KKnD

Stare gry przez neta.
-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Wed 16 Jan, 2008

Ludzie, nie schodzić z tematu ^^
Szymek, sam widzisz że na forum jakoś nikt się nie zgłasza, jedyna szansa to złapać kogoś na Hamachi. Zresztą poznałem już upodobania naszych forumowiczów i raczej rzadko jest wymieniany gatunek RTS (ot wyjątek StarCraft). Narazie gatunek na szczycie to jakieś zręcznościówki/logiczne. Co do samego KKnD to Mantis kiedyś wyrażał chęć zagrania, ale nic konkretniej powiedzieć nie mogę (w razie czego dołączyłbym do gry).
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Szymek
Poeta

Post by Szymek » Fri 18 Jan, 2008

Na razie nie mam czasu na gry, jak będę miał czas, to może na hamachi kogoś znajdę.

[ Dodano: Sob 19 Sty, 2008 ]
Hamachi na razie działa, więc czekam na propozycje gier (można mnie też - rzadko - złapać na Hamachi, ale zwykle nie odpowiem, bo będę w KKnD pykał ;) ).

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sun 20 Jan, 2008

Oto prawdziwy fanatyk gry! O_o
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sun 20 Jan, 2008

Tak to ja hehehehe
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Szymek
Poeta

Post by Szymek » Sun 20 Jan, 2008

Z KKnD Xtreme się nie udało, za to z KKnD2 rozgrywka przez TCP/IP była znośna. Wbrew pozorom akcja taka wolna nie była. Następne gry też się prawdopodobnie odbędą w niedzielę o 17:00, no ale wypadało by więcej chętnych zebrać ;)

mantis
Poeta

Post by mantis » Sun 20 Jan, 2008

Próbowałem już zagrać z Szymkiem w KKND Xtreme. Ma jednak pewne problemy z uzyskaniem połączenia IPX, dlatego przerzuciliśmy się na KKND 2 Krossfire. Graliśmy przy użyciu połączenia TCP/IP w sieci FajneGry Zone #1.

Przebieg gry: (od razu mówię, że możecie się pogubić :lol: )
- ustawienie rozgrywki na 2vs2 (JA + Bot 1 VS Szymek + Bot 2)
- jak zobaczyliśmy tempo gry, to nie ukrywaliśmy zwąpienia (prawdopodobnie wszystko przez moją Neostradę w godzinach szczytu)
- wzajemnie podszczypywaliśmy się, do momentu, w którym udało mi się otworzyć bunkier z CZOŁGIEM
- najpierw zniszczyłem Bota 2, a potem ruszyłem na Szymka
- gdy już wpadłem CZOŁGIEM do jego bazy, to razem postanowiliśmy, że weźmiemy sojusz i skierujemy swoje oddziały przeciwko mojemu sojusznikowi (Botowi 1)
- sojusznik stał się moim wrogiem i w zasadzie graliśmy już JA + Szymek VS Bot 1
- gdy już prawie zniszczyliśmy Bota 1, to Szymek ponownie mnie zaatakował, ale na szczęście było już za późno i rozgrywka zakończyła się REMISEM

Jeśli jest ktoś zainteresowany grą w KKND Xtreme lub w KKND 2 Krossfire, to proszę mnie o tym powiadomić na PW, bądź pod numerem GG podanym w profilu. Z chęcią pociupię.
http://www.fireworks.com.pl/ - portal o fajerwerkach komercyjnych

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sun 20 Jan, 2008

KKnD XTreme z miejsca odpada ponieważ nie widać niestety gier :( Szkoda bo uważam że pierwsza część jest o klase lepsza od dwójki.

Hehe, raport z bitwy jak za dawnych lat, ehhh 7 lat temu to były czasy... :)

"Martwie" się tym, że zmieniacie sojusze jak rękawiczki ;) Ja tam preferuję normalną grę w teamach do końca gry w tych samym składach, nawet jak mi zostanie grać samemu przeciw 3 :P

Jeśli coś to mogę dołączyć, byle mi któryś z sojuszników nie wbił noża w plecy :P

Szymek
Poeta

Post by Szymek » Sun 20 Jan, 2008

To była raczej gra testowa, jakbyśmy grali na poważnie, to by to inaczej wyglądało. ;)

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sun 20 Jan, 2008

Szymek, przyznaj się po prostu że cienias jesteś a nie się głupio wykręcasz.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

sali
Prawie aktywny użytkownik

Post by sali » Mon 21 Jan, 2008

i ja moge sie dolaczyc do waszych rozgrywek w kknd gralem kiedys w pierwsza czesc ale jesli mam zamiar grac z wami w sieci to najpierw musze sobie ja zciagnac i przypomniec sobie podstawowe prawa tej gry xD jak cos to sie jeszcze odezwe

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Mon 21 Jan, 2008

No i git, cztery osoby już się zebrały ^^ Tylko sali ściągnij dwójkę (niestety...) bo w jedynkę sobie raczej nie pograsz po sieci ;0 Ja też musze sobie przypomnieć zasady, więc jakby co to zawsze możemy coś w teamie ugrać :P

sali

no to git xD dzisiaj pod wieczor zciagne kknd 2 i po intensywnym treningu powinienem byc gdzies w srode gotowy do rozgrywki xDDD

-Golbez-
Poeta

Po co jakieś intensywne treningi? Przecież nie gramy o pieniądze :P Właśnie o to chodzi żeby zaczynać z innymi od zera, przy nie małej dawce śmiechu :P Ja to widzę tak: zaciągasz KKnD 2, wysyłasz do mnie wiadomość na Hamachi, zakładam grę, wchodzisz, i potem wspólnie się zastanawiamy gdzie tu się buduje piechotę:P 5 minut później nasze niedobitki uciekają przez całą mapę przed lotnictem komputerowych przeciwników :P

sali

mam problem z tym kknd 2 wlasnie przed chwila go zciagnolem z fajnegry.krakow.pl w czasie rozpakowywanie wyskakuja bledy (uszkodzone pliki) po wlaczeniu gry nie moge odpalic ani single ani multi przy wczytywaniu wychodzi mi z gry z kad wy macie swoje wersje??
Last edited by sali on Mon 21 Jan, 2008, edited 1 time in total.

-Golbez-
Poeta

Gra działa w 100% sprawnie, zapewne nie dociągnąłeś do końca ;) spróbuj jeszcze raz. Sam wczoraj ściągałem z FG i pracuje jak ulał.
EDIT:
Być może gdy pobierałeś i było przy 100% to przerwałeś, a trzeba poczekać jeszcze chwilkę ;) Nie wiem czym to jest spowodowane, ale ważne że działa :P
Last edited by -Golbez- on Mon 21 Jan, 2008, edited 1 time in total.

Post Reply