Disco na wsi

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
Ptachu
Prawie aktywny użytkownik

Disco na wsi

Post by Ptachu » Sun 20 Jul, 2003

WÂłasnie wrĂłciÂłem z wakacji w KroÂścienku. I byÂłem na disco w Tylmanowej gdzie byÂła wiocha jakich maÂło. Za to w KroÂścienku w clubie "Pod ĂłsemkÂą" jest super muza, dj, sprzĂŞt polecam (tylko troche za duÂżo wody do piwa dolewajÂą :wink: ). Wszystkim ktĂłrzy sÂą w Pieninach na wakacjach polecam. Jak znacie teÂż jakieÂś fajne cluby na peryferiach :) to piszcie.
Last edited by Ptachu on Tue 12 Aug, 2003, edited 1 time in total.

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Sun 20 Jul, 2003

Wszystkie najlepsze kluby s¹ na peryferiach.. Wokó³ Krakowa znajdziesz ich okropnie du¿o. Podam dwa najwiêksze:
Energy 2000 - Przytkowice
Epsilon - Izdebnik

Dwie najlepsze dyskoteki w maÂłopolsce, w ktĂłrych byÂłem.
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Ptachu

Post by Ptachu » Sun 20 Jul, 2003

Dzienki PeO za info jak bede w MaÂłopolsce to moÂże wstapie to ktĂłregoÂś z tych klubĂłw i czekam na wiĂŞcej drogowskazĂłw w kierunku klubĂłw na peryferiach.. :wink: na ÂŚlÂąsku i w MaÂłopolsce :cze:

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Sun 20 Jul, 2003

ja tam wole kluby w mieÂście, bliÂżej do domu i mniejsza szansa Âże dostane po mordzie od jakiegoÂś dresa :-)
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Sun 20 Jul, 2003

E tam, pÂłaski. Ja siĂŞ bezpieczniej czujĂŞ w tych dyskotekach niÂż w innych [mniejszych]. Tutaj naprawdĂŞ nie moÂżna zrobiĂŚ popularnego bydÂła, bo poÂżegnasz siĂŞ z dyskotekÂą na dÂłuÂżej. Wszyscy siĂŞ pilnujÂą. A bĂŞdÂąc w Epsi jakieÂś 25 razy [od 1,5 roku] nigdy nie widziaÂłem, Âżadnej zadymy. No, chyba, Âże na popcorn party, kiedy wszyscy siĂŞ nawalali popcornem..

Mam jeszcze jedn¹ dyskotêkê wart¹ uwagi [ale tam nie radzê iœÌ samemu]: X - Gródek nad Dunajcem [ko³o Nowego S¹cza]. Tylko, ¿ebyœ nie trafi³ na Dj'a Bass'a [bo jest do bani].

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Sun 20 Jul, 2003

ja tam nie narzekam, na mniejszych (chociaÂż zaleÂży o ktĂłrych mĂłwisz bo teÂż sÂą wiĂŞksze :-) ) nie miaÂłem nigdy problemĂłw
je¿eli chodzi o Górdek by³o to jedyne miejsce kiedy musia³em(musieliœmy) wyjœÌ szybciej ni¿ to by³o planowane (zreszt¹ sam wiesz)
o ktĂłrÂą konkretnie dyskoteke w GrĂłdku Ci chodzi ??
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Ptachu

Post by Ptachu » Mon 21 Jul, 2003

Ja szczeÂże powiedziawszy czuje siĂŞ bezpieczniej w maÂłej dyskotece na uboczu ktĂłra ma swĂłj wÂłasny klimacik, niÂż w Bravo (Gliwice) gdzie jest peÂłno dresikĂłw i koksikĂłw ktĂłrzy szukajÂą tylko zaczepki.
Last edited by Ptachu on Mon 21 Jul, 2003, edited 1 time in total.

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Mon 21 Jul, 2003

ChodziÂło mi o tÂą drugÂą. KiedyÂś nazywaÂła siĂŞ: Relax. Teraz zostaÂł tylko X. A ta pierwsza byÂła wÂłaÂśnie takÂą mniejszÂą dyskotekÂą w ktĂłrej [chyba] nikt nie pilnowaÂł porzÂądku [poza tym dziadkiem przy wejÂściu..].

Ptachu

Post by Ptachu » Tue 29 Jul, 2003

Chcecie sobie pogadaĂŚ o muzyce klubowej. Zapraszam na www.forum.ftb.pl

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 13 Jul, 2004

Ja tam na dyskoteki celowo nie chodze!!Bo na wsiach teraz disko nie ma (raczej techno) ale jest jedna wielka POPIJAWA a potem ogĂłlnowiejska zabawa!!
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Post Reply