Cop Land 4: Pest Patrol

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
Starscream
Poeta

Cop Land 4: Pest Patrol

Post by Starscream » Sat 24 Dec, 2005

No i w końcu jest. Czwarta już część serii Cop Land, czyli Cop Land 4: Pest Patrol, ujrzała światło dzienne. Różni się ona zasadniczo od pozostałych. Po raz pierwszy w grze występują bohaterowie serii książek o Harrym Potterze.

Fabuła
Ojciec Rydzyk uprowadził Harry'ego, Hermionę oraz Rona i w zamian za ich uwolnienie żąda 1 000 000 zł okupu. Adam Zawada i Sebastian Wątroba przystępują do swego największego zadania: muszą aresztować Rydzyka i uwolnić zakładników. W czasie śledztwa okazuje się, że Rydzyk wywiózł zakładników do Szwecji. Czy uda im się wykonać zadanie? To pytanie zadaję Wam.

Sprawy techniczne
Aby zainstalować grę, należy ją rozpakować do wybranego katalogu. Aby zamknąć grę, należy nacisnąć przycisk "Zamknij" w prawym górnym rogu ekranu.

Plusy
+ ciekawa, urozmaicona fabuła
+ nowe wyposażenie głównych bohaterów - AK-47 i Toyota Supra
+ da się grać

Minusy
- dość krótka - tylko 16 paragrafów
- za łatwa

Ocena ogólna: 6/10

Następna część serii będzie się nazywała Cop Land 5: Never More Blood.
Attachments
Cop Land 4 Pest Patrol.zip
(11.32 KiB) Downloaded 189 times
Last edited by Starscream on Sun 25 Dec, 2005, edited 1 time in total.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Sat 24 Dec, 2005

nie no gierka przegięta !! normalnie męczyłem się nad nią chyba 2 minuty
a do minusów bym dodał to że w ekwipunku mamy tylko Kałacha a jest zastrzel skina
kałachem
uzi
deaglem
pałką
ale jeszcze raz powtarzam ze w ekwipunku jest tylko ak-47 a zabijemy ich wszystkimi brońmi oprócz pałki

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Sat 24 Dec, 2005

No cóż, ale w pobliżu znajdowały się także inne bronie. Taka jest mechanika gry.

Aturecki
Poeta

Post by Aturecki » Sun 25 Dec, 2005

Mam takie pytanie: Po co jest twoja ocena tej gry skoro jesteś jej autorem?? nie przypominam sobie aby jakikolwiek producent gry bądź wydawca umieszczał jej ocenę na stronie internetowej czy w jakimś pisemku z grami które wydaje (np. Axel Springer nie pozwala umieszczać grom komputerowym ocen ich gier).
Wszystko co wiem to, to że nic nie wiem, lecz inni myslą że wiedzą tego czego nie wiedzą. Sokrates

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Sun 25 Dec, 2005

Ja też bym zabronił oceniania własnych gier dla ochrony reputacji i zwiększenia ich popularności. Jednak za bardzo boję się, że odbiorę Dizzy'emu i Kalejdoskopowi robotę.

dizzyx
Poeta

Post by dizzyx » Mon 26 Dec, 2005

Starscream wrote:Jednak za bardzo boję się, że odbiorę Dizzy'emu i Kalejdoskopowi robotę.
Hmmm a co to niby mialo znaczyc?? Mniejsza z tym...
Starscream wrote:Ja też bym zabronił oceniania własnych gier dla ochrony reputacji i zwiększenia ich popularności.
To mnie zakasowalo. Normalnie zabron! Zabron nawet grania w nie [: zeby nikt nie zepsul grze opinii, jaka sam jej nadales. Najlepiej to walnij jeszcze "dozwolone od 21 lat".

Code: Select all

Lingardium leviosa!
Vingardium Leviosa. Ale kto by zwracal uwage na szczegoly...

Code: Select all

Ambus Dumbledore i Rubeusz Hagrid 
Albus i Rubeus... ale kto by tam sie imionami przejmowal... zsczegolnie gdy nie ma zgody na uzycie postaci filmowych... no coz, przynajmniej sa nazwiskami z Harryego Pottera...
Wiecej bledow mi sie nie chce szukac... ale co tu duzo mowic - na prawde powinienes zakazac grania w te gre. Najlepiej to sam sobie zabron ... yyy ... jak by to nazwac ... tworzenia takich abstrakcyjnych "cosiów" (bo pisaniem gier to nie mozna tego nazwac).

Aturecki
Poeta

Post by Aturecki » Mon 26 Dec, 2005

A oto solucja do tej niezwykle pasjonującej gry: klikaj na opcję pierwszą od góry nie czytając tekstu a na pewno wygrasz. :mrgreen:
Wszystko co wiem to, to że nic nie wiem, lecz inni myslą że wiedzą tego czego nie wiedzą. Sokrates

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Mon 26 Dec, 2005

Aturecki wrote:A oto solucja do tej niezwykle pasjonującej gry
pasjonującej a jakze wciągającej oraz kultowej !!

Post Reply