Kiosk

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Locked
RayNor
Przypał

Kiosk

Post by RayNor » Sun 27 Jul, 2003

Prawie kaÂżdy kupuje czasopisma komputerowe, ale zazwyczaj nie wie co siĂŞ wnim znajduje. Tj. jakie sÂą recenzje, full wersje itp. Tutaj moÂżna pisaĂŚ co siĂŞ znajdzie w czasopiÂśmie ktĂłry wÂłaÂśnie siĂŞ kupiÂło :-) .
W Clicku nr 8/03 znajdziecie peÂłnÂą wersje gry Worms 2 oraz maÂły bonusik, ale dowiecie siĂŞ jaki jak kupicie :-P . Recencje np. The Hulk, GTA:vice City, Chrome:MP. Oraz kilka ciekawych rzeczy np w dziale programy. Napisze tylko Âże coÂś zwiÂązane z budowÂą strony www, oraz konkurencyjne darmowe progrmy ktĂłre prĂłbujÂą "unicestwiĂŚ" MS Office.
W KS:Gry nr 8/03 znajdziecie peÂłnÂą wersje " Encyklopedii Gier 2003 Pocket oraz Search & Rescue 3 pl. Recenzje m.in. Colina3 i ÂściÂągawke Championship Manager 4.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

volume
Poeta

Post by volume » Sun 27 Jul, 2003

Eeee a nie moÂżna sobie tego przeczytaĂŚ na stronach internetowych tych czasopism?
How Does It Make You Feel?

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 28 Jul, 2003

przeciez np. Click nie ma swojej strony!
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Mon 28 Jul, 2003

Ale na WP zawsze pisz¹ jaka jest zawartoœÌ.

Richy
Przypał

Post by Richy » Mon 28 Jul, 2003

Pff. Jak komuÂś zaleÂży na przeczytaniu gazety, lub nawet jeÂśli nie to i tak z ciekawoÂści sprawdzi w empiku bÂądÂź poprosi kioskarke czy kioskara? ;) o to aby mu tÂą gazete pokazano. Ja tak robiÂłem. Po drugie na kaÂżdej przyzwoitej stronie o grach, chociaÂżby na tej jest napisane co gdzie jak i kiedy. No tak , ale nie ma to jak jeden post wiĂŞcej :P.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Tue 29 Jul, 2003

Tylko ¿e teraz coraz czêœciej pakowane s¹ w folie, i jak teraz przegl¹dn¹Ì gazetê??

volume
Poeta

Post by volume » Tue 29 Jul, 2003

No to w takim razie musielibyÂście podawaĂŚ caÂły spis treÂści, bo przecieÂż to co podaÂł pa17wel moÂżna przeczytaĂŚ na okÂładce. Ten temat jest IMO bezsensowny. Jeszcze piszcie jakie reklamy sÂą.
How Does It Make You Feel?

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Tue 29 Jul, 2003

Wydaje mi siĂŞ, Âże temat jest tak jak to okreÂśiÂł Volume...
volume wrote:Ten temat jest IMO bezsensowny.
... PaweÂł, zastanĂłw siĂŞ lepiej ÂściÂśle, czy taki temat jest naprawdĂŞ wart konwersacji.

Close.

Locked