ps2

Inne platformy

Moderators: RayNor, elektrolityk

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Fri 05 Jan, 2007

czy to nie tak dużo to ja bym się kłócił za tą cenę mam już jakby nie patrzeć nie najgorszą kartę graficzną do kompa. A i jeszcze pamiętajcie o tych cenach gier na konsole.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 05 Jan, 2007

Tyle ze na konsoli nie musisz się martwić ot o czy ci gra pójdzie czy nie. Zresztą PSaków nie lubie ;) Wole Xboxa360 :P Cena przystępna, ceny gier takze nie są za wysokie.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Richy
Przypał

Post by Richy » Sun 07 Jan, 2007

Probujesz porównać PS2 do X360? Malucha do BMW? Hola el grande nie tedy droga. PS3 - owszem porównywać do kółka można... nawet trzeba, ale żeby czarnule?

X360 premium (kupno wersji core to glupota) kosztuje 1600zł (ultima.pl)... Hm... cena przystepna? Można tak powiedzieć. Tyle że bez dobrego TV z HD wrażenia będą o połowe (jeśli nie 3/4) obniżone, a koszt takiego telewizora to już sobie sprawdźta na allegro :>.

Nie żebym był tam jakimś przeciwnikiem next genów... Ale 250zł za gre to dużo :P (mowie to bedac posiadaczem ps2 , a wczesniej GC i to w czasach gdy nie dało rady go przerobić).
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 08 Jan, 2007

Nie porównywałem PS2 do X360.
Chodziło mi już o PS3 ;) i jak wcześniej napisałem, nie podchodzą mi te konsole. Ot wcześniej miałem DreamCasta, po końcu jego "świetności" żadnej nie kupiłem. XBoxa1 mialem kupić, ale wypadło że trzeba było w coś innego zainwestować ;)
A teraz... no cóż.... się robi się ma :D A TV napewno przęciętnego niemam u siebie w pokoju :P Choć to prawda, że bez dobrego TV z HD kupno tej konsolki raczej mija się z celem.
A co do cen gier. Owszem 250zł to dość dużo, ale zauwarz że dobre gry na x360 można już kupić za 150zł, a nawet taniej. A nie uwierze w to, że osoby powyzej 18, nie znajdą w portfelu/nie wydębią/nie zapracują na tą kwote. Więcej traci się miesięcznie na fajki, browce. Ot trzeba z czegoś zrezygnować :D Naszczęście z browców rezygnować nie musze :mrgreen: A palaczem tytoniu nie jestem :]

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Tue 09 Jan, 2007

teoretycznie zarabiam ponad 1000 na rękę ale wydawać w miesiącu 150 na jedną grę to mi się szczerze nie chce. 1 bo grę przejdę w góra dwa tygodnie i kolejne dwa tygodnie będę się nudził, a dwa że to jak by nie było spokojnie dwie-trzy dobre imprezki, a 3 to są inne ważniejsze sprawy na głowie jak opłata szkoły rachunków itd

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 10 Jan, 2007

Ale niby dlaczego mam sobie odbierać przyjemności skoro mnie stać na to? Tylko nie wnioskujcie że jestem maniakiem wirtualnej rozrywki! Ooo nie! Nie mam dużo czasu na giercowanie, ale zawsze najdzie cie taki dzień że chciał byś usiąść sobie i wchłonąć w wirtualny świat, a 150zł które trzeba wydać na taką gierke to w sumie nie tak dużo. Ale i tak wole impry i browarki :] no i oczywiście dziewczyny +18 ;)

Richy
Przypał

Post by Richy » Thu 11 Jan, 2007

marosan wrote:przejdę w góra dwa tygodnie i kolejne dwa tygodnie będę się nudził
Heh... Wyjątkami od tej reguły są chociażby tekken 5 z 2004, jeśli masz z kim grać (ważne zeby reprezentowac podobny poziom)...uwież nie znudzi się, tak samo z serią PES. Poza tym przechodząc Metal Gear Solid 3, wiesz, że często bedziesz do tej gry wracał (wystarczy jako taka znajomość angielskiego - gry (a w zasadzie serii) o lepszej fabule szukać ciężko IMO fahrenheit się chowa (mimo, że gra również przednia). Shadow of the Colossus - patrz MGS3. Pozatym slashery typu DMC3, czy GoW też przykuwają nie małą uwagę na IMO więcej niż 2 tygodnie, bo bardzo fajnie jest urwać harpiom skrzydła, rozerwać chuderlaka na pół gołymi rękoma czy zabić minotaura siedząc na nim i wciskając mu miecz (metalowy najlepiej :P) w pysk... No i nigdy nie nudzące się gran turismo 4 ( przetestuj wszytkie 700 aut w 2 tygodnie to kupie ci lizaka :P). + wiele wiele innych gier przykuwających uwagę na wiele miesięcy, lat. To są bardzo dobre inwestycje...takie... ponad czasowe chciało by się rzec.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Sat 13 Jan, 2007

w PES mozna popykać na piecu tak samo z MGS (tylko nie wiem jak to wygląda z 3 częścią), po zatym nie każdego kręcą takie gry. Ja sobie wole pograć np w jakiś hokej czy w coś przez neta. Zmierzyć się z innymi ludźmi a nie z maszyną. Znajdź mi takiego CS na xboxa czy ps

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sun 14 Jan, 2007

Od Multi jest od tego XBOX LIVE, czy można za grać na tym w Hokeja czy w Piłke nie wiem, bo nie interesuje się akurat tymi grami. Fakt że trzeba płacić za tą usługe to już całkiem inny temat.

Richy
Przypał

Post by Richy » Sun 14 Jan, 2007

marosan wrote:Znajdź mi takiego CS na xboxa czy ps
Taka gierka co się socom nazywa :) Polecam też sprawdzić tytuł black :)
Image

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Mon 15 Jan, 2007

a posiadają opcje multiplayer? no i ile za takie przyjemności trzeba płacić?

Wliczając oczywiście połączenie z siecią itd, bo wątpliwe żeby to było raptem 25zł (tak jak ja mam w przypadku CSa)

Richy
Przypał

Post by Richy » Wed 17 Jan, 2007

Wszystkie części socoma były tworzone pod wzgledem multi. Czy black ma multi... musial bym odpalic i sprawdzic.

Aaaa jakbym mogl zapomniec o takich hitach jak killzone czy obie czesci halo na X`a... maja multi.

Koszta? Przy zakupie PS2 dostajesz network adapter pozwalajcy podlaczyc konsole do internetu. Jest wiele sposobów połączenia ps2 z internetem, zbyt dobrze sie nie orientuje, ale czynności są takie same jak przy podłączeniu PC. Nie płacimy za żadną aktywację tylko comiesięczny abonament dla tpsa, czy u kogo mamy ten internet :P

Z tego co mi wiadomo przy Xboxie trzeba płacić co miesiac daną kwotę aby mieć dostęp do xbox live.

Część informacji może być błędna, bo jak już wspomniałem nie orientuje się dokładnie w tych sprawach co i jak ale wszystko znajdziesz w necie.
Image

Szczuru
Prawie aktywny użytkownik

Post by Szczuru » Thu 22 Feb, 2007

Powracając do tematu. Jest jeden dobrze działający emu ps2 (przynajmniej mi wystarczy, mimo że mam też ps2) Grałem W PEŁNI np w Final Fantasy X/X-2 i kilka innych i to gówno prawda że obsługuje tylko dema gier. Bo czym różni się demo od pełnej? (w budowie?). Wiem że takie "bzdety" pisaliście pół roku temu ale już wtedy można było w pełni uruchomic FFX'a/FFX-2. Wystarczy zajrzeć chociazby na www.emu.makii.pl lub www.pcsx2.net (strona emulatora).

Dla udowodnienia daje kilka screenów:

Image
Image
Image
Image
by Szczuru (R) 2007

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 28 Jun, 2007

Ja chce Tekkena 5! k***a! Kasy na PS2 miec nie bede :( musze miec emulator slyszycie musze!!!!!!!!!! Dawajcie nazwe i wszystkie ustawienia pod GForeca 5500 128mb/128bit !
Czas przemyśleń i rozważań

Richy
Przypał

Post by Richy » Fri 29 Jun, 2007

Tekken 5... jak mi ta gra sie już znudziła ;)
Image

Post Reply