Syobon Action (Cat-Mario)

Rozmowy na temat gier.
JEŻELI MASZ PROBLEM Z GRAMI TO PISZ W DZIALE POMOC

Moderator: RayNor

Post Reply
madrav
Poeta

Syobon Action (Cat-Mario)

Post by madrav » Fri 01 Feb, 2008

dzizas, nie moge sie wygrzebac z pierwszego etapu... podobno na koncu da sie przeskoczyc tak, by nie spadlo 'cos' z nieba i nie zabilo kota... kolejne levele sa jeszcze ciezsze [ponoc]

!wymaga javy!

http://www.geocities.jp/z_gundam_tanosi ... /Main.html

jak ktos przejdzie pierwszy poziom, niech napisze, bo ja juz chyba nerwow nie mam...
uwazaj na wilki, men!
Image

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Fri 01 Feb, 2008

W tego typu gry nigdy nie gram, ale specjalnie dla Ciebie zagram :*
3 MINUTY PÓŹNIEJ...
O Mario! Czyżby nowa część?
KOLEJNE 3 MINTUTY PÓŹNIEJ...
Żesz ja pie**le jego je**ną m*ć co do h*** **** !! ale się w**rwiłem, lepszej gry na "pierwszy raz" nie mogłem znaleźć xDD

PS:
Jestem juz przy pierwszej fladze!
PS2:
Wskoczyłem na tą główną flagę i jak szedłem do zamku to jakiś syf mi z nieba spadł i mnie zabił :(
PS3:
To z czym masz problem to zwykłe zadanie logiczne :P
Jeśli nie możesz sterować postacią po zejściu z flagi i to "coś" ciągle Cię zabija oznacza że jest inna droga :P Pomyślałem że w niektórych Mario są tajne levele ukryte za flagą więc zrobiłem tak... Udawałem że skacze w kierunku flagi, "deska" przelatywala nademną, a potem zrobiłem rozbieg i przeskoczyłem NAD flagą, potem tylko trzeba uważać na to spadające :)

2-levelovy user, na dalszy ciąg już brakło mi czasu :P szkoda że save'ów nie ma ^^
Last edited by -Golbez- on Fri 01 Feb, 2008, edited 3 times in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Fri 01 Feb, 2008

Gra dla ludzi o stalowych nerwach
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

madrav
Poeta

Post by madrav » Sat 02 Feb, 2008

heh tez jestem w drugim i prawie dochodze do pierwszej flagi, tylko mnie kot-miesniak zabija (ehhh skojarzyl mi sie z jednym forumowcem).

[ Dodano: Nie 03 Lut, 2008 ]
a tak wyglada boss (jak mniemam)... niestety, po wykorzystaniu ok. 160 zyc, juz mi sie zupelnie odechcialo grac i dalem spokoj :mrgreen:

Image
uwazaj na wilki, men!
Image

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Mon 04 Feb, 2008

to jest to mario niby co wszystko jest inaczej itp itd? słyszałem że da się to przejść :p
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Mon 04 Feb, 2008

Bardzo fajna gra, tylko trochę którtka. Bardzo szybko ją przeszedłem.

Madrav, to nie jest żaden boss. Trzeba trochę ruszyć mózgownicą i zabić go.
Last edited by zelek31 on Tue 05 Feb, 2008, edited 2 times in total.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

XUL
Poeta

Post by XUL » Wed 06 Feb, 2008

zelek31 wrote:Bardzo fajna gra, tylko trochę którtka. Bardzo szybko ją przeszedłem.

Madrav, to nie jest żaden boss. Trzeba trochę ruszyć mózgownicą i zabić go.
taaa ty ruszasz głową - chyba jak bardzo silny "magnes" przyciaga ci metalowa plytke w twojej czaszce... Skoro go przeszedłeś to napisz jak ? :P
Czas przemyśleń i rozważań

richy'

Post by richy' » Wed 06 Feb, 2008

JA również przeszedłem tą grę. W etapie pokazanym przez madrava na zdjęciu trzeba wcześniej włączyć grzybka i robota, robot rzuca grzybka w strone kota a my idziemy za grzybkiem ale w taki sposób, aby był on na samym końcu ekranu i praktycznie znikał już. Grzybek zabija kota, a my musimy uważać na spadający syfit. Potem wbijamy do bossa i koniec gierki.

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Wed 06 Feb, 2008

Ja bym się nie zdziwił gdyby Zelek31 ją przeszedł, w końcu jako jedyny z nas ma czas na takie duperele xD Pewnie gral dzień i noc, rzucał klawiaturą, myszką, uderzał głową w kineskop i w końcu jakoś mu się udało ^^ Sama gra nie jest jakoś specjalnie mega-trudna, wystarczy tylko opanowanie i wtedy człowiek popełnia znacznie mniej błędów.
Co do sprawy "przeszedłem, a teraz opiszę jak to zrobiłem" hm... nie trudno znaleźć solucję do takiej platformówki ;)
A teraz podam pewny paradoks:
zelek31 wrote:Madrav, to nie jest żaden boss. Trzeba trochę ruszyć mózgownicą i zabić go.
/=/
richy' wrote:JA również przeszedłem tą grę. W etapie pokazanym... Potem wbijamy do bossa i koniec gierki.
Wychodzi że "obaj" panowie kłamią zwłaszcza jeśli piszą z jednego IP :P
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"

XUL
Poeta

Post by XUL » Wed 06 Feb, 2008

-Golbez- wrote:Pewnie gral dzień i noc, rzucał klawiaturą, myszką, uderzał głową w kineskop i w końcu jakoś mu się udało
hehe Globez a widziałeś ten filmik z tym niemieckim dzieckiem xD ??? czyzby to był zelek ? :D :P
Czas przemyśleń i rozważań

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Wed 06 Feb, 2008

Haha, możliwe xD Teraz gdy sobie postawie Zelka na miejscu tego dziecka, to się śmiać nie mogę przestać xd

supercow200
Oglądacz

Re: Mario Cat

Post by supercow200 » Tue 05 Aug, 2008

Witam! Ja przeszedlem jakies 3 plansze 1-sza prosta 2-ga też w miarę... mam problem z trzecią :P po wejściu w tunel. xd przeskakuje przepasc podbijam monete i wywala mnie w gore zbieram monety (nie wiadomo po co xD) i potem wbijam w tunel do wyjscia a tam chmura mnie zabija :P masakra xD juz jestem zły ;p pozdro.
Misiek

Kormex1107
Oglądacz

Post by Kormex1107 » Mon 01 Sep, 2008

Ja prubowałem w to grać . Wiem że 'z' sie skacze 't' resetuje a 'o' przegrywa. Ale nie wiem którymi sie chodzi próbowałem wszystkim na klawiaturze i nie mogłem. Możecie mi pomuc??

EDiT: Przeszłem cało gre z wynikiem -174 życia

P.S Nie mogłem chodzić z powodu złej wersji JAvy :)
Last edited by Kormex1107 on Mon 01 Sep, 2008, edited 1 time in total.

Post Reply