Counter Strike Non Steam 1.6 przez hamachi

Stare gry przez neta.
Post Reply
Sony
Poeta

Counter Strike Non Steam 1.6 przez hamachi

Post by Sony » Wed 20 Feb, 2008

Witam wszystkich miłośników CS'a :) Prawdopodobnie wiem już jak uniknąć błędu C+ (czy jakoś tak), który wyskakuje przy próbie grania przez hamachi w CS'a. Należy kliknąć na ikonkę (skrót) do gry prawym przyciskiem myszy (zazwyczaj skrót jest pod nazwą "Counter Strike 1.6 Non Steam"), następnie kliknąć we Właściwości, po czym w polu element docelowy wpisać "D:\Gry\CS 1.6\hl.exe" -applaunch 240 -console. Oczywiście ścieżkę domyślną należy pozostawić bez zmian. Zaznaczam, że jeszcze nie próbowałem czy to będzie działać, ale z pewnych źródeł wiem, że powinno wszystko śmigać bezproblemowo. -Golbez- co Ty mi kiedyś obiecałeś za rozwiązanie problemu z tą gierą na hamachi, bo nie pamiętam :P ? W wolnej chwili musimy sprawdzić ten pomysł ;)
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Wed 20 Feb, 2008

a gra ktoś wogole na nonsteamie ? ;]

Sony
Poeta

Post by Sony » Wed 20 Feb, 2008

Głównie ja z Golbezem xD ale może ktoś z Was również grywa to wtedy przez hamachi byśmy pośmigali :D bez cheaterów badziewiastych ^^

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Thu 21 Feb, 2008

Sony wrote:-Golbez- co Ty mi kiedyś obiecałeś za rozwiązanie problemu z tą gierą na hamachi, bo nie pamiętam :P ?
Nadal chcesz się żenić?

...

Przecież niczego Ci nie obiecywałem -_- Już mnie nie namówisz na ******* ******** i ****** (cenzura, only +18)
Sloma wrote:a gra ktoś wogole na nonsteamie ? ;]
Na non-steam'ie gra jeszcze mnóstwo osób, co prawda spora część z nich to cheaterzy, ale zdarzają się także w miarę "dobrzy" gracze (których grzmoce 1v3 / 1v4 będąc skromnym^^)
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Thu 21 Feb, 2008

globez taki kozak ?;] 1v1 xD? hehe , 1.6 cs steam :P

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Thu 21 Feb, 2008

CounterStrike to gra teamplay i nie gra się 1v1 czy 2v2 (w przeciwieństwie do Quake'a). Kozakiem nie jestem, stwierdzam tylko fakty (Sony zresztą widział jak gram). Może byś wygrał może nie, ale to nie wygrana świadczy czy ktoś gra lepiej ale styl jakim to robi. Pamiętaj tylko że (jak przypuszczam) masz znacznie większe doświaczenie niż ja ;) Na necie gram w CS'a jakieś 3,5 miesiąca po 5-7 gier na tydzień (wiadomo - czas nie pozwala na więcej).
Miałem nawet kupe screenów z wynikami gier, żeby za parę lat z tego się pośmiać, ale uznałem że jest to dziecinne, w końcu nie gra się dla statystyk ale dla przyjemności :) (niektórzy niestety o tym zapominają przez co robi się durne FFA zamiast gry zespołowej).
Może faktycznie byłbym dobry gdyby nie moja żenująca celność (to niestety muszę nadrabiać taktyką i myśleniem podczas gry) ale gdy znajdę chwilkę - z chęcią zagram pod warunkiem że będzie minimum 5-6 osób.
PS: Często jestem oskarżany o cheaty i mam bana na połowie serwerów - ot taka ciekawostka xD
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"

Sony
Poeta

Post by Sony » Thu 21 Feb, 2008

-Golbez- wrote:Nadal chcesz się żenić?

...

Przecież niczego Ci nie obiecywałem -_- Już mnie nie namówisz na ******* ******** i ****** (cenzura, only +18)
Ależ Ty dowciapny jesteś ;D
-Golbez- wrote:Kozakiem nie jestem, stwierdzam tylko fakty (Sony zresztą widział jak gram).
No -Golbez- gra nieźle. Ale ostatnio dowiedziałem się, że mój znajomy gra w CS'a już ponad 8 lat xD Szczęka mi opadła jak zobaczyłem jego styl gry ;)

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Thu 21 Feb, 2008

1v1 2v2 to sie gra w esl'u ;] www.esl.eu :PP

sprawdź to działa xD !

hehe wiem ze gra tp , sam gram tp, mixy czy cos , ff@ sie gra , w 2-3 rundzie na mixie xD buhahah :P

nie no jak coś to móglbym zagrać ale nie przez hamachi bo to pinga tylko zwieksza !:P

Sony
Poeta

Post by Sony » Fri 22 Feb, 2008

a mi to wsio ryba czy zwiększa czy nie... Ale przez hamachi chociaż możesz ze znajomymi zagrać i wiesz, że cheaterów nie ma ;) Ostatnio jak na publicznym serwerze jedym zacząłem grać to nawet broni nie zdążyłem kupić, a już martwy byłem xD Po chwili zauważyłem latającego z prędkością świetlną bota, który wyżynał wszystkich nożem ^^

naky
Prawie aktywny użytkownik

Post by naky » Fri 22 Feb, 2008

ten cs 1.6 to ma być wersja 6 czy 7? bo nie wiem ktory ssac:/ http://www.kloda.info/cs/
Last edited by naky on Fri 22 Feb, 2008, edited 1 time in total.

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Fri 22 Feb, 2008

naky wrote:ten cs 1.6 to ma być wersja 6 czy 7?
Ma to być CS 1.6 Non Steam z patchem V23, szczegóły będziesz miał na PW ;)
Sony wrote:Ostatnio jak na publicznym serwerze jedym zacząłem grać to nawet broni nie zdążyłem kupić, a już martwy byłem xD Po chwili zauważyłem latającego z prędkością świetlną bota, który wyżynał wszystkich nożem ^^
Raz spotkałem takiego gosu który zabijał takich O_o bez żadnego "deda". Znakomicie rzucał granatami i to dzięki niemu nauczyłem się nimi (granatami) grać ;)
1v1 2v2 to sie gra w esl'u
Mnie trudno przekonać :P Przyznaję rację że owszem są ligi 1v1 czy 2v2 ale jednak nie odgrywają tak istotnej roli jak 5v5. Zwiedziłem parę stronek co lepszych klanów zagranicą (w Polsce takowych nie ma prócz Pentagram G-Shock (dziś PGS) który zawiesił swoją działalność w tym roku) i tam głównie widziałem właśnie gry pięć na pięć, na World Cyber Games było tak samo.
Sloma wrote:nie no jak coś to móglbym zagrać ale nie przez hamachi bo to pinga tylko zwieksza !:P
Ja jestem taki noob że nie robi mi różnicy 50 w tą czy we wtę xD byleby nie powyżej 150 ^^
Sony wrote:Ale ostatnio dowiedziałem się, że mój znajomy gra w CS'a już ponad 8 lat
Takich nie mam już szans doścignąć nawet jeśli grałbym 24h/7 xD Czasem jednak potrafią mnie zadziwić co niektórzy, ponieważ grają np. 4 lata a potrafią przegrać ze mną albo inną lamczą :P Ja dobrego gracza poznaje po tym jak się porusza po mapie w dość dziwny sposób (zupełnie inny niż reszta), strach mieć takiego w przeciwnym teamie ^^

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Fri 22 Feb, 2008

hmmm ... bo pgs pisze tylko 5v5 ;/

grając 3v3 to są boty jak nic .... ;]

www.brainless.pl ?

cs 1.5 jeszcze istnieje ;] pamietajcie

1.5 NeveR deAd !

Sony
Poeta

Post by Sony » Mon 25 Aug, 2008

Jeśli chce ktoś pograć na porządnym serwie to go zapodaję :) Praktycznie codziennie można mnie tam spotkać :) Wróciłem do CS'a po kilkumiesięcznej przerwie...

IP: 193.143.121.134:27356

Natomiast co do CS'a 1.5 to za chwilę się wypowiem w innym temacie :P

Post Reply