Gry, które ukończyliście

Rozmowy na temat gier.
JEŻELI MASZ PROBLEM Z GRAMI TO PISZ W DZIALE POMOC

Moderator: RayNor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kajak
Prawie aktywny użytkownik

Gry, które ukończyliście

Post autor: Kajak » wt 08 sty, 2019

Jakie gry ukończyliście, jakie najpoważniejsze problemy przy tym napotkaliście?
Bo ja:
  • GTA 3
  • GTA Vice City
  • GTA San Andreas
  • GTA Liberty City Stories – przy misji „Portland Chainsaw Masquerade” utknąłem… na ponad 3 lata :lol:

Awatar użytkownika
mareckuss
Przypał

Re: Gry, które ukończyliście

Post autor: mareckuss » śr 09 sty, 2019

Wymienię tylko stare tytuły (maksymalnie z początku XXI wieku), w nowsze pozycje praktycznie nie grałem na tyle, aby przejść...

GTA Vice City - najtrudniejsza misja to wyścig z tym grubym okularnikiem; paradoksalnie za to misja z modelem helikopterka nie sprawiła mi problemu.

Rune - przechodziłem kilka miesięcy, nie z racji poziomu trudności (nie był jakoś wyśrubowany), ale zwyczajnie robiłem sobie przerwy. GRA wspaniała, wciąż polecam.

Return to Castle Wolfenstein - trochę pod koniec gry były problemy, chociaż ostatni boss okazał się leszczem (spaliłem dziada)

Soldier of Fortune - dałem radę, chociaż na P200MMX z Voodoo2 gra czasami "klatkowała". Goście z laserami dość mocno dokuczali w ostatnim (?) levelu.

Shogo: Mobile Armor Division - kolejna strzelanka, nie sprawiła żadnego problemu.

Half Life - GENIALNA gra, nie była łatwa, ale dała olbrzymią satysfakcję.

Death Rally - prosta ścigałka, po nabraniu wprawy w kilku wyścigach, szybko się wdrapałem na szczyt.

Dink Smallwood - z tego co pamiętam, bardzo monotonna, ale w tamtych czasach nie miałem wielu gier, ciupałem aż ukończyłem.

Teenagent - na początku z solucją, przy kolejnym podejściu już na nosa.

Red Faction - nie było trudno ją przejść, pamiętam tylko rozczarowujące zakończenie.

Franko (Amiga, wersji na PC nie dałem rady przejść) - jak przeciwnik złapał, to czasem ciężko się wyrwać spod "oklepu", ale gręukończyłem (nawet kilkakrotnie)
---
Coś tam jeszcze by się znalazło, na ten moment nie pamiętam.

Awatar użytkownika
Kajak
Prawie aktywny użytkownik

Re: Gry, które ukończyliście

Post autor: Kajak » czw 10 sty, 2019

mareckuss pisze:
śr 09 sty, 2019
Death Rally - prosta ścigałka, po nabraniu wprawy w kilku wyścigach, szybko się wdrapałem na szczyt.
Ach, zapomniałem o tym tytule :lol:.

ODPOWIEDZ