Statsiarstwo : )

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Locked
volume
Poeta

Statsiarstwo : )

Post by volume » Sun 01 Jun, 2003

Dlaczego nikt juÂż nie statsuje? Przynajmniej byÂło ciekawie.
How Does It Make You Feel?

Mashroom
Poeta

Post by Mashroom » Sun 01 Jun, 2003

hm...Sonic cos sie stalo? ;d
...

Hajper

Post by Hajper » Sun 01 Jun, 2003

moze poprostu zmÂądrzeli?
i ja nie wiem co ty volume widzisz w tym ciekawego...

PowĂłd: Takie tematy to statsiarstwo
W regulaminie wyraznie jest napisane ze przed napisaniem tematu zastanow sie czy jest on wogole potrzebny

........::::::: :!: :!: :!: CLOSED :!: :!: :!: :::::::........

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Sun 01 Jun, 2003

WidzĂŞ, Âże Âźle zaczyna siĂŞ dziaĂŚ na forum..
1. KtoÂś sobie robi jaja (bo tak to trzeba nazwaĂŚ) i wypisuje bezsensowne tematy, ktĂłre nie majÂą nic wspĂłlnego z normalnym Âżyciem i funkcjonowaniej zdrowej jednostki na tym Âświecie. Mam nadziejĂŞ, Âże wiecie o kogo mi chodzi..
2. Inny uÂżytkownik forum bardzo nie lubi kolejnego. Okazuje to w kaÂżdym swoim poÂście. A w regulaminie wyraÂźnie jest napisane, Âże wszystkie sprzeczki wyjaÂśniaĂŚ naleÂży prywatnie. Tutaj rĂłwnieÂż mam nadziejĂŞ, Âże wszyscy orientujÂą siĂŞ o ktĂłrÂą dwĂłjkĂŞ mi chodzi. OczywiÂście jeden z nich stara siĂŞ byĂŚ bierny w tej kwestii, ale jestem pewny, Âże ma z tym coraz wiĂŞksze problemy.
3. Wszyscy pouczÂą wszystkich. O ile moderatorom moÂżna to wybaczyĂŚ (oczywiÂście tylko w niektĂłrych kwestiach) to zwykÂłym uÂżytkownikom napewno nie! Nikt nie bĂŞdzie przecieÂż dyktowaÂł innym sposobu postĂŞpowania. Chyba, Âże jest rodzicem piĂŞcioletniego dziecka..

RadzĂŞ coÂś z tym zrobiĂŚ. Wszystkim z osobna. Niech kaÂżdy siĂŞ zastanowi co tutaj robi i jak powinien siĂŞ zachowywaĂŚ w stosunku do innych. JeÂśli nie zrobicie tego sami zajmie siĂŞ tym ktoÂś inny. Ale wtedy moÂżecie tego ÂżaÂłowaĂŚ..
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Locked