KKnD

Stare gry przez neta.
sali
Prawie aktywny użytkownik

Post by sali » Mon 21 Jan, 2008

ok gra zciagnieta (dziala nawet xD) hamachi zainstalowane i dolaczono do sieci jeszcze tylko trening i mozna grac xDDD

mantis
Poeta

Post by mantis » Mon 21 Jan, 2008

Jeśli ktoś wyraża gotowość do gry, to niech ma włączone Hamachi na patrolu. Zawsze można wysłać wiadomość przez ten program i ugadać się na jakiś meczyk towarzyski.

Żebyście źle nie zrozumieli. Ostatni mecz z Szymkiem należał do testów, dlatego nabrał on taki, a nie inny przebieg :lol: .
http://www.fireworks.com.pl/ - portal o fajerwerkach komercyjnych

Szymek
Poeta

Post by Szymek » Tue 22 Jan, 2008

To ja może zaproponuję termin gry - sobota, godz. 18.00. Jak ktoś zamierza grać, to niech tu pisze (jak komuś coś wypadnie i nie będzie mógł grać - też niech pisze). Termin jeszcze możliwy do zmiany (sobota albo niedziela, najlepiej godziny popołudniowe, pon-pt - dla mnie - odpadają), ale na razie termin wstępny jak w pierwszym zdaniu.

sali
Prawie aktywny użytkownik

Post by sali » Thu 24 Jan, 2008

mi odpowiada pisze sie na to xD fajnie by bylo zagrac 2 vs 2 wiec jeszcze potrzeba dwoje ludzi jak cos mi wypadnie to napisze a jak bede mial czas to potwierdze w sobote rano xDDD

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sat 26 Jan, 2008

Jak będziecie mieli farta, to i mnie złapiecie dziś na partyjkę. Nie jestem w stanie powiedzieć czy będę czy nie, ponieważ prowadzę bardzo aktywne i niezorganizowane życie ^^.
sali wrote:ok gra zciagnieta (dziala nawet xD) hamachi zainstalowane i dolaczono do sieci jeszcze tylko trening i mozna grac
A ja trening sobie olewam ; d Ostatnio w KKnD grałem z jakieś 2 lata temu. Jeśli ktoś ma skilla do RTS'ów to będzie dobry nawet i po takiej przerwie.
Last edited by -Golbez- on Sun 27 Jan, 2008, edited 1 time in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Post Reply