ps2

Inne platformy

Moderators: RayNor, elektrolityk

lord
Prawie aktywny użytkownik

ps2

Post by lord » Fri 28 Apr, 2006

nie wiem czy to dobry dzial ale jaka jest strona z darmowymi romami codzi mi oto ze darmowe gry na ps2

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Sat 29 Apr, 2006

jedynie strony warezowe

Piccardo
Oglądacz

Post by Piccardo » Fri 26 May, 2006

Siemka już od momętu kiedy się pojawił PS2 każdy użytkownik PC nieposiadający PS2 chciał mieć emulator tejże konsolki jednakże pojawiają sie różne emulatory różni ludzie różne rzeczy o nich piszą ale niepisza najważniejszego czy to działa !
Podobno to zależy od PC jakiego sie posiada no więc ja mam:
Płytę główną:
MSI K8N Diamond Plus nForce4-SLIx16 Socket 939
Procesor:
AMD Athlon 64 3500+ 939 Venice
Karte Grafiki:
MSI-NX6800GS-TD256E
Pamięć DIMM DDR:
1024MB 400MHz CL 2.5 - Twinmos
Twardy:
HDD SAMSUNG 250GB SP2504C SATAII 8MB CACHE (ASAP)

i czy jakiś emulator odpali mi Dragon Ball Z Budokai 3 !! ??
bo właśnie ściągam tego DB i nie wiem czy jest sęs...
jak macie jakieś fajne emulatorki to piszcie na maila czy ba GyGy
oczywiście linki z biosami pluginami ect. milewidziane
Dzięki to wszystko.
żyje od jednej ćwierć mili do drugiej i przez te dziesięć sekund lub mniej jestem wolny.

Richy
Przypał

Post by Richy » Mon 29 May, 2006

Pisałem to miliony razy... tłumaczyłem miliardy razy... ale ani razu nikt tego nie zrozumiał. Może ty bedziesz pierwszy?
Tłumaczył dogłębnie nie będę (poszukaj na forum a znajdziesz)... nie ma takiego emulatora którego działanie satysfakcjonowało by uzytkownika... fake skiny i inne pierdoły to ... pierdoły.

Pozatym dbz budakai 3 jest stary :P Dawno przeszedlem Budokai Tenkaichi i sparking ....
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Tue 30 May, 2006

Richy wrote:nie ma takiego emulatora którego działanie satysfakcjonowało by uzytkownika
A w dodatku emulatory PlayStation 2 emulują tylko wersje demo gier, zresztą trzeba mieć do tego naprawdę super szybki komputer.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Piccardo
Oglądacz

Post by Piccardo » Tue 30 May, 2006

No to w du** z tym :mrgreen: ide po wypłate i kupie juz tego PS2 tylko jakiego najlepiej zakupić ?? bo są różne wersje ??
żyje od jednej ćwierć mili do drugiej i przez te dziesięć sekund lub mniej jestem wolny.

Richy
Przypał

Post by Richy » Tue 30 May, 2006

Jeden mądry!

Jak dorwiesz gdzieś SCPH - 50004 to łykaj od razu. To jest ostatni model z grubszych wersji konsoli - najlepszy. Slimy są problematyczne w przerobieniu a swap magic nie ciągnie wszystkich gier. Co wiecej nie sposób wsadzić do slima dysk twardy... nie chce mi się więcej pisać może kiedyś jak dostane wenę to się rozpisze...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Piccardo
Oglądacz

Post by Piccardo » Wed 31 May, 2006

Człowiek który miał PS 1 i grał w MGS, w MGS2 substance na PC , Tekkena 1,2,3,4(PS2) w piątke niemiałem jeszcze okazji a szkoda... no i rzecz jasna Gran Turismo ^^ 1,2,3 Concept (PS2) miałem juz PS2 pożyczonego ^^ ale tylko 2 gry były sęsne ...
No i ludek grający w takie gierki niemoże być niemądry ^^ i oczywiście bez lecha tez sie ieobejdzie :mrgreen: i jak dla mnie jeszcze Heineken. Ciekawe jest już tylko jedno czy PS3 bedzie naprawde tak dobry jak obiecują ? bo nietrudno niezauważyć ludzie potrafią dużo obiecywać a i tak potem jest wałek... prosty przykład ludzie w rządzie tyle sie naobiecują ... że głowa boli heh.

Richy
Przypał

Post by Richy » Fri 02 Jun, 2006

Jak się bedzie miało telewizor z HDTV to tak... śmieszny jest fakt braku wibracji w padzie. Jednak żyroskopowe czujniki budzą respekt (coś jak w revolution [teraz to już Wii])
Image

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Mon 27 Nov, 2006

Emulatory konsoli PlayStation 2 nie tylko mają kosmiczne wymagania sprzętowe i obsługują tylko wersje demonstracyjne gier, ale także są problematyczne w konfiguracji. Nawet gdy to się uda, może się okazać, że można uruchomić tylko 10% (sic!) gier. Jak już wcześniej powiedział Marosan, emulatory znajdziemy tylko na stronach warezowych, jako że emulacja PlayStation 2 jest nielegalna.

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sat 02 Dec, 2006

To nielegal. Te emulatory nie leżą w każdym empiku
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Fri 22 Dec, 2006

ja nie powiedziałem że emulatory tam znajdziemy. Bo to nie prawda. Wystarczy troszke poszukać a znajdziemy na normalnej stronie. Romy czyli obrazy płyt znajdziemy tylko na stronach warezowych.

Richy
Przypał

Post by Richy » Sun 31 Dec, 2006

Zdaniem doświadczonego konsolowca: Lepiej wydać te 500zł na ps2 niż pie*dolić sie w jej nie działającą emulację.

Przy czytaniu tego postu uwzględnij poprawke na dryf i znos :P
Image

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Tue 02 Jan, 2007

Richy wrote:Lepiej wydać te 500zł na ps2 niż pie*dolić sie w jej nie działającą emulację.
A tak się składa, że większość emulatorów PS2 mamy za darmo. Marosan mówił, że można je znaleźć na normalnych stronach. One z kolei zawierają głównie darmowe oprogramowanie.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 03 Jan, 2007

Strars --> uwierz, że jednak warto wydać te 500zł i kupić konsole a nie pie..... się z tymi romami/emulatorami na kompie. A 500zł to nie tak dużo.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Post Reply