Ma-ryja RAP

Znasz jakąś fajną strone ?? Podaj jej adres.

Moderator: RayNor

Jedi_Master
Poeta

Post by Jedi_Master » Thu 26 Jul, 2007

Richy wrote:Ja powiem tylko tyle, że osoba której oblicze widnieje w moim podpisie zapewne przewraca się w grobie... Jeśli już naprawdę sie chcesz bawić w rap, to proponuje, żebyś wybrał sobie rapera na którym będziesz się wzorował (na początek), oczywiście nie kopiuj go, jedynie dobierz sobie czyjś styl. Jeśli znasz się na HH to wiesz o czym mówie. Spróbuj też nagrać coś do jakiegoś znanego podkładu(tylko go nie sprzedawaj potem:P). Jak piszesz teksty do utworu to niech nie zajmuje ci to 5 minut a chociażby 5 godzin, a jeszcze lepiej 5 dni... i wyobraź sobie, że jest tu pare (a jeśli nie to napewno jedna) osoba która ma pojęcie o rapie.

PS. Zaznaczam, że nie przesłuchałem żadnego kawałka który nagrałeś.
PS2. Zauważyłem, że strasznie dotknęła cie jakakolwiek krytyka. Ech... żałosne.
staram się naśladować Liroya. jest to osoba, którą bardzo respektuję, a jego teksty są kultowe. Jest niemalże moim idolem :D
http://www.gmland.prv.pl/ <- lubisz gry? a chcesz się nauczyć je robić? WEJDŹ!

macciekk21
Poeta

Post by macciekk21 » Sat 28 Jul, 2007

Jedi_Master wrote:Jest niemalże moim idolem
Niemalże :mrgreen:

NoNaMe
Prawie aktywny użytkownik

Post by NoNaMe » Mon 30 Jul, 2007

HH ANI RAPU nie słucham
sorry, musiałem. :) Hip-Hop to kultura (4 elementy), rap to muzyka (jeden z elementów).

Ale do rzeczy.. Po prostu brak mi słów, przesłuchałem bodaj 3 twoje kawałki i niemal popłakałem się ze śmiechu. xD Radzę żebyś puścił sobie kawałek z debiutanckiej płyty Łony, co się zwie "Jak nagrać 1szą płytę". Sam prawie sięgnąłeś poziomu opisywanych w tamtym kawałku "raperów". Proponuję więc, albo trochę przeczekać okres dojrzewania, albo dać sobie spokój z tym już na zawsze ;)

Jedi_Master
Poeta

Post by Jedi_Master » Tue 31 Jul, 2007

ale beat fajny? xD

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Wed 01 Aug, 2007

Po co w ogóle wrzucałeś te piosenki na eMule? Nie mogę przez to ściągnąć żadnej z nich (wskażnik postępu pobierania ani drgnie!). Zatem proszę Cię, abyś specjalnie dla mnie wrzucił je na jakiś serwer do uploadu plików i wysłał mi linki na adres szeryf118@o2.pl.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

XUL
Poeta

Post by XUL » Fri 03 Aug, 2007

Starscream wrote:szeryf118@o2.pl.
o kurna jaki imejl - szerfy hahaha XD Ahh te zludne marzenia XP.
Jedi_Master wrote:staram się naśladować Liroya. jest to osoba, którą bardzo respektuję, a jego teksty są kultowe. Jest niemalże moim idolem
Ta teksty liroja to niemal maja swoich wyznawcow - pod monopolowym zuli - "Mitetk k***a ja pierdole eee ,jak to ch*j jeabny bylo ....... k***a - yyyyy - aaa wiem, daj na wino" <- wydedukuj sobie ktore cytuja XD

co do tej stronki - malo zachecajac - co do jakosci muzyki - nie znam sie na hh - moze sciagne ale tak dla frykasu - interesuje mnie jak ktos w twoim wieku moze robic hh tzn jakiej to jest tresci i calosci - ju nol - JAKOSC :P ?
Czas przemyśleń i rozważań

Jedi_Master
Poeta

Post by Jedi_Master » Sat 04 Aug, 2007

Wiem, że to co teraz powiem będzie zwalaniem winy :/ ale to powiem: Głosik mam podono ładny, a przynajmniej miałem w dzieciństwe zanim zaczęła mi się mutacja głosu. Wiadomo! Jak jest mutacja to głos się pogorszył, ale winą tego, że jest cienka jakość jest cienki sprzęt m.in mikorofon, który jest z deka uszkodzony :/ nie chce mi się iść do sklepu po nowy. Krótko mówiąc nagrywam to na cienkim sprzęcie :(

NoNaMe
Prawie aktywny użytkownik

Post by NoNaMe » Wed 08 Aug, 2007

a czy ktoś mówił, że słaby głos masz? tu chodzi o teksty... rusz głową!

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Wed 08 Aug, 2007

Ja sam mam głos, który nie najlepiej wygląda, gdy go nagram*. Lepiej jednak jest z talentem literackim (czytaj: talentem w pisaniu postów), który sprawia, że moje wypociny wprawiają Madrava w dobry humor.

* Co nie oznacza, że mam skaszaniony głos - bardzo ładnie czytam dłuższe teksty i nie popełniam blędów językowych.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Post Reply