Forum o grach freeware i nie tylko o nich

Znasz jakąś fajną strone ?? Podaj jej adres.

Moderator: RayNor

Telomo
Poeta

Forum o grach freeware i nie tylko o nich

Post by Telomo » Sun 13 Jan, 2008

Stworzyłem fajne forum o grach freeware ^^ na razie się rozkręca więc serdecznie zapraszam. Link: kliknij
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sun 13 Jan, 2008

Zrobisz mnie tam moderatorem?? Będę bardzo aktywny i porzuce całkowicie forum FG. To jak?
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sun 13 Jan, 2008

Telomo, uczyń go moderatorem działu "kosz"...
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Sun 13 Jan, 2008

Chcesz żeby mi odstraszył gości? Zrobił 10 tematów o sterydach!? A kosz to by było miejsce... ale na jego tematy. Żałosny jest myśląc, iż modem go uczynie ;) ale jak chce pisać to niech pisze. Szczególnie jak ma was odciążyć swoją głupotą, to mogę pomóc, ale nie za taką cenę xD

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sun 13 Jan, 2008

Ziomek przeginasz, daję 300 zł i chce być modem.

Sony
Poeta

Post by Sony » Mon 14 Jan, 2008

zelek31 wrote:Ziomek przeginasz, daję 300 zł i chce być modem.
Przecież jesteś adminem na swoim forum, mało Ci jeszcze :lol: :?:
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Mon 14 Jan, 2008

Rozwalił mnie tekst Teloma o tym, że Zelek zrobi na tamtym forum 10 tematów o sterydach. Ale ze względu na wiek Teloma (14 lat) wątpię w to, że skończy się to w sądzie - zawsze przecież może mu dać karę.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Sun 20 Jan, 2008

zelek31 wrote:Ziomek przeginasz, daję 300 zł i chce być modem.
Za 300 to ledwo ze strachem dam ci moda tylko na jeden topic, ja myślę, że tak z 50.000 funtów i możemy dyskutować nad Twoją posadą Junior Admina w dziale Kosz :>

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sun 20 Jan, 2008

Dobrze

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Mon 21 Jan, 2008

Zelek gadasz jakbyś miał jakieś oszczędności... przeto wszystkie lecą na sterydy, jak mi się wypłacisz?

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Mon 21 Jan, 2008

Też jesteś z opola, zrobimy małą ustawkę, ja przyjdę z kasą i laptopem, a ty z hasłem i ja sprawdzę na laptopie hasło czy się zgadza i jak tak to wypłace ci grube bańki, a tak na powaznie to 300 zł za admina juniora mogę dać

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Mon 21 Jan, 2008

Dobra zrobie ci do tego osobne forum ;-) Będziesz tam miał nawet admina. I wole cię nie zapraszać na moją dzielnice. I tak za dużo deb*** na niej, jeszcze jednego nam nie potrzeba :] A tak przy okazji to albo jesteś totalnym zrytym beretem albo ktoś niezłą szopkę odwala. Zelek, ty nawet jako user nie jesteś tam mile widziany, a co dopiero jako mod.

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Mon 21 Jan, 2008

Rzecz w tym że ja chce pozycje admina juniora na twoim forum i to w momencie gdy będzie już ono dostatecznie rozkręcone.

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Tue 22 Jan, 2008

Żebyś jak wielu graczy SimCity z uciechą i podskakując na taborecie patrzeć jak niszczysz to, na co pracowałem? Wiesz, nawet największe debile z mojej dzielnicy mają większę IQ od ciebie chociaż ich i tak jest niższe niż zero ("mniej niż zeroooo...")

Sony
Poeta

Post by Sony » Tue 22 Jan, 2008

Telomo wrote:Wiesz, nawet największe debile z mojej dzielnicy mają większę IQ od ciebie chociaż ich i tak jest niższe niż zero ("mniej niż zeroooo...")
Telomo wiesz jaki jest Zelek odnośnie bycia modem etc., więc daj spokój i nie wdawaj się w dyskusję skoro się nie zgadzasz, żeby był moderatorem. Ale nie wyzywaj bezsensu Zelka od pustaków itp. Nie bronię go, ale zwyczajnie mi się to nie podoba - regulamin se przeczytaj :|

"Milczenie jest złotem" - tak słyszałem.

P.S. Powodzenia w rozkręcaniu forum ;)
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Post Reply