Ogólnie

Stare gry przez neta.
plaski
Władca :-)

Post by plaski » Wed 16 Jan, 2008

proponuję skończyć oftopa
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

pajda
Oglądacz

Post by pajda » Sun 20 Jan, 2008

jestem nowy =) tak wiec witam wszystkich tu i dolaczam sie do grania w kkndxtr;) jezeli moge:)

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sun 20 Jan, 2008

Zapraszamy, zapraszamy, ale wiedz że w Polsce panuje pewny zwyczaj dla nowych... Każdemu z forumowiczów trzeba dać w "prezencie" rulonik zielonych, ale tak po cichu... A jeśli nie ma się tego dobrodziejstwa, to chociaż browar zawsze zostaje xD
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sun 20 Jan, 2008

To chyba bedzie go musiał przesłać pocztą jak jest z innego miasta.... Golbez widzę że jesteś z Krakowa. Znasz osobiście Jarka?
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

madrav
Poeta

Post by madrav » Sun 20 Jan, 2008

JA mieszkalem przez dlugi okres czasu w KRakowie. Jarka nie poznalem osobiscie, ale znam Lukasza :mrgreen:
uwazaj na wilki, men!
Image

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Mon 21 Jan, 2008

A ja nie znam ani tego, ani tego, ale za to znam Pana Zdzisia z pod monopolowego ;0
Ale cichosza bo zaraz przyjdzie strażnik teksasu...

Takie pytanko do użytkowników Hamachi, ma ktoś z Was internet radiowy? A jeśli tak to czy występują jakieś problemy z pingowaniem itp.? Poradziliście sobie w jakiś sposób z tym?

EDIT:
Mam dobrego/złego newsa (zależnie od pukntu widzenia). Otóz sieć FajneGry ZONE #1 została zapełniona na maxa i w tym momencie mamy całe 16 osób :) W ramach konieczności utworzyłem FajneGry ZONE #2 pod tym samym hasłem, więc prosiłbym Płaskiego o zamieszczenie tej informacji przy pierwszym poście.
Nie wiem jak rozwiązać problem tych, którzy dopiero teraz dołączą do sieci, ponieważ pierwsza jest zapełniona i nie da rady się pod nią podłączyć, co niestety niesie ze sobą to, że nie będą mogli grać z tymi z pierwszej. Ma ktoś jakiś pomysł?
1) Pomyślałem żeby urządzić w nowym temacie spis aktywnych na Hamachi. Ci którzy zgłoszą się przed 2 tygodniami zostają w sieci #1, a reszta zostanie przerzucona do #2. Pomysł stą że zauważyłem małą aktywność co niektórych osób, są nawet tacy którzy dołączyli a w ogóle się nie pojawiają.
2) Mogłoby również tak być, że w sieci oznaczoną numerem #1 zwolnie 2/3/4 sloty i poprzenosze do #2. Nowym każemy dołączać do sieci #2, a Ci którzy będą chcieli grać podłączą się pod #1 na czas poszukania sparing partnera i na walkę, gdy gracze się rozejdą, ten który podłączył się pod #1 wróci na #2

Wiem jak to tłumacze, ale dziś słabą głowę mam :P

EDIT2:
Postanowiłem przenieść tych co mają problemy z Hamachi np. z pingowaniem przez co nie mogą grać. Póki tego nie naprawią (zazwyczaj się nie chce) to zostaną na "wygnaniu" xD Gdy naprawią, zastanowie się nad ponownym podłączeniem ich do głównej sieci, aczkolwiek sądzę że za parę tygodni i druga się zapełni chętnymi do gry ;)

Acha i proszę mnie na bierząco informować na PW, o tym kto nie może podłączyć się pod stare konto i założył drugie, ponieważ takie sytuacje też się zdarzają. Wtedy usunę stare konta które zwolnią miejsce dla innych którzy też chcą pograć ;)

Ok, parę slotów już zwolniłem, ale problem nie uciecze ;)
Last edited by -Golbez- on Mon 21 Jan, 2008, edited 5 times in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Sony
Poeta

Post by Sony » Mon 21 Jan, 2008

-Golbez- ja mam radiówkę :P
A problemów z hamachi nie mam żadnych.
Jestem za pomysłem 1. Jest sporo osób, które w ogóle się nie pojawiają... ;)
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody
------------------------------------------------------

naky
Prawie aktywny użytkownik

Post by naky » Tue 19 Feb, 2008

Też się pisze na granie, mogę grac w KKND Extreme, stracrafta, warcrafta 3 z frozenem, wormy party i armageddon oraz w inne gry :D RTS, RPG i strategiczne. Zawsze cos czasu się znajdzie ;-)

Post Reply