Nowe twarze

Chcesz aby na stronie pojawiły się kody do jakiejś gry?? A może jakaś solucja?? Napisz to tu.

Moderators: RayNor, marosan

Post Reply
marosan
~[TipS Team FG ]~

Nowe twarze

Post by marosan » Mon 12 Sep, 2005

Powiem krótko szukam osób, które chcą pomóc przy dziale Tipsy i Solucje.
Sam nie daje już rady więc zwracam się z apelem do was.
Niech każdy kto ma choć troszke wolnego czasu i chce tworzyć tą strone wraz ze mną niech napisze o tym tutaj lub do mnie na GG ewentualnie na PW.

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Tue 13 Sep, 2005

Chetnie bym pomógł przy dziale Tipsy i Solucje.
Jednak jakiej pomocy oczekujesz??

P.S. Dziś na tipsach wyskakuje mi taki komunikat
"Strona któej szukasz(/solucje%5Calfabetycznie%5Csalfabetyczne.htm) jest niedostępna,upewnij się że adres jest prawidłowy strona główna "
I nie wiem co z tym zrobić, nie moge wejść na solucje ani tipsy!!
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Thu 15 Sep, 2005

Pomoagac mozesz w rozny sposob.
Mozesz wyszukiwac solucje lub sam je pisac.
Równie dobrze mozesz dodawac nowe kody na strone.

Natomiast co do bledu ktory opisujesz z tego co sie orientuje wystepuje on tylko w Firefoxie.
W ie i operze jest dobrze.

Richy
Przypał

Post by Richy » Thu 15 Sep, 2005

marosan wrote:Mozesz wyszukiwac solucje
Znaczy sie co... zrzynacie solucje z roznych stron na swoją? Fajnie... ale troche nie uczciwie...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Fri 16 Sep, 2005

Richy wrote:Znaczy sie co... zrzynacie solucje z roznych stron na swoją? Fajnie... ale troche nie uczciwie...
wyszukiwac nie znaczy zzynac. To znaczy poszukac molo znanej strony i znalesc na niej solucje i jej autora. Zalatwic zgode i dac mi o tym znac wtedy zamieszczamy solucje na stronie. Proste czy wytlumaczyc inaczej??

Richy
Przypał

Post by Richy » Fri 16 Sep, 2005

Narysuj w paincie i prześlij mailem. IMO tamtem post zabrzmiał tak jak zabrzmiał. No ale 'spoko' ;]
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Sat 17 Sep, 2005

A gdzie mamy przesyłać gotowe solucje. Czy na twój adres internetowy czy wypowiadać się na forum czy w jeszcze inny sposób?

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Sat 17 Sep, 2005

Jeśłi uważasz że solucja jest gotowa wyślij na mail mmm654@o2.pl i skontaktuj się ze mną na gg.
Pozatym masz odpowiedni dział na forum.

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Tue 27 Sep, 2005

marosan wrote:
Richy wrote:Znaczy sie co... zrzynacie solucje z roznych stron na swoją? Fajnie... ale troche nie uczciwie...
wyszukiwac nie znaczy zzynac. To znaczy poszukac molo znanej strony i znalesc na niej solucje i jej autora. Zalatwic zgode i dac mi o tym znac wtedy zamieszczamy solucje na stronie. Proste czy wytlumaczyc inaczej??
Wiekszosc waszych solucji pochodzi z Secret Service i Gamblera. Czy nie uwazacie, ze dobrym obyczajem byloby nie wycinac autora podpisanego pod tekstem (bo jestem pewny, ze teksty nie byly anonimowe ;) ) ?
Jesli macie problem z identyfikacja autora to pomoge.

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Tue 27 Sep, 2005

Ja te solucje dostalem od plaskiego.
za mojej ze to tak nazwe kadencji doszlo solucji nie wiele ale wszystkie sa podpisane jesli autor sobie tego zyczyl.

Post Reply