>>>>>>>>>Heart Breakers

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Sun 20 Jul, 2003

Co to jest? Z czym to siê je? Co mam z tym zrobiÌ? Usun¹Ì temat?

MoÂże napiszesz coÂś wiĂŞcej i dasz poprawny [zgodny z regulaminem] tytuÂł. Inaczej tej topic odejdzie w niepamiĂŞĂŚ..
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

AdvenutreFan
Prawie aktywny użytkownik

Post by AdvenutreFan » Sun 20 Jul, 2003

ile ty masz lat Cenzor? To Jest Ankieta dotyczaca panienek na ktore powinnismy uwazac my faceci.... i nie dac sie robic w bambuko.... wiec chce rozwinac ten temat....

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Sun 20 Jul, 2003

Mam wystarczajÂąco duÂżo lat, Âżeby zrozumieĂŚ ideĂŞ forum. ÂŻeby zrozumieĂŚ, Âże naleÂżaÂłoby siĂŞ trzymaĂŚ regulaminu. WiĂŞc siĂŞ go trzymaj. OdnoÂś siĂŞ do innych z szacunkiem i nie prĂłbuj ich obraÂżaĂŚ.. [narazie nie czujĂŞ siĂŞ uraÂżony].

Forum Ankiety sÂłuÂży do tego, Âżeby umieszczaĂŚ w nim ankiety. JeÂśli nie umiesz stworzyĂŚ ankiet to siĂŞ najpierw tego naucz.

DajĂŞ ostatniÂą szansĂŞ, bo inaczej temat zniknie.. :twisted:

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Sun 20 Jul, 2003

AdvenutreFan -> Peo ma wystarczaj¹co du¿o lat ¿eby zrozumieÌ o co ci teoretycznie chodzi,chocia¿ cholera cie wie. Je¿eli chcesz rozwin¹c temat o robieniu przez panienki w bambuko to jakiœ moderator przeniesie ten temat do dzia³u ró¿ne
mo¿e jakiœ komentarz z Twojej strony na ten temat ,zacz¹³eœ temat to mo¿e byœ go troche rozwin¹³
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

AdvenutreFan

Post by AdvenutreFan » Sun 20 Jul, 2003

Wlasnie przeprowadzam rozmowy z pannami i dowiaduje sie jak nas robia w balona :) ... moze ktos ma jakies doswiadczenia... moze sie podzieli tym :) w ogole ja teraz mam teaorie :D tzn zawsze mialem od momentu gdy poznalem pewna panne i ona miala spaczony charakter bo robila facetow w jajo :) no i powracajac do mojej teori :)"bzyk" i kolejna :) tak robie :) by panny poczuly co to jest bambuko :)

AdvenutreFan

Post by AdvenutreFan » Mon 21 Jul, 2003

Wlasnie :) zlamalem haslo na maila mojej bylem :) szkoda ze to byl podrzedny mail :) teraz wlamuje sie do glownego :) ale jaja :)

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Mon 21 Jul, 2003

Jest, udaÂło mu siĂŞ. Teraz czekam na kolejny [178674389274326873] odcinek nowej telenoweli pt. Kobiece yaya.. :shock:

Post Reply