PSX Emulator

Inne platformy

Moderators: RayNor, elektrolityk

Gunjack
Poeta

PSX Emulator

Post by Gunjack » Mon 24 Feb, 2003

Poszukuje jakiÂś dobry emulator do PlayStation Âżebym mĂłgÂł zagraĂŚ sobie Silent Hill'a na Windows XP. :) PrĂłbowaÂłem zagraĂŚ przez Bleem! ale mi nie dziaÂła pod ten system. Znacie jakieÂś inne emulatory do PSX :?: Z gĂłry dziĂŞki.

Nilhir
Poeta

Post by Nilhir » Mon 24 Feb, 2003

jest kilka na http://emu.makii.pl. MyÂślĂŞ Âże bleem nie dziaÂła ci z powodu XP :(
Http://rpgforum.abc.pl - Forum miÂłoÂśnikĂłw gier RPG

Hajper

Post by Hajper » Mon 24 Feb, 2003

na kazdym windowsie dziala ePSXe - najlepszy emulator na plejaka. mozna w nim ustawic wszystko. Jest do pobrania na www.ff.gex.pl w dziale final fantasy 9. Ja na tym emulatorku gram obecnie w MKTrilogy z pleja i Final fantasy 9 i Tactics. Mowie wam Vgs PCSX i bleem to przy nim nawet nie pierdnÂą

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Mon 24 Feb, 2003

Wielkie dziĂŞki, tylko Âże gry zbyt szybko dziÂłajÂą na tym ePSXe, :( ale ja z tym pokombinuje sam. Jeszcze raz dziĂŞki. :)

Hajper

Post by Hajper » Mon 24 Feb, 2003

bo musisz ustawic FRAME LIMITER. wlacz jak¹œ gre i nacisnij DELETE potem bedziesz mia³ na gorze menu.ENDEM zatwierdzasz a PAGE UP PAGE DOWN przelaczasz pomiedzy opcjami. W tej pierwszej kratce z lewej pole musi byc zamalowane. To rozwiaze twoj problem

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Tue 25 Feb, 2003

Wyœfietla³ prêdkoœ FPS i jakoœ tam ustawi³em na normaln¹ szybkoœÌ. Co ja bym bez ciebie zrobi³, Hajper? :wink:

fosfor
Oglądacz

emulacja Psx`a

Post by fosfor » Thu 27 Feb, 2003

Szukam dobrego emulatora psx pod win98 bleem15 chce jakiegos kodu (cd key) i nie dziaÂła u mnie...

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Thu 27 Feb, 2003

JeÂżeli chcesz graĂŚ na PSX i to odrazu! To VGS jest dla ciebie. MoÂżesz go pobraĂŚ wÂłaÂśnie tu. Ja gram na tym Silent Hill, Tomb Raider IV i dziaÂła spoko. :)

Pasorzytek
Prawie aktywny użytkownik

komp

Post by Pasorzytek » Fri 28 Feb, 2003

a jakiego kompa trzeba miec by zagrac w gry z playstation? :?:

Hajper

Post by Hajper » Fri 28 Feb, 2003

p500mhz kg32MB i jakies 64ramu.

BTW. Najlepszy do gier jest ePSXe bo ma opcji od h...bardzo duzo. Co do VGS to ma do kitu grafike ale gra sie caÂłkiem przyjemnie bo nie trzeba nic ustawiac

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Fri 28 Feb, 2003

Hajper - MoÂże VGS ma grafikĂŞ do kitu ale gry dziaÂłajÂą tak jak powinny i wyglÂąda tak samo jak graÂłeÂś na oryginalnym konsolu PlayStasion. A co do ePSXe w FPS ten pierszy kratek co zanaczyÂłem, tak jak mi kazaÂłeÂś, to gry dziaÂłajÂą mi teraz za wolno niektĂłrych miejscach! :fak: WiĂŞc wolĂŞ graĂŚ na VGS i nie sprwia mi Âżadnego kÂłopotu.

Hajper

Post by Hajper » Fri 28 Feb, 2003

VGS jest wporzo ale grafika jest duzo gorsza od tej na plejaku ... a co do ePSXe to trzeba umiec zeby sie za to brac.. mozna tam ustawic taka grafe jakbys gral na PC z ulepszonÂą grafÂą(bo tak wlasnie grasz :D ). na VGS qpa gier nie chodzi np. Blade Driver2 albo wszystkie czesci Final Fantasy jakie zostaÂły wydane na szaraka

Richy
Przypał

Post by Richy » Sat 01 Mar, 2003

To bardzo dziwne bo jakoÂś w ff7 na vgs graÂłem bez problemĂłw.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Hajper

Post by Hajper » Sat 01 Mar, 2003

musiales miec jakiegos pirata bo oryginaÂł nie idzie na zadnym emulatorze tylko na ePSXe

Deleted by Eddie:
NiezbĂŞdne posty zostaÂły skasowane!

BHC
Oglądacz

WejdÂż na emurayden.com

Post by BHC » Fri 18 Apr, 2003

WejdÂż na emurayden.com emulatorĂłw jest tam peÂłno

Post Reply