Doom 2 przez internet

Stare gry przez neta.
Post Reply
cienki
Poeta

Doom 2 przez internet

Post by cienki » Fri 02 Nov, 2007

Siemka. Kto by zagrał ze mną w Doom'a 2 w programosie Doom Legacy??? Kto chce niech tu pisze bo bym zagrał sobie...

PS. Może być też Ultimate Doom albo Doom 1 bo też mam ale najchętniej bym zagrał w dwójke.
Image

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Fri 02 Nov, 2007

Ja moge zagrać...proponowałem już wcześniej na forum przez hamachi i jakoś odzewu większego nie było.
Cooperative czy Deathmatch?
Last edited by mareckuss on Fri 02 Nov, 2007, edited 1 time in total.

cienki
Poeta

Post by cienki » Fri 02 Nov, 2007

Ja wole coop bo grac na jednego to nuda... Tylko plis nie przez hamachi bo mam win98 i mi nawet instalator nie idzie. może być jutro o godzinie 15.00?
Image

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Fri 02 Nov, 2007

Ok, szczegóły na gg.

Gnapek
Oglądacz

Post by Gnapek » Sun 25 Nov, 2007

Jest jeszcze możliwość grania?

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Sun 25 Nov, 2007

Niestety przez podanie ip połączyć się nie dało, a do tego kolega cienki ma winde 98, więc hamachi też niet...

Gnapek
Oglądacz

Post by Gnapek » Sun 25 Nov, 2007

A może na jakiś innych open sourcach by dało się?

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Sun 25 Nov, 2007

Masz WinXP więc tu inna rozmowa. Wgraj program hamachi, wejdz do sieci FGArena (pass:fajnegry) i zapodaj numer gg na pw, się ustali czy i kiedy mały chalenge..

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Mon 26 Nov, 2007

Mareckuss, to Hamachi ludzi z jakiegoś powodu odstrasza ;p Może nazwa programu nie taka? Albo problemy z zainstalowaniem? Po tym jak widziałem na innych stronkach, prośbę jak wyszukuje się rzeczy na Yahoo czy Google, już nic mnie nie zdziwi. A może jesteśmy po prostu zbyt silną "elitą", i inni zdają sobie sprawę z tego że rozgromimy ich? :P
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Mon 26 Nov, 2007

Zbyt dużo jest ignorantów, zauważ ile osób odwiedza strone i forum w roli "gościa",zarejestruje się może 1 albo 2 osoby na dziesięć, zapyta o coś i więcej nie widu.
Z hamachi podejrzewam, że temat ten dotarł do zbyt małej liczby osób. Kilka razy było tak, że wrzuciłem jakąś gre czy skan na neta dla kogoś i link po miesiącu padał- zwyczajnie nikt do tematu nie zaglądał. Natomiast instrukcje do "7 dni 7 nocy" (niezbędną do ukończenia gry) plaski zlinkował z grą na głównej stronie ....i ma kilkadziesiąt tysięcy ściągnięć.
Tak więc myśle, że gdyby informacja o naszych niecnych zamiarach ukazała się na głównej stronie (zresztą "władca" już to proponował), to może odzew byłby wększy.

cienki
Poeta

Post by cienki » Sat 01 Dec, 2007

marcekuss mam juz win xp wiec ewentualnie mozemy w doomcia zagrac.
Image

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sat 01 Dec, 2007

O_____________________________o
Ileż to osób pojawiło się na Hamachi! Może jednak coś z tego wyjdzie ^^
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"

sali
Prawie aktywny użytkownik

Post by sali » Wed 19 Dec, 2007

jak widze jest juz nas szesciu na hamachi to moze w dooma tego bysmy zagrali w team deathmatch tylko dajcie mi linka do odpowiedniej wersji gry xD

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sat 22 Dec, 2007

Dobry pomysł (ja w ogóle preferuje gry w teamach), niestety linka nie podrzuce bo Dooma próbowałem (tak jak chyba większość) tylko w singlu ;p

Mkali Tracer
Oglądacz

Post by Mkali Tracer » Sat 28 Jun, 2008

tez mógłbym pograć od maleństwa grywałem tylko powiedzcie co mam robic to wtedy gram z wami :D :mrgreen: 8)

Post Reply