Miss Polonia 2003

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
volume
Poeta

Miss Polonia 2003

Post by volume » Sun 06 Jul, 2003

Co s¹dzicie o tegorocznych kandydatkach? Moim zdaniem wiêkszoœÌ z nich to poracha. Nie mam pojêcia kto je wybiera³.

Z nich wszystkich mojÂą faworytkÂą jest Martyna PÂłonka.

ZdjĂŞcia wszystkich dziewczyn moÂżna zobaczyĂŚ pod adresem http://misspolonia.onet.pl
How Does It Make You Feel?

Richy
Przypał

Post by Richy » Sun 06 Jul, 2003

Jak je zobaczyÂłem to myÂślaÂłem Âże padne...skÂąd oni je wzieli? PoraÂżka poraÂżka.

A ta Martyna calkiem caÂłkiem.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Sun 06 Jul, 2003

1. Martyna PÂło[sko]nka: dla mnie nie jest zbyt interesujÂąca. Strasznie maÂłe usta w porĂłwnaniu z nosem.. no i te wÂłosy.. Nie

2. Karolina Gorazda: Âładna. Napewno jest lepiej niÂż w przypadku pierwszej. Ale da siĂŞ zauwaÂżyĂŚ jakieÂś [Âże tak powiem] uchybienia..

3. Daria Kuchniak: moim zdaniem przegrywa w przedbiegach. WidzĂŞ jakieÂś zmarszczki. To powinno wystarczyĂŚ..

4. Kamila Sulej: wystarczy popatrzeĂŚ [link!]. NaprawdĂŞ Âładna..

5. Alicja GÂąsior: nie wiem dlaczego, ale mnie nie odpowiada. CiĂŞÂżko to wytÂłumaczyĂŚ, ale myÂślĂŞ, Âże to przez jej dolnÂą wargĂŞ [zachodzi w duÂżym stopniu na gĂłrnÂą]..

6. Katarzyna Twardowska: jakoÂś podobna do Sereny Williams. Dlatego jej dziĂŞkujĂŞ..

7. Wioletta Truszkowska: popatrzcie na jej nos. Szkoda s³ów..

8. Monika BuczyĂąska: zmarszczki, nieopalona cera.. odpada..

9. Magda Fabiszak: zdaje siĂŞ strasznie wystraszona [na tych zdjĂŞciach]. Ale muszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże jest jednÂą z Âładniejszych kandydatek. MyÂślĂŞ, Âże warto zwrĂłciĂŚ na niÂą uwagĂŞ. A, i ma Âładne oczy..

10. Sylwia Dorenda: nie podobajÂą mi siĂŞ dziewczyny ze spiczastym nosem. Dlatego wiecie co mogĂŞ o niej powiedzieĂŚ..

11. Karolina Pilewska: widaĂŚ znamiona zmarszczek. Szybko siĂŞ pojawiÂą. Jej podziĂŞkowaÂłbym.

12. MaÂłgorzata Hawtaniuk: Âładny uÂśmiech. Nawet bardzo.. ech. Niom, bĂŞdzie miaÂła szanse, duÂże.

13. Agata Tracz: znĂłw coÂś z nosem. Nie podoba mi siĂŞ pieprzyk [koÂło ust]. Ale ma Âładne wÂłosy..

14. Karolina BuÂżek: wszystko wporzÂądku. ÂŁadne oczy, uÂśmiech.. tylko z wÂłosami chyba nic nie robi. Takie nijakie..

15. Anna Jurkowska: Âładny uÂśmiech, ale nos..

16. BoÂżena Niewiarkiewicz: nie, nie podoba mi siĂŞ. W Âżadnym wypadku nie moÂże zostaĂŚ miss..

17. Monika Wojna: NIE. DziĂŞkujĂŞ za uwagĂŞ.

18. Paulina Panek: trzeba przyznaĂŚ, Âże coÂś w sobie ma. Tylko nie bardzo wiem co. Jednak napewno nie jest Âładniejsza od M. Hawtaniuk..

19. Edyta Zuzula: powiedzmy, ¿e ogólnie gustujê w dziewczynach z doœÌ krótkimi w³osami Tutaj takie mam. Wystarczy chyba, ¿e powiem, ¿e mi siê podoba.. Ale coœ jednak nie do koùca u niej wporz¹dku.. [hmm].

20. Joanna Guz: nie Âładuje mi siĂŞ.. :(

Taa.. to wszystko co mam do powiedzenia na temat kandydatek. Jednak nie wiem kiedy bêdzie fina³.. Chyba bêdê trzyma³ kciuki za E. Zuzulê. A tak na marginesie [¿eby nie by³o niedomówieù]: to tylko i wy³¹cznie moje zdanie i nikt nie musi siê z nim zgodziÌ..
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Mashroom
Poeta

Post by Mashroom » Sun 06 Jul, 2003

no to moje typy:
2.Karolina Gorazda
12.MaÂłgorzata Haftaniuk
14.Karolina BuÂżek
19.Edyta Zuzula (faworitka number 1)
...

Gasiu
Partyjny :-)

Post by Gasiu » Mon 07 Jul, 2003

OgĂłlnie rzecz biorÂąc to nasuwa mi siĂŞ pytanie "SkÂąd oni je wziĂŞli ?"
Wystarczy rozejrzeĂŚ siĂŞ na ulicy i zobaczymy wiele Âładniejszych dziewczyn.ChoĂŚ jest pare wyjÂątkĂłw ktĂłre mi siĂŞ podobajÂą (choĂŚ nie do koĂąca,moÂże to wina stylistĂłw/ek, jestem pewien Âże w normalnym codziennym Âżyciu w ciuchach domowych wyglÂądajÂą o niebo lepiej).A oto moje typy:

1.Kamila sulej
2.Magda Fabiszak
3.Sylwia Dorenda
4.MaÂłgorzata Haftaniuk
5.Karolina BuÂżek
6.Anna Jurkowska

I to by byÂło na tyle,acha i P.S. Peo mi siĂŞ Joanna Guz Âładuje a ty siĂŞ ciesz Âże Tobie nie (ta broda.... odpada na pierwszym miejscu).WyraziÂłem tu swoje zdania i nikt oczywiÂście nie musi mieĂŚ takiego gustu jak ja.... 8)

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Tue 08 Jul, 2003

Kamila Sulej to moja faworytka, no moÂże jeszcze MaÂłgorzata Haftaniuk.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Mashroom
Poeta

Post by Mashroom » Tue 08 Jul, 2003

boÂże...co wy widzicie w tej Sulej?...

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Tue 08 Jul, 2003

W telewizji wszystkie wyglÂądajÂą o wiele lepiej niÂż na tych zdjĂŞciach. Zobaczcie i powiedzcie co o nich myÂślicie..
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Karaluch ludoÂżerca 666
Partyjny :-)

Post by Karaluch ludoÂżerca 666 » Fri 11 Jul, 2003

a mnie osobiÂście denerwuje ten makijaÂż, jaki muszÂą nosiĂŚ kandydatki na Miss, przecieÂż on zabiera 90% urody! Poza tym to znam duÂżo Âładniejszych dziewczyn... ale to jest kwestia subiektywna.
I keep the bible in the pool of blood so none of its lies can affect me!

HEAVY METAL IS THE LAW!

Post Reply