Zadłużone spółki S.A. ; z. o.o. - kupimy, przejmiemy

Chcesz coś kupić ? To forum jest dla Ciebie

Moderator: RayNor

Westglob
Oglądacz

Zadłużone spółki S.A. ; z. o.o. - kupimy, przejmiemy

Post autor: Westglob » wt 21 lis, 2006

Zadłużone spółki S.A. ; z. o.o. - kupimy, przejmiemy - zmiana Zarządu, siedziby,
zmiana KRS. Przejecie zobowiązań , doradztwo, pełna obsługa prawna. Likwidacja,
upadłość.

Kontakt:
biuro@westglob.pl ; 012-684-00-50 ; 0-500-556-002
31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 22A
www.westglob.pl

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » śr 22 lis, 2006

Ocho, cos dla mnie! Mam wlasnie kilka spolek do odsprzedania:

1.
Ochlaj Ryje sp. (w) ZOO - firma zajmujaca sie degustacja tanich alkocholi, paliw ciezkich oraz innych zwiazkow chemicznych z grupa wodorotlenowa... Spolka ma dlugi przede wszystkim w sklepach monopolowych i hurtowniach. Jako prezes jestem zmuszony odsprzedac te sepy komukolwiek, gdyz juz nie wydalam finansowo i zdrowotnie. Zaznaczyc nalezy ze ktokolwiek nabywajacy ten szajs musi liczyc sie z naglym, raptownym wychudzeniem portfela i marskoscia watroby. Dodam jeszcze, iz jest to firma z tradycjami dzialajaca nieprzerwanie od 1998 roku.

2.
Timekillers SA. Dystrybucja urzadzen pochlaniajacych czas... sa to zarowno gry komputerowe, oraz wszelkie smieci ktore gromko wolaja z witryn sklepowych 'KUP MNIE' tylko po to, by bezproduktywnie zajmowac czas i odciagac uwage od rzeczy waznych. Wielka role odgrywaja tu wyjatkowo debilne rzeczy typu sztuczne gowna, rzygi, wybuchowe papierosy oraz maski potworow, czyli sprzet ktory nie przynosi zadnych korzysci ani intelektualnych, ani emocjonalnych ani majatkowych... Slowem: sratatatata czasu!

3.
Zaklady Produkcji Mydla Skompany - w zwiazku z naprawieniem dziury w plocie szpitala, a tym samym odciecia doplywu jeszcze cieplutkiego tluszczu firma znalazla sie na skraju bankructwa! Przez jakis czas probowano ratowac instytucje szukajac nowych zapachow mydla np. w padlinie, odchodach, jamach ustnych staruszkow, toaletach publicznych oraz wielokrotnie uzywanych majtach, jednak nie dalo to zamierzonego efektu, choc zabawa byla przednia... sprzedam bo jak tylko mi sie to przypomina, to zbiera mnie na wymioty...

4.
Zwiazek Onanistow - Masochistow Limited - firma prowadzaca dzialalnosc edukacyjna. W calym kraju znajduje sie siec szkol specjalizujacych sie w informowaniu oraz wdrazaniu wszelkich technik masturbacji masochistycznej. Firma oferuje zarowno wyklady teoretyczne jak i zajecia praktyczne, gdzie studenci odbywaja cwiczenia z urzadzeniami, ktore mozna znalezc w kazdym polskim domu (widly, siekiera, cewka Tesli, wirowka uranu). Firma podupada pomimo intensywnej kampanii reklamowej w mediach branzowych, ogloszeniach duszpasterskich i przedszkolach. Reputacje nadszarpnal incydent kiedy to jeden z uczeszczajacych zmarl w wyniku onanizmu z wykorzystaniem walca drogowego. Z racji, iz byl samotnikiem, nagroda Darwina zostala wreczona szkole.

To tyle ode mnie, zainteresowany?
Ostatnio zmieniony śr 22 lis, 2006 przez madrav, łącznie zmieniany 1 raz.
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » śr 22 lis, 2006

Nie wiem czemu ale obdieram to jaki rklamę ;) .

madrav, dobra robota ;) :).

Awatar użytkownika
*ARTU*
Poeta

Post autor: *ARTU* » czw 19 lip, 2007

madrav, wiegasn LOL
ej a tak wogule to za ile byś sprzedał 51 % firmy
madrav pisze:Masochistow Limited
i
madrav pisze:Ochlaj Ryje sp. (w) ZOO
:P
Wielcy wojownicy konfederacji polegli , i tylko jeden syn konfederacyjnej krwi przetrwał .......
*ARTU* kolejny wielki wojownik konfederacji ....
Unia padnie pod jego obliczem :P

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » czw 19 lip, 2007

No, Madrav, odwdzięczyłeś mi się za to, że swoimi postami wprawiam Cię w dobry nastrój. Od razu zauważyłem samoistne unoszenie się kącików ust w górę.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

ODPOWIEDZ