Najdziwniejsze gry

Rozmowy na temat gier.
JEŻELI MASZ PROBLEM Z GRAMI TO PISZ W DZIALE POMOC

Moderator: RayNor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Luke el Luke
Partyjny :-)

Post autor: Luke el Luke » pt 23 gru, 2005

A jakie :?:

Awatar użytkownika
Johny
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: Johny » sob 24 gru, 2005

Jak to jakie? Jest przecież link.

Awatar użytkownika
Techn1k
Oglądacz

Post autor: Techn1k » śr 28 gru, 2005

Wejdźcie na stronę: http://www.fools-errand.com/ Można tam pobrać trzy gry Cliffa Johnsona (boszsz, uwielbiam je, surrealistyczne wyciskacze szarych komórek) i emulator Maca. Nie pożałujecie, jeśli znacie angielski.
He's a starmaaaaaaaaan!

Awatar użytkownika
Tommy Vercetti
Poeta

Post autor: Tommy Vercetti » pt 30 gru, 2005

a ja polecam Defend Castle (czy jakoś tak) minigierka na płycie z Twierdzą. musisz bronic wiezy i budowac zameczek. zrecznosciowa

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » sob 31 gru, 2005

Tommy Vercetti pisze:a ja polecam Defend Castle (czy jakoś tak) minigierka na płycie z Twierdzą. musisz bronic wiezy i budowac zameczek. zrecznosciowa
to raczej nie jest dziwna gra grałem i jest nawet fajna :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Awatar użytkownika
Sloma
Poeta

Post autor: Sloma » sob 31 gru, 2005

do którego levela doszliśćie ? ja z blaszakami :D troszke strzał musiałem w nich wpakować :D

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » sob 31 gru, 2005

ja jak pamietam to do momentu co katapulty były :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » sob 31 gru, 2005

Słodki pisze:ja jak pamietam to do momentu co katapulty były
Ja tak jak kolega Słodki,
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
Tommy Vercetti
Poeta

Post autor: Tommy Vercetti » sob 31 gru, 2005

Sloma pisze:do którego levela doszliśćie ? ja z blaszakami troszke strzał musiałem w nich wpakować
no, ten poziom jest trudny
Growlithe pisze:Ja tak jak kolega Słodki,
powinieneś napisać tak jak słodki kolega.
Gramatycznie lepiej.

Jim
Oglądacz

Post autor: Jim » śr 11 sty, 2006

Jeżeli chodzi o flashowe gierki to było kiedyś coś takiego, że byłeś yetim i waliłeś z bejsbola pingwinem na odległość :-).

Poza tym - Onimusha jak się ją przeszło (konsolowy TPP; chodziło się jakimś killerem z mieczem i wyrzynało się prawie wszystko; klimaty średniowiecznej Japonii chyba). Otrzymywało się wtedy możliwość rozpoczęcia gry w nowym stroju... gigantycznej pandy! oczywiście, nasz bohater nadal wycinał wszystkich efektownymi kombosami, ale rozumiecie, że w takim kostiumie nabierało to zupełnie innego formatu :D.

Banshee
Oglądacz
Kontakt:

Post autor: Banshee » wt 31 sty, 2006

Najdziwniejsza gra w jaką grałem to Robinson Requiem. Nigdy nie udało mi się jej ukończyć ,a najczęściej ginąłem z głodu lub zapadałem na jakąś dziwaczną chorobę. Ta gra jest tyleż dziwna co tajemnicza. Jest tu mnóstwo różnych przedmiotów (większość bezużyteczna) a integracja z otoczeniem jest poprostu zabójcza. Trzeba spać przy ognisku , pić gotowaną wodę , łowić ryby itp. Śmieszne jest to że czasami bez powodu można umrzeć we śnie ;p Ale to jeszcze nic. Głowny bohater w przypadku poważnych obrażeń sam musi się pozszywać i odkazić rany. W walce można stracić oko lub nawet oba (wtedy gra się "po ciemku") Co więcej w przypadku zakarzenia można amputować sobie rękę lub nogę. Cała gra mieści się na kilku średniej wielkości planszach (choć może jest ich więcej ,bo nigdy nie dotarłem do końca) Są w niektórych miejscach również wstawki filmowe gdy nasza postać rozmawia z NPCami. Swoją drogą większość NPC trzeba w tej grze poprostu zabić , opcji dialogowych brak.
Nie będę tej gry polecał ,bo nadaje się ona wyłącznie dla masohistów , jednak jak ktoś chce to może rzucić okiem.

Awatar użytkownika
daro11l
Poeta
Kontakt:

Post autor: daro11l » śr 01 lut, 2006

Ja grałem kiedyś gre gdzie jestes rozbitkiem i zbierasz liście, kamienie, patyki, i sznurki i robisz z nich różne żeczy. Gra wciągajaća ale szybko się nudzi robiąc te same czynności.
Obrazek

Awatar użytkownika
maxsnk

Post autor: maxsnk » czw 02 lut, 2006

Ja mam gre w ktorej jezdzi sie dziwnymi autami i zbiera kulki jako prezenty gra nawet fajna ale troche nudzaca
Ludzie czynią dobroć chociaż jej nie widzą

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » wt 04 kwie, 2006

dla mnie najdziwniejsza gra jaka spotkalem to wszystkie czesci YETYsport, ale ja w ogole od neidawna mam net i nie i nie mam zamiaru grac!

delpiero12

Post autor: delpiero12 » czw 13 kwie, 2006

no nie wiem nie wiem

ODPOWIEDZ