do wszystkich

Na tym forum będę umieszczał różne komunikaty i ogłoszenia związane ze stroną
Richy
Przypał

Post by Richy » Mon 08 Jan, 2007

plaski wrote:, sam podobno mam którąś wersje dys
Dostane nobla jak powiem ze nie stawiasz kropek i nie zaczynasz zdań z wielkiej litery?
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Mon 08 Jan, 2007

to tylko na forum :) od tego są entery i nowe linie, poza tym żeby zadziałał mi shift musze włożyć dużo siły
tak na papierze pisze już z wykorzystaniem interpunkcji i używam wielkich liter
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Tue 09 Jan, 2007

Płaski Ty spammerze. Nie mam żadnej dysortografi - dupafi, ale nawet jak to się ma można pisać niczym Sienkiewicz albo Sapkowski. I powtórzę moje pytanie:
czy posty z przedwczoraj też uwzględniasz? Bo nie każdy poprawi te 100 lub 50 postów :)

[ Dodano: Wto 09 Sty, 2007 ]
Hmm wyszło na to, że posądziłem Cie spammerem, miało być tak żartobliwie... dlaczego? Richy'm wymieniacie zdania na temat dysortografi i interpunkcji... ale co tam ;)
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Tue 09 Jan, 2007

Panowie bez spamowania. I ja popełniam błędy, ale staram się poprawiać jeśli coś nie teges napisałem. Dotąd zawsze przymrużałem oko na błędy, ale skoro już nawet Plaski się wnerwił to ja nie będe inny ;p i punkcik walne :D Czylo to co modki lubią najbardziej ;)

A to co macie w szkole z polaka to mnie w ogóle nie interesuje. Zachowajcie to dla siebie.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Tue 09 Jan, 2007

Telomo, chyba nie myślisz,że będe przeglądał stare posty tylko po to żeby kogoś udupić
jak będe chciał to okazja i tak się znajdzie ;)
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Tue 09 Jan, 2007

W numerze 6/2000 CD-Action, w dziale "Programy multimedialne" jest opis programu Dyslektyk 2. Jest on przeznaczony właśnie dla dzieci z dysleksją.

Ja, co prawda, nie jestem dyslektykiem (wręcz przeciwnie - jestem mistrzem ortografii, co doskonale widać po moich postach), ale piszę dosyć powoli, jednak już nie piszę bazgrołów, jak na początku pisania.
Last edited by Starscream on Tue 09 Jan, 2007, edited 1 time in total.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Tue 09 Jan, 2007

oj moje biedne konto, oj ja wnerwiam samym sobą, Płaski już na mnie haka szuka, buuu :) Ciekawe ten program o dysleksji. Ciekawe jak go zdobyć :) chociaż i tak wolę stary dobry słownik ortograficzny.
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

el_mundo
Prawie aktywny użytkownik

Post by el_mundo » Fri 12 Jan, 2007

Cieszy mnie ten temat. Osobiście także nie lubię kaleczenia naszego pięknego języka. Przed maturą polonistka wysłała mnie do poradni po zaświadczenie o dysleksji. Po uzyskaniu tego świstka postanowiłem nie oddawać go do szkoły i maturę zdałem bez żadnego zaświadczenia o jakiejś tam dysleksji. Zgadzam się, że powodami okaleczania, niedbałego pisania i mówienia są media (tv, internet). Do szału doprowadzają mnie np. opisy gg niektórych ludzi(oprócz okaleczania języka opisy po angielsku jakby po polsku nie można było), czy nawet reklamy w tv takie jak np. reklama plusa: "(..)Wielka wyprz", zetofon czy jakoś tak. Muszę nadmienić jeszcze o sposobie wyrażania się nastolatków tzn. ziomusiów. Przykład: "Ziomuś kopsnij szluga"... szkoda słów. Zresztą jak ma być dobrze kiedy zamiast poczytać coś albo poświęcić czas na jakąkolwiek kreatywność, jara się zielsko na klatce z ziomkami. Właśnie mi się coś przypomniało. Kiedyś spytałem jakiegoś ziomusia kim był Einstein. Wiem, że trudno w to uwierzyć ale skojarzył to nazwisko z Frankensteinem!
Płaski.. POPIERAM inicjatywę
only my weapons understands me

macciekk21
Poeta

Post by macciekk21 » Fri 12 Jan, 2007

Popieram. A dla tych, którzy mają problemy z ortografią polecam Orangoo spell chceck (tylko trzeba wybrac polski, ale to chyba tylko za pierwszym razem). A tak nawiasem ta ja mam dobrze, bo mamusia uczy polskiego w szkole(nie mnie):P.

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Wed 14 Feb, 2007

Nevariel wrote:leniwym proponowałbym przesiąść się na firefox'a 2
Niedawno zrobiłem aktualizację Firefox'a do tej wersji. Zawiera ona funkcję sprawdzania pisowni, która pomaga w unikaniu błędów ortograficznych (których i tak przecież nie popełniam).
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sat 10 Mar, 2007

Programy do sprawdzania ortografii? Wy głupki do szkoły się uczyć. Albo na pole chamy zająć się pracą a nie do komputera się pchać
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Jedi_Master
Poeta

Post by Jedi_Master » Sat 10 Mar, 2007

Czepia się ten płaski. Internet i komputer to miejsce gdzie można odreagować od szkoły! Oczywiście zgodze się z jednym: bez przesady

P.S jak agdałem z jednym kolesiem na gg do pisał zamiast ",że" "rze" (oczywiście nie pamiętając o interpunkcji) :D
http://www.gmland.prv.pl/ <- lubisz gry? a chcesz się nauczyć je robić? WEJDŹ!

NoNaMe
Prawie aktywny użytkownik

Post by NoNaMe » Wed 21 Mar, 2007

:schock: to naprawde ciezki przypadek!
Ja osobiscie raczej bledow nie robie, kto ma wiedziec, ten wie dlaczego :P :D

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Thu 22 Mar, 2007

wystarczy poczytać niektóre listy do cd-action żeby przekonać (antyfan mode on) zie rze dyzlekzje am %85 zpoleczenztwa mlodziezoweko. CzAz powztzymac blendy oltoglafirzne!!!!11! (antyfan mode off). Ten kod na antyfan mode dziwny jest ;) Tak jak ktoś mądry się wypowedział niegdyś: "świstek o dysklesji czy dysortografi w dzisiejszych czasach może dostać każdy z nas."

Jedi_Master
Poeta

Re: do wszystkich

Post by Jedi_Master » Sun 15 Jul, 2007

plaski wrote:sprawa jest prosta, mam już dość czytania wypocin w których piszecie w cholera wie jakim języku ile można czytać np "sprubuj" ? dobrze,że jeszcze "muj" nie piszecie, chociaż pewnie jakbym przejrzał posty dokładniej to by się jakieś takie znalazło
nie jestem ortofaszystą, sam też robie błędy,ale ludzie bez przesady, wszystko ma swoje granice od teraz, (co jest zresztą zgodne z regulaminem) będę odpowiednio nagradzał wszystkie potworki chcesz napisać ? pisz,ale najpierw przepuść to przez worda, nie masz worda ? to sprawdź w słowniku ( so.pwn.pl )
tyle ode mnie
"muj" to puł biedy :lol: znam kolesia co pisze "rze" :lol:
http://www.gmland.prv.pl/ <- lubisz gry? a chcesz się nauczyć je robić? WEJDŹ!

Post Reply