Page 1 of 1

Najlepszy dyskutant/malkontent

Posted: Tue 11 Dec, 2007
by plaski
Każde forum jest świetną okazją do wymiany poglądów, jednak zawsze znajdą się osoby, które mają wyjątkowy talent malkontencki i w każdej wypowiedzi znajdą braki. Kto w Waszych oczach najczęściej szuka okazji do dyskusji na wszelakie tematy niekoniecznie potrzebnie? Być może jest osoba którą cenisz za dar przekonywania, lub za przemyślane argumenty? Masz pole do popisu.

Posted: Wed 12 Dec, 2007
by XUL
Postawie na Uciex'a myslalem tez o Golbezie - ale on jest zbyt pewny siebie i nie ma tej granicy "dosc starczy pychy" tylko bez zachamowan ciagnie co zaczol nie baczac na jakies konsekwencje. Co do pana Uciex'a - gryze sie z nim od poczatku i to mi sie w nim podoba - nie zwial z forum tylko dzielnie stawia czolo :) Teraz juz nam przeszlo i czasem nawet mamy podobne zdanie. Mimo wszystko duzo jeszcze sie musi nauczyc ,nabrac wiekszego dystansu do pewnych tekstow - traktowac je bardziej humorystycznie a nie brac ich jako bomby - bo mi tu nie o to chodzi ;)

Posted: Wed 19 Dec, 2007
by macciekk21
Golbez. Pisze dłuuugie posty.

Posted: Thu 20 Dec, 2007
by Uciex
No w sumie ja też mogę odbić piłeczkę i powiedzieć że XUL :P a dlaczego? Jak coś pisze (albo o kimś) to zawsze w takie słowa obiera zdania, że momentami trzeba się parę razy zastanowić o co mu właściwie chodzi :P taki "zaczepniak z dusza poety" :] pozatym bardzo lubi prowokować innych swoimi zgryźliwymi komentarzami na czyiś temat co często zmusza innych do OFF-TOPu :] nie było inaczej, gdy zapoznałem się z panem XULem :] gość mnie nieźle wkurzał, ale chciałem mu conieco przetłumaczyć że nie zawsze ma rację, a skończyło się chyba na jakimś nieprzyjemnym komentarzem na PW, gdy zaczęli wszyscy upominać nas o OFF-TOP w temacie :P

Reasumując najlepiej dał mi się poznać, gdy zacząłem się zaznajamiać z tym forum i najbardziej mi utkwił w pamięci swoimi różnymi tekstami i zdaniami dlatego uważam go za najlepszego dyskutanta (co nie znaczy, że zawsze takie jego dyskusje mają sens) ;)

Posted: Fri 21 Dec, 2007
by Sony
Glosuję na XULa...
Powody:
1. Jest bezpośredni i pisze z reguły to co myśli.
2. Potrafi przygadać tak, że szczęka opada i chwała mu za to, bo czasem jest to potrzebne ( np. w przypadku zelka31 o którym się trochę naczytałem :mrgreen: ).
3. Jak ktoś zadrze z XULem to nie ma szans żeby mu to zostało odpuszczone;)

Posted: Tue 25 Dec, 2007
by RayNor
Hmm Golbez Zadko bywało żebym przeczytał cały jego txt :mrgreen: