Wages of War / Jurasic War / Close Combat (I,III,IV,V)

Chcesz aby na stronie pojawiła się jakas gra?? Napisz.

Moderator: RayNor

Post Reply
Stah-Schek
Oglądacz

Wages of War / Jurasic War / Close Combat (I,III,IV,V)

Post by Stah-Schek » Tue 12 Feb, 2008

gierki już leciwe więc może jest możliwość aby którąś wrzucić, a chętnie bym je sobie przypomniał :) (z serii Close Combat jest tylko II )

(przed chwila bylo jeszcze o gierce która już jest, a jej nie zauważyłem)

EDIT: dorzucam jeszcze, iż link do gry Jurasic War nie działa - tazn sam link działa, ale archiwum znajdujące się pod linkiem jest błędne.
Jest dobre, ściagłem i sprawdziłem - Płaski
Last edited by Stah-Schek on Tue 12 Feb, 2008, edited 3 times in total.

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Tue 12 Feb, 2008

z close combatów mogę wrzucić 1 i jeszcze nie wiem jak jest z 3
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Stah-Schek
Oglądacz

Post by Stah-Schek » Tue 12 Feb, 2008

e... to sorry za zawracanie głowy z tym jurasic war - kilka razy sprawdzalem i nie chcialo sie potem rozpakować, dzięki za sprawdzenie. A jak z Wages of War? - gierka z okolic 97 (moze 98)

[ Dodano: Wto 12 Lut, 2008 ]
hmm.. jak chodzi o 3 to mi nie zależy ;P mam ją. Ale gra jest naprawde fajna, moim zdaniem znacznie lepsza od 5 którą wielu uważa za najlepszą, więc podejrzewam, iż znalazły by sie osoby, które chętnie by ją tu zobaczyły.

[ Dodano: Wto 12 Lut, 2008 ]
a i link do spellcross'a nie działa - "The quickkey you provided for file download was invalid. This is usually caused because the file is no longer stored on Mediafire. This occurs when the file is removed by the originating user or Mediafire." hmm... to chyba nie jest dobry temat do tego, ale jak sie juz rozgadałem...

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Thu 14 Feb, 2008

Co ty grasz we wszystko naraz? ;) Ale liczą się chęci (chociaż wiemy co nimi jest wybrukowane)
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

Stah-Schek
Oglądacz

Post by Stah-Schek » Thu 14 Feb, 2008

teraz na dobre dałem się wciągnąc Panzer General`owi - wiec tamte straciły na znaczeniu ;P
No a jak coś mi nie działało to dopisywałem że nie działa i sięgałem po następne :)
Last edited by Stah-Schek on Thu 14 Feb, 2008, edited 1 time in total.

Post Reply