Dungeon Keeper

Stare gry przez neta.
Post Reply
sali
Prawie aktywny użytkownik

Post by sali » Sun 09 Dec, 2007

jesli ktos zechce to ja bym z checia zagral w gre Dungeon Keeper

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sun 09 Dec, 2007

Jeśli chcesz to dołącz do sieci na Hamachi. Myślę że można by znaleźć chętnych. Nawet ja mógłbym, tylko trzeba byłoby mnie nieco wcześniej poinformować, ponieważ DK nie mam i musiałbym ściągnąć.
Last edited by -Golbez- on Sun 09 Dec, 2007, edited 1 time in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

sali

Post by sali » Mon 10 Dec, 2007

z tym moze byc problem bo juz jestem w jednej sieci z kumplami bo w cs gramy ale zainstaluje drugie osobne hamachi i zobacze co da sie zrobic

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Mon 10 Dec, 2007

eee... Żadnego drugiego Hamachi nie ma potrzeby instalować :P W końcu gdyby można było dołączyć tylko do jednej sieci, ten program nie odniósłby żadnego sukcesu ;) Możesz poprostu dołączyć do naszej sieci nie wychodząć z poprzedniej - czyli robisz to samo co uczyniłeś za pierwszym razem po instalacji Hamachi, tylko dajesz inną nazwę i hasło sieci - będziesz miał wtedy dwie sieci i do obu będziesz podłączony. Żadne konflikty nie występują ani nic, więc nie ma się co martwić :)

Ja próbowałem przez Hamachi grać w Countera, ale niestety z konfiguracją nie chciało mi się męczyć (wychodzi znajomy błąd "Class C")... Coś kombinowałem, ale nie wychodziło, więc sobie odpuściłem...
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

sali

Post by sali » Tue 11 Dec, 2007

ok wielkie dzieki co za glab ze mnie xDDD jak cos to pisac jestem chetny do gry takze w inne gry

Post Reply