-)
Kontakt:

Post autor: Marcino » czw 25 maja, 2006

Nie popieram, bo świnie przejmą panowanie...
Każde zwierze jest równe, ale świnie równiejsze...
(...)
:P
Stare gry na PC, stare gry, gry, Old PC Games, download oraz gry stare na OPCG.net!
Obrazek

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » czw 25 maja, 2006

Imo jedyną osobą którą należało by zdetronizować do pozycji robaka jesteś ty sam :P
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » czw 25 maja, 2006

ziomek no nie badz smieszny??

ZOSTAW PLASKIEGO W SPOKOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!

plaski jest ok.

uwazam tez ze:
Marcino pisze:Nie popieram, bo świnie przejmą panowanie...
Każde zwierze jest równe, ale świnie równiejsze...
(...)
:P
Richy pisze:Imo jedyną osobą którą należało by zdetronizować do pozycji robaka jesteś ty sam
a tak nawiasem to co to w ogole za pomysl. plaski zrob mo BANA on tu robi rewolucje!!!
Ostatnio zmieniony czw 25 maja, 2006 przez macciekk21, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
marosan
~[TipS Team FG ]~
Kontakt:

Post autor: marosan » czw 25 maja, 2006

a niech se robi przynajmniej posmiac sie znow bedzie mozna z czegos:)

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » czw 25 maja, 2006

jak bym był trzezwy to bym cos sensownego napisal a tak to to .... a tam ... :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » czw 25 maja, 2006

haha jakie zniesmaczenie wśród forumowiczów :mrgreen:

no tego to się nie spodziewałem hehe

nosfer, a co powiesz, jeśli plaski, ray, marosan, richy i (o zgrozo) TY SAM to klony forumowe prowadzone przez jedną parę dłoni tańczącą na klawiaturze!?! A co jeśli te właśnie dłonie kierowały też pierpio?????? a co jeżeli plaski jest tu jedynie pionkiem a za sznureczki pociąga tajemniczy ON?

gorzej, co jeżeli rewolucja to wymysł JEGO podpowiedziany ci w odpowiednim momencie tak abyś myślał, że to jest twoja idea i jedyna słuszna droga?

ja się opowiadam ZA rewolucją i już widzę ją oczami wyobraźni:

Na równinach rozmieścimy oddziały piechoty - po dwa, trzy miliony userów, którymi pokierowaniem zajmie się sloma - znając go, całą tą armię cholera weźmie, więc wykorzystamy ją jako podpuchę...

XUL (jako autor górnolotnych postów) poprowadzi oddziały partyzantki górskiej. Będą to małe oddzialiki zwinnie przemieszczające się po niemal pionowych zboczach, chwytające się wystających gdzieniegdzie półek skalnych lub kosodrzewiny.

Nosfer, staniesz na czele wojsk zmechanizowanych, uzbrojonych w naszpikowane kolcami lokomotywy oraz bojowe wózki inwalidzkie a także do dyspozycji pozostawiam Ci mój tajny wóz bojowy, który napewno zapewni nam wygraną!

Kod: Zaznacz cały

Wóz bojowy do zobaczenia tutaj:
http://www.raise.ru/articles/421/
Ja osobiście zajmę najbardziej odpowiedzialne stanowisko w bunkrze przeciwatomowym z superszybkim internetem i będę obserwował wasze poczynania a także ruch na forum!

R-E-V-O-L-U-T-I-O-N has just begun!

PS. posta nie skopiowałem, więc jak zostanie skasowany to przepadnie!
Ostatnio zmieniony czw 25 maja, 2006 przez madrav, łącznie zmieniany 3 razy.
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » pt 26 maja, 2006

rewolucja robmy rewloucje! no coty chyba glupijestes!!! tak robmy robmy NIE!!!

to sie robi zoraz smieszniejsze :P

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » pt 26 maja, 2006

gdyby nie to ze mam kaca napisał bym cos sensownego...
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pt 26 maja, 2006

madrav pisze:no tego to się nie spodziewałem hehe
a ja po czesci
ale odzew jest .richy narazil sie wladzy i zostanie zeslany na mala kre lodowa na antarktydzie zamieszkiwana przez same samice pingwinow a zeslany tam bedzie w celach kopulacji z nimi:)

madrav rozniosles mnie tym swoim postem no wrecz usmialem sie do lez - a zdarza sie to niezwykle zadko
madrav pisze:gorzej, co jeżeli rewolucja to wymysł JEGO podpowiedziany ci w odpowiednim momencie tak abyś myślał, że to jest twoja idea i jedyna słuszna droga?
mozliwe ale wydaje mi sie ze to chyba moj pomysl, chociaz psia jego mac wie co to wyjdzie - jedno jest pewne rewolucja przybiera na sile
madrav pisze:nosfer, a co powiesz, jeśli plaski, ray, marosan, richy i (o zgrozo) TY SAM to klony forumowe prowadzone przez jedną parę dłoni tańczącą na klawiaturze!?! A co jeśli te właśnie dłonie kierowały też pierpio?????? a co jeżeli plaski jest tu jedynie pionkiem a za sznureczki pociąga tajemniczy ON?
to by wszystko wyjasnialo skad znam sposoby na usuniecie plaskiego z pelnionej funkcji.Tylko kto to jest ten on??czy wy mi robicie truman show??Dzien dobry i dowidzenia gdybysmy sie wiecej nie zobaczyli:)
madrav pisze:Na równinach rozmieścimy oddziały piechoty - po dwa, trzy miliony userów, którymi pokierowaniem zajmie się sloma - znając go, całą tą armię cholera weźmie, więc wykorzystamy ją jako podpuchę...
dokladnie ale taka armia bedzie chciala jesc. co do rozrywek innego pokroju to dostarczy im ich Richy zanim go na wyspe zeslemy
madrav pisze:XUL (jako autor górnolotnych postów) poprowadzi oddziały partyzantki górskiej. Będą to małe oddzialiki zwinnie przemieszczające się po niemal pionowych zboczach, chwytające się wystających gdzieniegdzie półek skalnych lub kosodrzewiny.
male oddzaly garbatych oblesnych krasnoludkow, wszystkie po numerku z...
madrav pisze:Nosfer, staniesz na czele wojsk zmechanizowanych, uzbrojonych w naszpikowane kolcami lokomotywy oraz bojowe wózki inwalidzkie a także do dyspozycji pozostawiam Ci mój tajny wóz bojowy, który napewno zapewni nam wygraną!
ja wole walczyc jak bravehart czy jak mu tam mieczemi pierwszy na wroga.zresza jesstem jedna z glownych bohaterow wiec na pewno nie zgine
madrav pisze:Ja osobiście zajmę najbardziej odpowiedzialne stanowisko w bunkrze przeciwatomowym z superszybkim internetem i będę obserwował wasze poczynania a także ruch na forum!
nie wolno tchórzyc w takiej chwili .......ale cenie Cie za geniusz strategiczny i optymizm wiec zostaniesz moim potomkiem i dziedzicem tego imperium:)
PS. posta nie skopiowałem, więc jak zostanie skasowany to przepadnie!
tego tez skopiowalem - a co!!!!!!Nie bedzie plaski plul nam w twarz:)
Słodki pisze:gdyby nie to ze mam kaca napisał bym cos sensownego...
Mianuje Cie ministrem do spraw zaopatrzenia w towary luksusowe [ktore zamienimy w podstawowe] albo lepiej ministrem do spraw prohibicji i etyki:)
a niech se robi przynajmniej posmiac sie znow bedzie mozna z czegos:)
rewolucja to nie jest panienka to zabawy czas na zmiany towarzysze/.....
macciekk21 pisze:ZOSTAW PLASKIEGO W SPOKOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!

plaski jest ok.
jak tam ok. To nikczemy osobnik trzepiacy kasiore na reklamach i nic nam nie dasjacych za robienie wiochy na forum. Ale my go obalimy[czy to wirusem czy szpadą czy b4rowarami ale obalimy:)]

Zegnajcie sie z plaskim
macciekk21 pisze:plaski zrob mo BANA on tu robi rewolucje!!!
zrobic to wiesz co mozna:)<glupi zart> ban niczego nie zmieni sztab jest ustalony a po mnie przyjdanastepni i nastepni
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » pt 26 maja, 2006

macciekk21 pisze:rewolucja robmy rewloucje! no coty chyba glupijestes!!! tak robmy robmy NIE!!!

to sie robi zoraz smieszniejsze :P
Tutaj nie ma się z czego śmiać! To już się powoli zaczyna!!! Myslicie, że nie?

Oto dowody w postaci kilku obrazków mających na celu podniesieni morali:

Kod: Zaznacz cały

1. Nosfer ruszył ze swoją zmechanizowaną armią&#58;
http&#58;//img141.imageshack.us/my.php?image=bagger2883ql.jpg

2. XUL -nawet niewiedzący tego, że został wcielony do armi- przemieszcza się po górzystych obszarach dewastując wszystko co podleci&#58;
http&#58;//img19.imageshack.us/my.php?image=vdp0293am.jpg

3. Sloma - nie świadomy niczego kieruje mięso armatnie równinami&#58;
http&#58;//graphics.jsonline.com/graphics/owlive/img/dec03/lotr.mammoth1217_big.jpg

4. Oprócz wspomnianych oddziałów został zwerbowany specjalny zespół zapaśników - morderców gotowy do akcji w każdej chwili&#58;
http&#58;//www.popculturemadness.com/Music/imaging/Chorus-Line-Fat.jpg

5. Madrav siedzi w tajnej siedzibie i bacznie śledzi ruch na forum&#58;
http&#58;//img380.imageshack.us/img380/8527/goattom3pk.jpg
Kto chce niech przyłącza się do Partyzanckich Ynteligenckich Zorganizowanych Dywizjonów Anarchistów (P.Y.Z.D.A.).

Karabiny w dłoń i do boju chłopcięta i dziewczęta!
Ostatnio zmieniony pt 26 maja, 2006 przez madrav, łącznie zmieniany 1 raz.
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
marosan
~[TipS Team FG ]~
Kontakt:

Post autor: marosan » pt 26 maja, 2006

madrav pisze:nosfer, a co powiesz, jeśli plaski, ray, marosan, richy
wiedzialem ze sie kiedys wyda... ale to i tak nas(mnie) nie powstrzyma od stlamszenia buntu:D

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » pt 26 maja, 2006

Plaski musi odejść :P:P Dał mi dwa osty, a za to dostane 6.:P:P PLASKI MUSI ODEJŚĆ
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » pt 26 maja, 2006

Nosferatu pisze:Słodki napisał/a:
gdyby nie to ze mam kaca napisał bym cos sensownego...

Mianuje Cie ministrem do spraw zaopatrzenia w towary luksusowe [ktore zamienimy w podstawowe] albo lepiej ministrem do spraw prohibicji i etyki:)
az sie łezka w oku kreci, chcialbym podziekowac akademii, mojej matce i wszystkim ktorzy wierzyli w moje zwyciestwo.

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » sob 27 maja, 2006

OmyG - Oo! jak Plaski jest czyms w rodzaju pioruna ?? - Kulistego Oo! ... i mnie pierdziolnie (a zreszta też was buntownicy jedni heh :D ).
madrav pisze:XUL (jako autor górnolotnych postów) poprowadzi oddziały partyzantki górskiej. Będą to małe oddzialiki zwinnie przemieszczające się po niemal pionowych zboczach, chwytające się wystających gdzieniegdzie półek skalnych lub kosodrzewiny.
Kosodrzewina jest dla dzieci - my męższczyźni sie czepiamy wszystkiego :P
ja wole walczyc jak bravehart czy jak mu tam mieczemi pierwszy na wroga.zresza jesstem jedna z glownych bohaterow wiec na pewno nie zgine
Nosfer lepiej jak Rambo - ty sam z łukiem oni maja karabiny Oo! - Rambo se dał rade ,czy sobie poradzisz okarze się ;p
madrav pisze:1. Nosfer ruszył ze swoją zmechanizowaną armią:
http://img141.imageshack.us/my.php?imag ... 2883ql.jpg
Te piłe to kojarze - sam mu na gwizdke radziłem żeby sobie kupił :P
madrav pisze:2. XUL -nawet niewiedzący tego, że został wcielony do armi- przemieszcza się po górzystych obszarach dewastując wszystko co podleci:
http://img19.imageshack.us/my.php?image=vdp0293am.jpg
Hmmm to i tak kiepskie zdjęcie - bo normalnie nienosze garnituru =P - a swoją droga niezły ze mnie klocek - nie?! :wink: :lol:
marosan pisze:wiedzialem ze sie kiedys wyda... ale to i tak nas(mnie) nie powstrzyma od stlamszenia buntu:D
Łojej - gorzej niż białoruś - ledwo zaczeli a tuj juz czuc amunicje i pałki władzy... Oo! :P :D
Wieta co - ??? Mam w du ** żym palcu u nogi te pioruny :) - to kiedy pierwsze powstanie ?? :D
Czas przemyśleń i rozważań

ODPOWIEDZ