StarCraft -> Hamachi

Stare gry przez neta.
Post Reply
-Golbez-
Poeta

StarCraft -> Hamachi

Post by -Golbez- » Mon 05 May, 2008

Wszyscy chętni do pyknięcia 2vs2 lub 3vs3 w StarCraft'a - wpisywać się! Mam już swojego tp, możecie przyprowadzić również swoich.

Wymagania:
Oczywiście SC + Brood War (niby tak, ale wielu zapomina :D)
Patch: 1.15.2 (niektórzy grają nawet na wersji 1.10 :D x2)
Skill: Przyjmiemy każdego (aka Mareckuss - czyli 20 minuta gry i dwa tanki + 3 mariny zbierane całą grę też się wliczają)
Proponowane godziny: najlepiej ten tydzień gdzieś w godzinach wieczornych - przeważnie wtedy jestem wolny wraz z moim tp.

Dodatkowe uwagi: mogę załatwić dodatkowo jeszcze jednego typa do swojego teamu (tp mojego tp xD ), ale to już nie jest pewne...

Więc zapraszam! albo że się boicie cieniasy jedne ;d
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Wed 21 May, 2008

nie wiem czy Ci wysyłali PW, ale postów jest masakrycznie dużo :P na BN już nikt nie gra? W Japoni nie miałbyś tego problemu :) Ja bym zagrał, ale za cienki w te klocki jestem, więc byłbym dla ciebie jak AI...
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Wed 21 May, 2008

Grają na BN, z paręnaście osób :P Ale sami cheaterzy... A po drugie nie mogę z tym moim "tp" (dość naciągane) grać przez BN. A co do skilla jak napisałem, przyjmiemy każdego, byleby w liczbie mnogiej a nie żeby było np. 2v1 ;p
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"

Vilgefortz
Oglądacz

Post by Vilgefortz » Fri 23 May, 2008

Hmm, ja mógłbym się zgłosić. Jestem dobry w micro (przynajmniej tak uważam), Przez wakacje byłem vice leaderem w klanie. Niestety, najgorsze jest to, że lubię grać na mapach "BG", czyli z dużą ilością kasy. Nie dlatego że mogę wysyłać masę wojsk, ale dlatego że mogę wymyślać lepsze strategie (oczywiście nie mass battlecruisery, bo to jest lamerskie)

k0n1k
Oglądacz

Post by k0n1k » Wed 16 Jul, 2008

jeszcze aktualne?

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Thu 17 Jul, 2008

W teorii aktualne, w praktyce... no nie wiem, w niedziele jadę na seminarium (ok. 12 dni) i wracam dopiero 1 sierpnia, a ostatnie dwa dni (pt,so) mam dość mocno zawalone, to już od Ciebie zależy czy będziesz czekał jak wierna dziewica ;P

Post Reply