Stare archiwalne plyty z cda cd-action, cool games itd.

Chcesz coś kupić ? To forum jest dla Ciebie

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
jck85
Oglądacz
Kontakt:

Post autor: jck85 » pn 27 lut, 2006

Witam!!!
Mam do zaoferowania kilkadziesiąt wspaniałych CD ze starymi, ale jakże cudownymi grami komputerowymi!! W kolekcji znajduje się m.in. 29 numerów czasopisma „CD-Action” z lat 1999-2001 (niestety posiadam już tylko płyty!! Gazet brak!!), kilka z czasopisma „Cool Games” oraz innych wydawnictw. Oczywiście wszystkie płyty są oryginalne!! I nie biorę pod uwagę możliwości ich kopiowania za niższą cenę!! Płyty są w stanie bardzo dobrym!! Nieporysowane, niezniszczone i zapakowane w oryginalne pudełka!! Sprzedaję je ponieważ w każdą z nich grałem już tyle razy, że po prostu mi się znudziły!! Więc jeżeli ktoś poszukuje tego typu płyt, żeby raz jeszcze przeżyć przygody z ich bohaterami to serdecznie polecam moja kolekcję!! A NAPRAWDĘ WARTO!!! Poniżej przedstawię ich listę w punktach, cena do uzgodnienia w zaleznosci od pozycji ale cokolwiek by to nie było obiecuje ze będzie naprawde tanio!!;)przy zakupie wiekszej ilosci atrakcyjne upusty;p) zachecam i proszę o odpowiedz i oferty na jck85@poczta.fm

Oto lista:

3. “Apache Havoc – Enemy Engaged” Symulator dwóch dobrze znanych śmigłowców. (z czasopisma Cool Games)

4. „101st Airbone in Normandy” Strategia z czasów drugiej wojny światowej. (z czasopisma Cool Games)

5. „Shadow Company – Left For Dead”. Doskonała gra akcji z najemnikami w roli głównej. (z czasopisma Cool Games)

8. „Seven Kingdoms II – The Fryhtan Wars”. Strategia. (z czasopisma Cool Games)

9. „Grand Touring”. Doskonały realistyczny symulator jazdy samochodami wyścigowymi. (z czasopisma Cool Games)

10. „Wargasm”. Symulator wojenny. (z czasopisma Cool Games)

11. „Big Race USA”. Zabawny pinball. (z czasopisma Cool Games)

12. „Nascar Racing 2”. Wyścigi Nascar. (z czasopisma Top Games)

13. 2 płyty z wydawnictwa „CD Auto” Nr 1\99. Opis, filmy, zdjęcia i prezentacje wielu modeli aut.

14. Encyklopedia Królów Polski (z serii Encyklopedie Multimedialne)

15. Encyklopedia Dinozaurów (z serii Encyklopedie Multimedialne)

16. Encyklopedia XX wieku (z serii Encyklopedie Multimedialne)

17. Encyklopedia Kosmosu (z serii Encyklopedie Multimedialne)

18. Encyklopedia Zwierząt – Ssaki (z serii Encyklopedie Multimedialne)

19. Encyklopedia Starożytnych Cywilizacji (z serii Encyklopedie Multimedialne)

21. „Oksfordzka Encyklopedia Historii Świat – Tom I i II” + „Magiczne Puzle” + „Kajko i Kokosz w Krainie Borostworów” Razem 4CD!! „z serii Mama, Tata, Komputer i Ja”

22. „The Hutchinson Multimedia Encyklopedia 1998”

CD-Action: (numery od 35 do 63)

23. Wydanie 35 (kwiecień 1999), 3cd, pełne wersje: „Spec Ops: Ranger Assault”; „Prost Grand Prix”; „AmiPro 3.0 PL” + dema i dodatki.

25. Wydanie 37 (czerwiec 1999), 2cd, pełna wersja: „Stonekeep” + dema i dodatki.

26. Wydanie 38 (lipiec 1999), 2cd, pełna wersja: „Wacki: Kosmiczna Rozgrywka” + dema i dodatki.

28. Wydanie 40 (wrzesień 1999), 2cd, pełne wersje: „Fallout”; „Caesar” + dema i dodatki

32. Wydanie 44 (styczeń 2000), 2cd, pełna wersja: „Motorhead” + dema i dodatki.

33. Wydanie 45 (luty 2000), 2cd, pełna wersja: „Shogo Mobile Armor Division” + dema i dodatki.

34. Wydanie 46 (marzec 2000), 2cd, pełna wersja: „Actua Soccer 3” + dema i dodatki.

35. Wydanie 47 (kwiecień 2000), 3cd, pełne wersje: „Plane Crazy”; „Starter CD – cała płyta pełnych wersji róznych programów” + dema i dodatki.

36. Wydanie 48 (maj 2000), 2cd, pełna wersja: „Incoming” + dema i dodatki.

37. Wydanie 49 (czerwiec 2000), 2cd, pełna wersja: „G-Police” + dema i dodatki.

38. Wydanie 50 (lipiec 2000), 3cd, pełna wersja: „Fallout 2” + dema i dodatki.

39. Wydanie 51 (sierpień 2000), 2cd, pełna wersja: „Croc Legend of the Gobbos” + dema i dodatki.

40. Wydanie 52 (wrzesień 2000), 2cd, pełna wersja: „Ultim@te Race Pro” + dema i dodatki.

41. Wydanie 53 (październik 2000), 2cd, pełna wersja: „M.A.X. 2” + dema i dodatki.

42. Wydanie 54 (listopad 2000), 2cd, pełna wersja: „Mig Alley” + dema i dodatki.

43. Wydanie 55 (grudzień 2000), 3cd, pełne wersje: „International Rally Championship”; „Big Race USA”; „Mobility” + dema i dodatki.

45. Wydanie 57 (luty 2001), 2cd, pełna wersja: „Heroes of Might & Magic” + dema i dodatki.

46. Wydanie 58 (marzec 2001), 2cd, pełna wersja: „Army Men” + dema i dodatki.

48. Wydanie 60 (maj 2001), 2cd, pełna wersja: „Dark Vengeance” + dema i dodatki.

49. Wydanie 61 (czerwiec2001), 2cd, pełna wersja: „V-Rally” + dema i dodatki.

51. Pc Games CD (kwiecień 1999), 2 pełne wersje "Rooster", "Świrus" + dema, patche.

52. Komputer Świat Gry (sierpień-wrzesień 2000), Pełna wersja "Get Medieval" + dema.

53. Cd Action Plus, Pełna wersja "Vulture" symulator śmigłowca.
Ostatnio zmieniony ndz 30 lis, 2008 przez jck85, łącznie zmieniany 7 razy.

Awatar użytkownika
Sloma
Poeta

Post autor: Sloma » pn 27 lut, 2006

ile chcesz za wacki ??:P

Awatar użytkownika
jck85
Oglądacz
Kontakt:

Post autor: jck85 » wt 28 lut, 2006

Sioma Wacki+oczywiscie to co jest razem z nimi w pudelku moge sprzedac za 5zl no plus oczywiscie jakies niecale2zl za przesylke. mysle ze to nie jest wygorowana cena zwlaszcza ze plyty sa w stnie wrecz idealnym!!;)
Pozdrawiam

DnW
Oglądacz

Post autor: DnW » wt 28 lut, 2006

wydawało mi się że nie można sprzedawać płyt bez gazet :P, ale róbta co chceta :P

Awatar użytkownika
mareckuss
Przypał

Post autor: mareckuss » wt 28 lut, 2006

DnW pisze:wydawało mi się że nie można sprzedawać płyt bez gazet :P, ale róbta co chceta :P
Te plyty to jest jego wlasnosc, wiec moze sobie z nimi robic co mu sie podoba - równiez rozdac, sprzedac, spalic. Napis typu "cd i gazeta nie moga byc sprzedawane odzielnie" dotyczy np kiosków, nie prywatnych osób.

Dylo
Oglądacz

Post autor: Dylo » wt 08 sie, 2006

Ile chcesz za płytki z Total Annihilation?
ops

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » czw 10 sie, 2006

Za Total Annihilation również 5 zł + 2 złote za przesyłkę.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

grzesi0
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: grzesi0 » pt 11 sie, 2006

Heh z wydania 61 - ego V - rally full wersja jest na stronie tego forum :-) http://fajnegry.krakow.pl/v/vrally.htm

Awatar użytkownika
Grzyb8
Partyjny :-)

Post autor: Grzyb8 » pt 11 sie, 2006

A ile byś chciał za Shadow Company?

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » pt 11 sie, 2006

za ta gre 3 zł. Przesyłka przy kilku grach nie ulega zmianie więc opłaca się kupować kila naraz

Awatar użytkownika
jck85
Oglądacz
Kontakt:

Post autor: jck85 » śr 23 sie, 2006

zelek31 Nie wiem kim jesteś ale informuje wszystkich że nie jest to osoba kompetentna do udzielania jakichkolwiek informacji na temat moich plyt gdyz czlowieka absolutnie nie znam!! wszelkie informacje oraz ceny i oferty mozna uzyskac jedynie pod wskazanymi na poczatku postu danymi!!! wole odpowiadac osobiscie konkretnym osobom na maila lub telefonicznie choc preferuje ten pierwszy typ kontaktu niz publicznie na forum

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » sob 26 sie, 2006

Czy ty jesteś jakś niepoważny człowieku? Skąd ty się urwałeś? Przecież pisałeś do mnie że masz rzadko dostęp do kompa i mam reprezentować Twoje interesy na forum. Spadłeś z byka synu czy co?

Awatar użytkownika
jck85
Oglądacz
Kontakt:

Post autor: jck85 » sob 26 sie, 2006

zelek31 pisze:Czy ty jesteś jakś niepoważny człowieku? Skąd ty się urwałeś? Przecież pisałeś do mnie że masz rzadko dostęp do kompa i mam reprezentować Twoje interesy na forum. Spadłeś z byka synu czy co?
Chyba Ci sie troche cos pomylilo:/ nie bedziemy sie bawic w te glupie gierki

Informuje i prosze wszystkich o lekcewazenie wszelkich wypowiedz tego uzytkownika!!!!

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » sob 26 sie, 2006

Przepraszam pomyłka

[ Dodano: Sob 26 Sie, 2006 ]
jck85 pisze:
zelek31 pisze:Czy ty jesteś jakś niepoważny człowieku? Skąd ty się urwałeś? Przecież pisałeś do mnie że masz rzadko dostęp do kompa i mam reprezentować Twoje interesy na forum. Spadłeś z byka synu czy co?
Chyba Ci sie troche cos pomylilo:/ nie bedziemy sie bawic w te glupie gierki

Informuje i prosze wszystkich o lekcewazenie wszelkich wypowiedz tego uzytkownika!!!!

Awatar użytkownika
jck85
Oglądacz
Kontakt:

Post autor: jck85 » czw 07 wrz, 2006

[center]Informacja dla Chętnych[/center]

Pozycje już niedostępne będą na bierząco usuwane z pierwszego postu!! od tej pory wszystko co jeszcze bedzie wymienione bedzie dostepne!! :)
Ostatnio zmieniony czw 07 wrz, 2006 przez jck85, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ