A ja mam problem z Goblins 3 :(((( HELP!!!!!!!!!!!!

Jeżżeli masz problem z jakimiś KODAMI lub SOLUCJA - TYLKO ? To forum jest dla ciebie.

Moderators: RayNor, marosan

Post Reply
pysia2713
Oglądacz

A ja mam problem z Goblins 3 :(((( HELP!!!!!!!!!!!!

Post by pysia2713 » Wed 14 Sep, 2005

Witam!
Ostatnio postanowiłam pograć w starą ale niezłą gierkę Goblins 3.Niestety w pewnym momencie stanełam w martwym punkcie.Postanowiłam skorzystać z solucji podanej na tej stronce http://tipsy.fajnegry.krakow.pl/solucje ... e/gob3.htm . Jestem na etapie Miasto i Sklep gdzie znajduje się również laboratorium. Móuj problem polega na tym że nie wiem czego użyć na dzwon aby wydał z siebie dźwięk i przyleciał ptak dzięki któremu zyskam piórko potrzebne do sporządzenia mikstury. W tym pomocniku jest napisane:
" Po uwarzeniu drugiego eliksiru Blount częstuje się nim i nabiera zdolności szybkiego biegania. Przełazi po Fulbercie na sąsiedni dach i gra na trąbce wsadzając łeb do dzwonu. Przylatuje ptak płci żeńskiej, w którym zakochuje się nasze ptaszysko. Blount musi pobiec naokoło i zdążyć złapać pióro, potrzebne w laboratorium. ".To co podkreślilam to nie kumam. Nie mam żadnej trąbki.Nie ma jej w moim wyposażeniu i nie wiem co zrobić:(.A chciałabym grać dalej.Niechm i ktoś pomoże:(.A może autor tego poradnika???? Prosze!!!!!!!!!

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Thu 15 Sep, 2005

a grałes od poczatku z solucja??
Jeśli nie to przeczyttaj ją od poczatku kilka razy i pomysl czego nie zrobiles, jesli w solucji jest napisane jak zdobyc trabke to ja zdobedziesz
jesli nadal nie bedziesz mogl sobie poradzic wyslij mi na maila gre z savem to zobacze co i jak.

mareckuss
Przypał

Re: A ja mam problem z Goblins 3 :(((( HELP!!!!!!!!!!!!

Post by mareckuss » Fri 16 Sep, 2005

pysia2713 wrote: " Po uwarzeniu drugiego eliksiru Blount częstuje się nim i nabiera zdolności szybkiego biegania. Przełazi po Fulbercie na sąsiedni dach i gra na trąbce wsadzając łeb do dzwonu. Przylatuje ptak płci żeńskiej, w którym zakochuje się nasze ptaszysko. Blount musi pobiec naokoło i zdążyć złapać pióro, potrzebne w laboratorium. "
To jest solucja z 10 numeru SS ;) (Secret Service) Niestety ta gazeta charakteryzowala sie tym, ze w solucjach napisane bylo jedno a na ekranie trzeba bylo zrobic cos innego -zdarzaly sie bledy w solucjach. Trzeba wiec bylo kombinowac. Niestety ja ze swojej strony raczej nie pomoge, bo w Gob3 bawilem sie w 98 roku i niewiele juz pamietam.

Autorem solucji jest znany skadnikad Martinez vel Marcin Przasnyski obecnie dyrektor wydawniczy w Axel Springer Polska[/quote]

pysia2713
Oglądacz

Post by pysia2713 » Tue 20 Sep, 2005

dzieki za pomoc,sama jednak doszlam do tego jak sie z tym uporać.Otoz w solucji jest blad:|.Przeszlam juz cala gre i nie proponuje korzystania z tej solucji bo bledow jest duzo.Otoz nie chodzilo o trabke tylko o gwizdek ktory jest schowany w muzycznej szafie w sklepie:).Pozdrawiam i nie jestem chlopcem tylko dziewczyna;).

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Tue 20 Sep, 2005

Gratulacje.
Skoro przeszłaś prosze o wprowadzenie poprawek i wysłanie mi na meila jeśli tylko chcesz i możesz to zrobić.

mirekm

Post by mirekm » Sun 09 Oct, 2005

Zgrałem plik dungeonmaster.rar i mój komp tego nie chce otworzyć - Co mam zrobić?

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Sun 09 Oct, 2005

Gość wrote: dungeonmaster.rar
a skad zes to wytrzasnal??

Nor

Post by Nor » Wed 19 Oct, 2005

A mogłabyś powiedzieć skąd wytrzasnąć zahipnotyzowaną mysz na szachach? Byłbym dźwięczny ;)

Post Reply