Gra Twoich marzeń :)

Rozmowy na temat gier.
JEŻELI MASZ PROBLEM Z GRAMI TO PISZ W DZIALE POMOC

Moderator: RayNor

szyderca
Prawie aktywny użytkownik

Gra Twoich marzeń :)

Post by szyderca » Fri 25 Aug, 2006

Nie chodzi mi tutaj o konkretny tytuł, tylko o taką grę, w jaką chcielibyście zagrać, albo (jeśli mielibyście taką możliwość) stworzyć ją.
Mi marzy się gra sportowa, gdzie stwarzamy postać piłkarza (lub w zależności od dyscypliny kogoś innego) i kierujemy jego karierą. Tzn: najpierw ustalamy wygląd postaci, wiek itp. następnie trenujemy i w miarę treningów rosną umiejętności naszego zawodnika. Szukamy sobie klubu, ustalamy odpowiedni kontrakt i gramy (żeby wyglądało coś jak fifa , tylko żeby były te bajery). Oczywiście o tym, czy występujemy w podstawowej "11" czy nie decyduje trener (komputer). No i wiadomo, że jeśli dobrze idzie, ktoś mocniejszy zainteresuje się zawodnikiem i chce go u siebie. Wtedy znowu negocjacja kontraktu itp. Jednym zdaniem, takie połączenie specyficznego managera z grą typu fifa. Nad taką grą mógłbym spędzić nawet 12h dziennie. :mrgreen:
A jak powinna wyglądać Twoja gra? :)

Richy
Przypał

Post by Richy » Fri 25 Aug, 2006

Jest taka gra na PSX`a... Liberogrande czy jakoś tak...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Buli75
Oglądacz

Post by Buli75 » Sat 26 Aug, 2006

StarCraft 2 Kto by w to niepograł... :D

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sat 26 Aug, 2006

Ja... nie lubie tej gry podobnie jak i ty
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sat 26 Aug, 2006

mi sie marza wszelkie symulatory ale takie z prawdziwego zdarzenia...np.symulator bycia nauczycielem ,,,symulator kioskarza itp..takie dziwne ale co dziwne zawsze ciagnie
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sat 26 Aug, 2006

Buli75 wrote:StarCraft 2 Kto by w to niepograł... :D
hm... Co do SC II mam pewne wątpliwości, czy będzie tak samo dobra, jak jej pierwsza część sprzed laty... Mam nawet wrażenie że trzeci wymiar może się nie spisać w grze tego typu. SC od zawsze była prostą gierką, w której nieprzydatne są różne bajery graficzne, by się dobrze bawić... Autorzy mogą jeszcze tą grę zniszczyć na wiele innych sposobów... To nie jest kolejna część RA,WC, czy AoE, lecz gra-legenda. Na drugą część oczekują miliony osób od czasu gdy został wydany dodatek BroodWar. Na autorach spoczywa ogromne ryzyko... Stanowczo jest to NAJWIĘKSZE przedsięwzięcie w historii Blizzarda. Tylko od nich zależy, jak zostaną wykonane pokładane w nich nadzieje... Czas pokaże... Mi osobiście wystarczyłoby to, gdyby została rozbudowana o dodatkowe wątki, drogi rozwoju, manewry taktyczne. Grafika nie musi być jakaś niesamowita, blyszczeć błyskotkami, wystarczy tylko to że w samą grę, będzie się tak samo przyjemnie grało i poznawało, jak osiem lat temu...
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

szyderca

Post by szyderca » Sat 26 Aug, 2006

Nosferatu wrote:mi sie marza wszelkie symulatory ale takie z prawdziwego zdarzenia...np.symulator bycia nauczycielem ,,,symulator kioskarza itp..takie dziwne ale co dziwne zawsze ciagnie
Z tym symulatorem bycia nauczycielem to znakomity pomysł! Pod warunkiem, że trafiałyby się jakieś niegrzeczne uczennice :mrgreen:

Grzyb8
Partyjny :-)

giera

Post by Grzyb8 » Sat 26 Aug, 2006

Moje marzenia spełnia GTA: SA, gdzie można tuninfować wózki, ale szczytam moich marzeń byłoby połączenie tego z NFS: UG2, gdzie można było by się ścigać takimi bestiami i strzelać w siebie.

szyderca

Post by szyderca » Sun 27 Aug, 2006

Richy wrote:Jest taka gra na PSX`a... Liberogrande czy jakoś tak...
Rzeczywiście jest coś takiego! Znalazłem recenzje tej gierki. Ale ta gra jest tylko na konsoli? Czy na PC też ją można mieć?

Richy
Przypał

Post by Richy » Sun 27 Aug, 2006

Odpalisz na PC emulatorem...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

szyderca

Post by szyderca » Sun 27 Aug, 2006

A zna ktoś jakąś konkretną stronkę z ROMami do PSX? Bo szukam w google, ale trafiają mi się same renenzje, a jak już znajdę jakąś z ROMami, to nie ma tej gry...

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Sun 27 Aug, 2006

szyderca wrote:konkretną stronkę z ROMami do PSX

Code: Select all

www.mondemul.net
strona francuskojezyczna...

madrav
Poeta

Post by madrav » Mon 28 Aug, 2006

Gra marzen? Hmm Wg mnie idealowi bliski byl Fallout 2. Jak mnie wciagnelo, tak moglem grac i grac. Jedynym mankamentem jaki mial byla zawalista liniowosc. Gdyby ekipa pokusila sie o kilka alternatywnych w zaleznosci od prowadzonej gry rozwiazan, byla by to wg mnie gra wszechczasow (heh i tak jest, ale przyznaje ze nie jest idealna).
uwazaj na wilki, men!
Image

daro11l
Poeta

Re: Gra Twoich marzeń :)

Post by daro11l » Mon 28 Aug, 2006

szyderca wrote: Mi marzy się gra sportowa, gdzie stwarzamy postać piłkarza (lub w zależności od dyscypliny kogoś innego) i kierujemy jego karierą. Tzn: najpierw ustalamy wygląd postaci, wiek itp. następnie trenujemy i w miarę treningów rosną umiejętności naszego zawodnika. Szukamy sobie klubu, ustalamy odpowiedni kontrakt i gramy (żeby wyglądało coś jak fifa , tylko żeby były te bajery). Oczywiście o tym, czy występujemy w podstawowej "11" czy nie decyduje trener (komputer). No i wiadomo, że jeśli dobrze idzie, ktoś mocniejszy zainteresuje się zawodnikiem i chce go u siebie. Wtedy znowu negocjacja kontraktu itp. Jednym zdaniem, takie połączenie specyficznego managera z grą typu fifa. Nad taką grą mógłbym spędzić nawet 12h dziennie. :mrgreen:
]
Nazywa sie new star soccer 3.
Image

szyderca

Re: Gra Twoich marzeń :)

Post by szyderca » Tue 29 Aug, 2006

daro11l wrote:
szyderca wrote: Mi marzy się gra sportowa, gdzie stwarzamy postać piłkarza (lub w zależności od dyscypliny kogoś innego) i kierujemy jego karierą. Tzn: najpierw ustalamy wygląd postaci, wiek itp. następnie trenujemy i w miarę treningów rosną umiejętności naszego zawodnika. Szukamy sobie klubu, ustalamy odpowiedni kontrakt i gramy (żeby wyglądało coś jak fifa , tylko żeby były te bajery). Oczywiście o tym, czy występujemy w podstawowej "11" czy nie decyduje trener (komputer). No i wiadomo, że jeśli dobrze idzie, ktoś mocniejszy zainteresuje się zawodnikiem i chce go u siebie. Wtedy znowu negocjacja kontraktu itp. Jednym zdaniem, takie połączenie specyficznego managera z grą typu fifa. Nad taką grą mógłbym spędzić nawet 12h dziennie. :mrgreen:
]
Nazywa sie new star soccer 3.
Ta gierka to poprostu REWELACJA!!! Dzięki serdeczne!

Post Reply