MU-online

Rozmowy na temat gier.
JEŻELI MASZ PROBLEM Z GRAMI TO PISZ W DZIALE POMOC

Moderator: RayNor

Matimalutki
Prawie aktywny użytkownik

MU-online

Post by Matimalutki » Mon 14 Aug, 2006

Gierappa

Ostatnio gram w MU-online i chciałbym zapytać czy ktoś na forum gra w tą gre.
Jeżeli tak to napiszcie jak sie nazywacie, na jakim najczęściej gracie serverze, jaki macie lvl, jaką macie broń po prostu cośo sobie

:D
........:::::::::GIERAPPA:::::::::..........

Setsuna

Post by Setsuna » Sat 09 Sep, 2006

Ja grałem kiedys sporo w Mu na globalowym serwie dopuki nie zrobili go płatnym grałem DK 83 lvl miałem dragon seta+3+8 helical sworda +1+12+skill i duzo kamyków w skrzyni :neutral: :neutral: teraz mam własny serwer :)
"Life is eternal.A lifetime is ephemeral."

bady
Oglądacz

Post by bady » Fri 06 Oct, 2006

ja gralem w mu nawed fajna gra mialem 300lvl po 2 resach yy blac dragony exe +11 komplet skrzydla 2 poziom +9 na prywatnym serwie

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sat 07 Oct, 2006

Heh na priv servach miałęm max staty :p Zwłaszcza na psychik doom :]
Na globalu doszedłem do 167lvlu, a później juz mnie ta gra znudziła.
Ta gra całkowicie nie ma sensu. Lepiej pograć na swierzym powietrzu w jakąs odmiane piłki niż siedzieć przed tak denną grą.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Matimalutki

Post by Matimalutki » Sun 08 Oct, 2006

Napewno jest lepsza niż Tibia
........:::::::::GIERAPPA:::::::::..........

nikt
Poeta

Post by nikt » Sun 08 Oct, 2006

Gralem troche na pryvatnych i na globalu jakis czas temu, ale gra wedlug mnie jest troche nudnawa...:( Kiepskie pvp brak konkretniejszego celu, eventow na globalu wsumie nie widzialem zadnych (nie twierdze, ze nie bylo takowych), a te na prywatnych w wiekszosci sprawialy wrazenie troche wymuszonych, zeby tylko jakos urozmaicic gre (chociarz i tak trzeba przyznac, ze gmowie starali sie jak mogli bo nawet tych badziewnych eventow bylo sporo). Wsumie z tego co pamietam to na prywatnych serwach najlepiej byloby zostawic postac z calym plecakiem fiolek na spocie, zablokowac klawisz i isc w cholere na pare godzin... Gra ladna, ale wsumie malo rozbudowana niestety :(. Chociarz jako pierwszy kontakt z mmorpg to taka zla nie jest..

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Sun 08 Oct, 2006

Matimalutki wrote:Napewno jest lepsza niż Tibia
szczerze to gorsza .... bo nie da sie normalnie gadac ... jakos dziwnie sie tam dzieje jakby kazdy gral tylko dla siebie ... ja mam takie odczucie po paru godzinkach nad MU .... nie nadaje sie na online wedlug mnie...
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

elwator
Oglądacz

Post by elwator » Mon 09 Oct, 2006

Ja gralem dosyc dlugo w Mu i jakos mi sie bardzo podoba i uwazxam z ejst lepsze niz Tibia ale to oczywiscie moje zdanie =] gralem an wielu servach zaczynajac od globala ale tam syf jest same hacki, duperzy i zlodzieje :PP dlatego priv servery sa lepsze =]

morda2

Post by morda2 » Fri 29 Dec, 2006

pomozcie jak sciagnac mu i jak zainstalowac pls plx pls plx z gory dzieki all :mrgreen:
The Master ;P

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sat 30 Dec, 2006

google.pl wpisz MU

Albo http://www.globalmuonline.com/ klikasz Download Client i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

morda2

Post by morda2 » Sat 30 Dec, 2006

dzieki ale tam jest wszystko po angielsku kurde nic nie rozumiem ;/ lipka!

[ Dodano: Sob 30 Gru, 2006 ]
dodam jeszcze czy to sie tak dlugo sciaga?

[ Dodano: Nie 31 Gru, 2006 ]
teraz mi sie jedna kreka instaluje caly dzien -.- xD
:neutral:

[ Dodano: Wto 02 Sty, 2007 ]
pomozcie jak tu sie zarejstrowac -.- jak cos to piszcie fast pls

[ Dodano: Wto 02 Sty, 2007 ]
help pls szybko pomozcie jak sie zaresjestrowac wszystko dobrze wpisuje i wyskakuje mi takie cos There was a problem with your account info, please re-check and try again.pisze chyba ze zly numer przetlumaczajac na polski alw wszystko moim zdaniem dobrze jest!help! :neutral:
The Master ;P

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 03 Jan, 2007

Zarejestrowałem się w niespełna minute.
W dziale Zip Code wpisz: 4444

morda2

Post by morda2 » Thu 04 Jan, 2007

dzieki dzieki dzieki w zyciu bym o tym nie pomyslal xD sproboje moze zadziala

[ Dodano: Czw 04 Sty, 2007 ]
kurde ja nie moge sie kurde zarejstrowac ciagle to samo gdybys mogl to zrobisz mi postac i haslo i nr wyslesz wiadomoscia prywatna?prosze pomoz bo u mnie cos zle jest :neutral:
The Master ;P

Koradus
Oglądacz

Post by Koradus » Mon 15 Jan, 2007

ja też grałem w mu na globalu i mam 34 lvla co do robienia accounta to http://www.globalmuonline.com/register_ ... agree=true tu zrobisz postać tylko ciężko się robi ale jak by co to gdzieś znalazłem poradnik ala już niemamiętam gdzie
granie to część życia, ale życie niejest częścią gry

fasola
Oglądacz

Post by fasola » Wed 17 Jan, 2007

witam, na mu i innych mmorpg spędziłem lekko 4-5 lat, osobiście zaczynałem od mu w czasach gdy wilge powstawało, a hackow nie było (najwyżej sporadycznie), lecz i to się zmieniło :/ dlatego globca opuściłem, ale pojawiły się prywatne i na nich skakałem mnóstwo czasu, i teraz nawet często powracam do mu jak do korzeni, bo pomimo tego ze gra jest prosta to posiada cos w sobie. a co jest najważniejsze w tej grze to chyba stworzenie super atmosfery przez graczy.

gdzie znałeś prywatne servery, poleca rozpocząć poszukiwania na www.mu.xp.pl co chwile są nowe servery, na nowych wersjach. Lecz niestety coraz trudniej jest jak dla mnie znaleźć dobry server z fajnymi ustawieniami ( chyba zbyt wymagający jestem).

[/code]
Last edited by fasola on Wed 17 Jan, 2007, edited 1 time in total.

Post Reply